Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Firma Ferro OK nabízí kvalitu a vysokou technologickou úroveň zdvihací techniky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Kvalita a vysoká technologická úroveň jeřábů a ocelových konstrukcí. Tak se dají charakterizovat vlastnosti výrobků firmy Ferro OK, což potvrzují stovky dodávek jeřábů, jeřábových drah a ocelových konstrukcí do České republiky i zahraničí. Zde to jsou např. Německo, Rusko, Slovensko, Egypt.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kvalita a technologická úroveň jeřábů a ocelových konstrukcí firmy Ferro OK. | foto: Ferro OK

Firma za více jak dvacet let své činnosti kvalitou svých výrobků obsadila přední pozici mezi českými výrobci zdvihací techniky. Ve výrobě používá nejmodernější technologie, má vlastní konstrukční řešení, špičkové techniky, svářeče i celý firemní tým, přísnou technologickou kázeň a její management je náročný k sobě i všem spolupracovníkům.

Vyrábí a dodává zdvihací techniku, stavební a technologické konstrukce pro všechny resorty průmyslové výroby i zemědělství, zajišťuje servis a revize těchto zařízení. Má k tomu všechny předpoklady. Je držitelem certifikátů jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2009 s přílohami dle ČSN ISO 3834-2:2006 a také Velkého mezinárodního průkazu způsobilosti pro výrobu dílenskou a staveništní montáž ocelových konstrukcí dle norem DIN 18800-7, 4132 a 15018.

Kvalita a technologická úroveň jeřábů a ocelových konstrukcí firmy Ferro OK....

Kvalita a technologická úroveň jeřábů a ocelových konstrukcí firmy Ferro OK....

V sortimentu jeřábů jsou to mostové jednonosníkové a dvounosníkové jeřáby s bočním vyložením, portálové a poloportálové, které mají využití při skladování a v montážních a servisních dílnách. Otočné sloupové potřebné v halách pro přesnou manipulaci s materiálem u technologického výrobního zařízení. Podvěsné jeřáby s pojezdem po dvou nebo po třech drahách podle potřeb a požadavků zákazníka při manipulaci s břemeny ve venkovních i vnitřních prostorách, kde nelze umístit jeřábovou dráhu. Vyrábí a dodává také náročné jeřáby do výbušného prostředí.

V ocelových konstrukcích je Ferro OK zaměřeno na halové konstrukce a jeřábové dráhy. Projektuje, vyrábí, montuje nové jeřábové dráhy a provádí rekonstrukci starších jeřábových drah, včetně dodávky napájecích trolejí. Dle potřeb zákazníka vybavuje konstrukce drah lávkami a revizními plošinami s žebříky nebo schodišti. Tyto druhy konstrukcí byly vyrobeny a dodány například do Německa při zastřešení areálu Vysoké odborné školy v Bonnu, u schodišťových věží firmy Siemens a ocelové konstrukce betonážního vozíku pro firmu DYWIDAG Prefa a.s.

Kvalita a technologická úroveň jeřábů a ocelových konstrukcí firmy Ferro OK....

Kvalita a technologická úroveň jeřábů a ocelových konstrukcí firmy Ferro OK....

Všechny typy jeřábů společnosti Ferro OK jsou vybavovány a osazovány osvědčenými, kvalitními komponenty předních světových výrobců podle charakteru a druhů výrobků. Například kladkostroje od firmy Stahl NSR, řetězové kladkostroje firmy Lifket NSR, převodovky a frekvenční měniče německé firmy NORD, napájecí troleje, vozíčky a kabely německé Wahle.

Pro zajištění kvality využívá Ferro OK všech poznatků a dosažitelných nejnovějších technických komponentů při trvalé snaze udržet příznivou cenu pro zákazníka při silné konkurenci na tuzemském i zahraničním trhu. K tomu patří bezproblémový provoz s nízkými provozními náklady na údržbu a servis.

Firma pečuje o růst kvalifikace svých pracovníků odborným školením, jazykovou průpravou, vystavovatelskou účastí na mezinárodních veletrzích, sledováním všech novinek a novot v oboru zdvihací techniky, jeřábových drah a ocelových konstrukcí.

V průběhu dvaceti let dodala firma Ferro OK již více než tisíc jeřábů různých typů, nosností a použití, stovky nových i rekonstruovaných jeřábových drah, stovky konstrukcí ocelových hal stovkám tuzemských i zahraničních firem. Kvalita a spolehlivost dodaných zařízení, dodržované dodací lhůty a konkurenceschopné ceny jsou věrohodnými dokumenty pro rozhodování zákazníků při výběru dodavatelů popsaných výrobků a sortimentu.

Více informací o společnosti Ferro OK najdete na www.ferro-ok.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Idyla u jezera Fuschlsee v oblasti Salzkammergut
Vydejte se na podzimní výlety do Horního Rakouska

Horní Rakousko je ideálním cílem pro podzimní výlety. Lesy zářící barevným listím, výhledy z alpských vrcholků či tyrkysová jezera vybízí k pěším putování....  celý článek

STEMA-TECH-řešení požadavků v oblasti průmyslové automatizace.
STEMA-TECH-řešení požadavků v oblasti průmyslové automatizace

Jak bychom mohli definovat automatizaci? Automatizace je důkazem rychlého pokroku techniky a označuje použití řídicích systémů k řízení průmyslových zařízení a...  celý článek

Program Erasmus slaví 30 let.
Program Erasmus slaví 30 let

V roce 2017 slaví Evropa 30 let existence programu Erasmus. Zahraniční studijní pobyt absolvovalo tehdy na evropské úrovni 3 244 studentů. Česká republika se...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.