Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Kupovat maziva u firmy Ekolube se vyplatí. Vyberte si ten správný olej

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma Ekolube nabízí velmi široký sortiment automobilová maziva, a to jak domácí, tak i zahraniční výroby. Tuto obchodní strategii zvolili z toho důvodu, aby si zákazník mohl vybrat olej nejen podle své oblíbené značky, ale i podle pro něj přijatelné ceny.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

EKOLUBE, s.r.o. | foto: EKOLUBE, s.r.o.

Motorový olej je bezesporu technologicky nejsložitější olejářský výrobek, jehož vlastnosti jsou dány řadou mnohdy protichůdných technických požadavků a parametrů.

Musí splňovat požadavky v oblasti tření a opotřebení, v oblasti teploty, viskozity i čistoty, nemluvě o chemických a fyzikálních vlastnostech a aplikacích. Majitel auta by si zoufal. Který zvolit? Ten či onen?

Maziva - výkon a viskozita jsou alfou a omegou olejů

Odborníci uklidňují, že pro výběr optimálního motorového oleje z hlediska konečného uživatele jsou postačující pouze dvě základní specifikace, a to jeho viskozitní a výkonnostní kategorie.

EKOLUBE, s.r.o. - Super Deisel

Bez ohledu na to, jaký olej používáte, je ideální viskozita ta, která zabezpečí ideální mazání,  minimální opotřebení a spotřebu síly na překonání viskozity maziva. Je určena kombinací teploty, zatížení a rychlosti. Od pracovníků v Ekolube se dozvíte, že v současné době se prakticky výhradně používají tzv. vícestupňové ("multigrade") motorové oleje, které umožňují celoroční bezpečné mazání motoru za rozmanitých klimatických podmínek. Označují se kombinací zimní a letní třídy, typické jsou např.: OW-40, 5W-40 nebo 5W-50, 10W-40 a 15W-40.

Maziva, oleje a evropské normy

Motorové a převodové oleje do motorových vozidel jsou rozděleny do výkonnostních tříd dle evropské normy ACEA  nebo americké normy API. Olej by měl vyhovovat typu a výkonu motoru daného auta.

Pokud se chcete seznámit podrobněji s výkonovou klasifikací olejů či jejich porovnáním, stačí navštívit webové stránky o olejích, které vznikly z iniciativy společnosti Ekolube www.oleje.cz a vyberte si vhodný olej.

U Ekolube nemusíte kupovat celé balení oleje

Nejen více jak dvacetiletá tradice firmy Ekolube s.r.o dokázala, že na trhu s oleji jsou jedničkou.

EKOLUBE, s.r.o. obr 2

 A zákazník je tu skutečně pán. Automobilové oleje firma  nabízí buď v originálních obalech, anebo jako nalévané, jejichž cena je velmi výhodná. Předností firmy je nabídka tzv. detailovaného zboží. Ekolube totiž  nabízí zákazníkovi pouze jeden či několik litrů oleje, a to i do vlastního obalu. Tímto způsobem zákazník nakupuje opravdu pouze to, co potřebuje, a za minimální cenu. Olej od Ekolube se vyplatí. Veškerá maziva lze zakoupit ve firemní prodejně v sídle firmy nebo zaslat dobírkou, případně dopravní službou.

Výběr maziv je víc než jednoduchý. Stačí si v klidu domova na počítači zadat www.ekolube.cz a vybrat si ta pravá maziva. Produkty jsou tu přehledně členěny na motorové oleje, průmyslové oleje, speciální maziva a přísady. V každé kategorii je několik druhů maziva, s podrobným popisem, doporučeným použitím, cenou i možností on-line nákupu. A rozhodně nepřehlédnete slevy, někdy až třetinové.

V Ekolube poradí každému

Za devizu, kterou jen tak nikde nenajdete, právem ve firmě považují svoji servisní a poradenskou činnost na dodávaná i jiná maziva, konzultace mazacích problémů, náhrady maziv ze zahraničí, filtrace použitých olejů s následným vyhodnocením nečistot, sběr upotřebených maziv a obalů prostřednictvím specializované firmy.

V rámci komplexní péče Ekolube zajišťuje laboratorní rozbory maziv podle potřeb a požadavků zákazníka. Tato služba není podmíněna odběrem maziv od společnosti. Maziva a olej od Ekolube se Vám vyplatí.

Oleje a maziva aneb Ekolube se vyzná

EKOLUBE, s.r.o. - Super Ekonomic

Například jako první vyrobili tuzemský přípravek na bázi PTFE, sloužící pro ošetření motoru proti opotřebení.

"Jedná se o olejový koncentrát mikročástic teflonu (PTFE-polytetrafluoretylen), které při aplikaci do motorového, převodového či jiného strojního oleje nasedají a pevně přilnou na mazanou kluznou plochu. Zde vytvoří vrstvičku materiálu s velmi nízkým koeficientem tření, což přispívá k podpoře mazání za určitých podmínek (zejména mezních stavů), a tím k razantnímu snížení celkového opotřebení," vysvětluje technický ředitel firmy.

Účinnost a lepší užitné vlastnosti prokázaly testy, který prováděl výzkumný ústav paliv a maziv v Praze. Na světě tak byl výrobek, který předčí obdobné výrobky zahraniční a přitom je jeho cena zhruba poloviční. Zákazník si u Ekolube vybere olej podle svých možností.

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Finále Plzeň: jediný festival domácí audiovizuální tvorby

Karel Dobrý ve snímku Hastrman

Filmová přehlídka Finále Plzeň oslaví na jaře své jednatřicáté narozeniny. Od 19. do 24. dubna 2018 nabídne to nejlepší...

Další z rubriky

Pět důvodů, proč si zamilujete nový Jeep Compass

Pět důvodů, proč si zamilujete nový Jeep Compass

Nový Jeep Compass je hrdým pokračovatelem značky Jeep. Ta už téměř 80 let vyrábí odolné a funkční vozy nejen do terénu....

Bojíte se, že se vám zaběhne pejsek? Pomůže vám lokátor REXpet

Bojíte se, že se vám zaběhne pejsek? Pomůže vám lokátor REXpet

Také máte doma malého chlupatého útěkáře? Ať opravujete plot jakkoliv, vždy se váš pes jako kouzlem dostane ven za...

Příprava na zimní cestování autem by se neměla podcenit

Příprava na zimní cestování autem by se neměla podcenit.

Jste si jisti, že děláte vše pro ochranu sebe a svých blízkých, které vozíte ve svém voze? Umíte správně používat...

Najdete na iDNES.cz