Doporučujeme

Audioknižní podzim rozzáří Kulový blesk

Audioknižní podzim rozzáří Kulový blesk | foto: www.audioteka.cz

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Audioknižní podzim rozzáří Kulový blesk

Vyšla audioknižní novinka autora bestsellerové trilogie Vzpomínka na Zemi, oceňovaného spisovatele žánru sci-fi Liou Cch’-sina. Téměř čtrnáctihodinovou audioknihu načetl Zbyšek Horák a vydala Audiotéka.

Liou Cch’-sin získal za svou tvorbu několik mezinárodních ocenění, ale především příznivce po celém světě. Získal si přízeň nejen mezi milovníky sci-fi, ale i mezi fanoušky jiných literárních žánrů díky svým strhujícím vypravěčským schopnostem a také fantazii, která nezná zemských hranic.

Zbyšek Horák vám bude vyprávět příběh Čchena, kterého k jeho celoživotní vášni přivedl zdrcující zážitek. V den oslavy svých čtrnáctých narozenin se Čchen namísto šťastného sfouknutí svíček na dortu stane svědkem smrti obou rodičů. Přímo před jeho očima je zabije kulový blesk, přírodní jev, kterým se dodnes zabývá nespočet vědců. Čchen se zatvrdí a rozhodne se zasvětit zkoumání kulového blesku celý svůj život.

Klíčem ke krásnému životu je okouzlení

Audioknižní podzim rozzáří Kulový blesk

Čím víc toho Čchen ví, tím silněji si uvědomuje, že kulový blesk je jen špičkou ledovce úplně nových obzorů fyziky. Samotářský a odhodlaný vědec se díky svému úkolu setkává se spoustou lidí, kteří jsou stejně jako on hnáni kupředu nějakou posedlostí. Jako červená nit se Čchenovým příběhem linou poslední slova jeho otce: „Klíčem ke krásnému životu je okouzlení.“

Audioknižní podzim rozzáří Kulový blesk

Román Kulový blesk napsal Liou Cch’-sin v roce 2004, tedy 3 roky před vydáním díla Problém tří těles, prvního dílu úspěšné ságy Vzpomínka na Zemi. Audioknihu tak můžete poslouchat jako samostatné dílo, nebo jako prolog k trilogii.

Audioknihu zakoupíte na www.audioteka.cz

  • Nejčtenější

Nutricia dává stopku plastovým brčkům