Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Kurz Manažer projektu vám otevře dveře ke kariéře evropské úrovně

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Centrum moderního vzdělávání Liberec (CMVL) ve svém městě nově otevřelo unikátní kurz na evropské úrovni, díky kterému budete mít mnohem zajímavější možnosti uplatnění na trhu práce. Kurz Manažer projektu vás naučí se dobře orientovat v úrovni nadnárodní spolupráce.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kurz Manažer projektu vám otevře dveře ke kariéře evropské úrovně | foto: DRUVT COMP, spol. s r.o.

Akreditovaná vzdělávací instituce CMVL, jejíž hlavní činností je rozvíjet a prohlubovat nabídku vzdělávacích programů pro dospělé, se v minulém roce stala partnerem společnosti Bohemia EU Planners s.r.o. pro Liberecký, Ústecký a Královéhradecký kraj. Uzavřeli spolu Memorandum o porozumění a spolupráci, platformu Start up vzdělávacích aktivit evropského rozměru.

Vzdělávací aktivity v období let 2015-2020 se budou týkat Občanské vzdělanosti ve vztahu k evropské úrovni, začlenění do forem nadnárodní spolupráce, tematické vstupy do projektů Programy EU, schopnost a znalost v propojení operačních a komunitárních programů, přenesení příkladů dobré praxe v modifikaci na místní podmínky a jejich potřeby.

Po prvotních úspěších kurzu v Praze byl 16. března 2015 otevřen kurz také v Liberci pro zdejší uchazeče. Vzdělávací program Nová profesní kvalifikace - Manažer projektu pro období 2014 - 2020 byl zakončen dne 24. dubna 2015. Další kurz bude zahájen již 25. května 2015. Tutorem Vzdělávacích programů je PhDr. Vendula Raymová, jednatelka společnosti Bohemia EU Planners, s.r.o., která má mezinárodní vzdělání a více než 10leté evropské odborné zkušenosti.

Získejte zajímavou práci na evropské úrovni!

Účastníci kurzu si osvojí především mechanismus projektového řízení pro čerpání přímých peněz z Bruselu v rámci komunitárních (unijních) programů. S touto novou problematikou budou dostatečně seznámeni, a tak budou tito vyškolení manažeři projektů lépe uplatitelní na pracovním trhu. Profesní kvalifikace jim navíc zajistí pracovní pozici pro období 2014-2020, kdy komunitární programy dominují ve finančním objemu nadcházejícího programovacího období vůči operačním programům v členských státech EU.

Koordinátor kurzů Petr Dvořák byl s prvním proběhlým školením nadmíru spokojen: „Především bych chtěl poděkovat za přijetí a vstřícnost vedoucích pracovníků a jejich zodpovědných pracovníků na všech pobočkách Úřadů práce v celém Libereckém, Ústeckém a Královédvorském kraji. Především pak paní Blance Svojanovské, odborné pracovnici pro rekvalifikace z ÚP Česká Lípa, která již tuto problematiku dobře znala a měla dobré reference z úspěšných kurzů v Praze, a též Bc. Evě Folprechtové, vedoucí kontaktního pracoviště ÚP v Mimoni. Cílem je 100% zaměstnanost všech účastníků kurzů a doposud se tento cíl daří naplňovat. Absolventi kurzu byli aktivní, byla to výborná skupina, což se projevilo především při společném řešení případových studií v rámci kurzu.“

Kurz Manažer projektu vám otevře dveře ke kariéře evropské úrovně

O své dojmy z prvního kurzu se s námi podělila účastnice Veronika Šlehofová: „Poslední dobou jsem hodně přemýšlela, jak bych se chtěla profesně realizovat, aby mě má práce nejen bavila, ale zároveň přinášela dostatečné finanční ohodnocení a hlavně měla budoucnost! Také chci být relativně časově nezávislá a práci vykonávat nejen v místě bydliště. Z kurzu jsem nadšená, opravdu mě to bavilo a moc jsem si to užila! S chutí bych ho absolvovala znovu. Všichni lektoři byli velmi vstřícní a přátelští i celková atmosféra kurzu byla velmi příjemná, motivující, prostě k nezaplacení. Těším na všechny možnosti, které se mi po obdržení certifikátu otevřou.“

Kurz je vhodný pro širokou vrstvu lidí

Minimální požadované vzdělání pro absolvování kurzu je středoškolské. Účastníky vzdělávacího programu jsou uchazeči o zaměstnání z úřadů práce v Libereckém, Ústeckém a Královéhradeckém kraji v rámci „Zvolené rekvalifikace“ a malé a střední podniky. Kurz je vhodný také pro starosty obcí, místní akční skupiny (MAS), nevládní neziskové organizace a pro všechny další, kteří potřebují nebo chtějí znát problematiku čerpání dotací z Bruselu nejen pomocí ESF fondů, ale i na přímo. Po úspěšných zkouškách k tomu budete mít potřebnou kvalifikaci.

