Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalifikovaní učitelé jazyka absolvovali AKCENT College

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Soukromá vysoká škola AKCENT College si zakládá na tom, že její absolventi najdou široké uplatnění v praxi. Kvalifikovaní učitelé jazyka s kvalitní metodickou průpravou jsou totiž žádáni nejen ve školství, ale i v oblasti firemního vzdělávání.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kvalifikovaní učitelé jazyka absolvovali AKCENT College | foto: AKCENT COLLEGE S.R.O.

Jazyková škola AKCENT IH Prague pořádá metodické kurzy pro učitele angličtiny i mezinárodní uznávané metodické zkoušky již více než 15 let. Za tu dobu nasbírala mnoho zkušeností a poznatků, které promítla do programu a cílů soukromé vysoké školy AKCENT College.

Kvalifikovaní učitelé jazyka absolvovali AKCENT College

Možnost působení jako lektor v zahraničí je vám otevřená

Kvalifikovaní učitelé jazyka absolvovali AKCENT College

Vysoká škola AKCENT College nabízí bakalářský studijní program Specializace v pedagogice, obory Angličtina jako cizí jazyk a Čeština jako cizí jazyk. Absolventi školy jsou plně kvalifikováni pro práci lektora angličtiny nebo češtiny pro cizince. Studenti také mají možnost vystudovat některý z programů s mezinárodní certifikací (kurz CELTA), díky kterým získají oprávnění pracovat jako lektor i v zahraničí.

Dostatek praktické výuky zajistí propojení škol

Praxe mnohé z nás naučí více než teorie. Věří v to i pedagogové z vysoké školy AKCENT College, která díky unikátnímu propojení s jazykovou školou AKCENT IH Prague umožňuje svým studentům podílet se na výuce a získat tak potřebné zkušenosti, aby posléze mohli působit na místech nejen lektorů, ale i učitelů ZŠ. V tomto je škola zcela jistě unikátní.

Kvalifikovaní učitelé jazyka absolvovali AKCENT College

Po absolvování školy získáte vyvážený poměr praktických i teoretických znalostí, se kterými můžete nastoupit do navazujícího magisterského studia na státních i soukromých vysokých školách a univerzitách. Studiem na vysoké škole AKCENT College dosáhnete v anglickém jazyce až úrovně C2 a ve druhém jazyce se posunete minimálně o jednu úroveň.

AKCENT College pořádá také přípravné kurzy pro zahraniční studenty

Pro zahraniční studenty, kteří se připravují na přijetí na vysokou školu v České republice, v Německu nebo anglicky mluvících zemích, jsou určené přípravné kurzy k přijímacím zkouškám, ve kterých získají potřebnou úroveň daného jazyka.

Dále škola nabízí také studijní programy celoživotního vzdělávání, a to jak pro zkušené učitele, tak i pro zájemce z řad veřejnosti – těm jsou určeny studijní programy univerzity třetího věku.

Kvalifikovaní učitelé jazyka absolvovali AKCENT College

Budoucí učitelé jazyka vzdělávaní profesionály ve svém oboru

Vysoká škola AKCENT College klade velký důraz na praktickou využitelnost načerpaných znalostí a zdejší výuku vedou pouze zkušení pedagogové s dlouholetou praxí ve výuce na státních vysokých školách a univerzitách.

Kvalifikovaní učitelé jazyka absolvovali AKCENT College

Více informací o soukromé vysoké škole AKCENT College najdete na www.akcentcollege.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Copy General používá špičkovou technologii GMC Inspire.
Copy General používá špičkovou technologii GMC Inspire

Společnost Copy General, jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů digitálních tiskových a marketingových služeb ve střední a východní Evropě, využívá ve své...  celý článek

Vedoucí výroby Radek Pasz (na snímu vlevo) a Jan Sliž operátor ohraňovacího...
Ohraňovací lis na míru potřebám není ani pro osvědčené dodavatele standardní zakázkou

Koupí stroje od FORMETALU nic nekončí, naopak začíná. Spolupráce mezi společnostmi FORMETAL a BERNDORF CZ se začala psát v roce 2012.   celý článek

Cizí jazyk je v dnešní době samozřejmost.
Cizí jazyk je v dnešní době samozřejmost

S desítkami poboček po celém světě, půlmiliardovým obratem a letitou tradicí se jazyková agentura Skřivánek řadí mezi přední agentury nejen u nás, ale i ve...  celý článek

Vyfoťte, vystavte, prodejte
Vyfoťte, vystavte, prodejte

Prodávejte jednoduše přes mobilní aplikaci Bazar eMimino.cz.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.