Účastníci obdrží k potřebným odborným znalostem také Osvědčení dle standard NSK ČR o získání profesní kvalifikace v akreditovaném vzdělávacím programu Manažer projektu (63-007-R) (autorizovaná osoba Bohemia EU Planners, s.r.o) a řadu dalších důležitých informací.

Kurz Manažer projektu vám otevře dveře ke kariéře evropské úrovně

„Náš trh je přesycen společnostmi, které nabízejí různé druhy školení, seminářů, kurzů, ale např. náplň kurzů, odbornost a kvalita lektorů se rapidně liší. Ve svém životě jsem absolvovala spoustu školení a mohu říci, že tento kurz mě mile překvapil. Od ledna 2015 jsem na ÚP. Právě v lednu jsem poznala p. Dvořáka, který hovořil o tomto kurzu na našem ÚP v Mimoni. Díky kurzu jsem se dozvěděla spoustu nových informací, které využiji v budoucnu. Věřím, že přibude řada spokojených absolventů kurzu, jako jsem já,“ říká Alena Kozielová, další z účastníků kurzu.

Ing. Markéta Daňková, která kurz také absolvovala, říká: „Jsem absolventkou Technické univerzity v Liberci, na pracovním úřadě v Mimoni jsem se dozvěděla o možnosti dalšího vzdělání. Do kurzu jsem se přihlásila z důvodu rozšíření kvalifikace a do budoucna pro snazší hledání zaměstnání. S kurzem i lektory jsem byla spokojena, získala jsem mnoho nových informací. Doufám, že po úspěšném absolvování zkoušky se mi otevřou dveře do budoucna.“

Přihlaste se na kurz i vy! Neváhejte, dokud je na něm místo

Závěrečné hodnocení premiéry kurzu v Liberci nám poskytl majitel vzdělávací společnosti Centrum Moderního Vzdělávání Liberec - Radim Koutník: „Mám opravdu upřímnou radost, když dostaneme kladné hodnocení od absolventů kurzů a ještě větší, když absolventi ve velmi krátké době najdou osobní uplatnění na pracovním trhu nebo si založí živnostenský list. Je k nezaplacení pocit, když můžete druhému pomoci v nesnadné životní situaci, a proto již vyhlašujeme další termín kurzu 25. 5. - 26. 6. 2015, který se nám již pomalu naplňuje. Je fajn dělat věci, které mají smysl.“

Profesionální kurzy od skutečných odborníků ve svém oboru

Centrum moderního vzdělávání Liberec staví výlučně na zkušenostech podložených praxí. Propojuje interaktivní techniku, produkty a pomůcky s tématy, se kterými se neustále setkáváme, a to nejen v pracovní oblasti. CMVL nabízí vlastní vzdělávací programy, poskytuje další vzdělávání pedagogickým pracovníkům, připravuje a realizuje projekty ESF a komunitární programy v prostředí Evropské unie.

Více informací o Centru moderního vzdělávání Liberec najdete na www.cmvl.cz.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

U nás nezáleží na vzdálenosti od ústředny – internet od CERBEROSu

Bezpečný internet bez starostí

Neomezená data, wifi-router s doživotní zárukou a k tomu televize nebo zabezpečení PC i mobilu. To vše naleznete v...

CENTRUM BABYLON: zábava i relax pod Ještědem

V originálních kulisách Aquaparku na vás čekají atrakce jako je 3D Laser Show,...

Zima se blíží a s ní také vánoční shon. Pokud přemýšlíte, kde si dobít energii před náročným obdobím nebo chcete...

Šroubárna v Turnově předvedla veřejnosti nový kabát

Den otevřených dveří ve společnosti Šroubárna Turnov

V sobotu 9. září se v turnovské Šroubárně konal den otevřených dveří. Firma s dlouholetou tradicí, kterou už mnozí...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz