Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Koření Kulinář Petr Stupka vnese kvalitu do Vaší kuchyně

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Již druhým rokem se úspěšně prodává originální Koření Kulinář, ochucovací pasty a další zboží, které osobně vybírá a komponuje známý kuchař a kulinář Petr Stupka. Přináší novou kvalitu do Vaší kuchyně.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kulinář Petr Stupka - zaručená kvalita do Vaší kuchyně | foto: STUDIO KULINÁŘ s.r.o.

Kulináře Petra Stupku můžete znát z televizní obrazovky i rozhlasového vysílání. Jeho recepty a kulinářské nápady najdete v novinách a časopisech, setkáte se s ním na mnoha slavnostech, nebo při pravidelných kurzech vaření ve Studiu Kulinář v centru Českých Budějovic.

Vedle těchto aktivit věnovaných všem, kdo rádi vaří, začala společnost Studio Kulinář s.r.o. nabízet a prodávat originální koření. Partnerem projektu Koření Kulinář se stal Jiří Červenka z Tábora, který zajišťuje jednotlivé komponenty, mletí, drcení, míchání, jakož i balení dílčích druhů. Díky tomu je zajištěna vysoká kvalita a čerstvost a zanedbatelný není ani ten fakt, že Koření Kulinář je výhradně českým výrobkem.

Od samého počátku mělo koření se značkou Kulinář Petr Stupka několik základních znaků. O kvalitě a čerstvosti již byla řeč. Druhým důležitým rysem je sůl. Veškerá používaná sůl je mořská a hlavně ve všech směsích je její podíl pouze 15%. Třetím zásadním parametrem je čistota. Směsi neobsahují žádná "éčka", aromata a jiné nepřirozené látky.

Kulinář Petr Stupka - zaručená kvalita do Vaší kuchyně

Také praktické balení Koření Kulinář v kyblíčcích, které lze snadno skladovat, dokonale a opakovaně uzavírat, hrálo výraznou roli v oblibě zboží u zákazníků. V říjnu 2012 bylo k mání prvních 12 druhů a v současnosti je to 23 druhů kořenících směsí, ochucených solí i jednodruhových koření. Jejich přehled, charakteristiku jakož i složení najdete na www.kulinar.cz/koreni.

Na konci roku 2013 přibyly do sortimentu koření speciální pasty, které jsou ve dvou případech naprosto unikátním řešením pro ochucování sladkých těst, cukrářských hmot, krémů, náplní i nápojů. Jedná se o citronové a vanilkové čarování, které nahradí povětšinou chemikáliemi ošetřenou citronovou kůru a cukr s nepřirozeným vanilínem. Velký ohlas má na trhu také originální česneková pasta s medvědím česnekem, obsahující pouze 10 % soli. Také vysoce kvalitní, jemně strouhaný křen obohacený drceným zeleným pepřem a hořčičným semínkem si našel své četné milovníky.

Originální a kvalitní Koření Kulinář koupíte na mnoha místech celé České republiky. Kompletní sortiment s mimořádnou podporou prodeje mají obchodníci v prodejnách domácích potřeb. Jejich umístění najdete na webu kulinar.cz/zbozi a  samozřejmě, že si můžete opatřit houbové koření, bylinkovou sůl, zlatou pečínku krkovičku gril, polévkovou voničku a další druhy Koření Kulinář také prostřednictvím internetu a to samostatně či v originálních dárkových kazetách.

Kulinář Petr Stupka - zaručená kvalita do Vaší kuchyně

Vedle rozličného ochucování všedních i svátečních pokrmů chystá kulinář Petr Stupka úžasné novinky v sortimentu teplých i studených nápojů. Nemalou ambici má známý kuchař také na webu, kam pravidelně přidává originální i tradiční recepty, podle kterých zvládne patřičný pokrm připravit téměř každý. Mnoho zajímavých informací týkajících se přípravy pokrmů Vám nabídne originální blog kulinář, kuchařské čarování v podobě video návodů a fíglů a další chutné maličkosti soustřeďuje kulinář.cz.

Samozřejmě se můžete přidat ke kulináři na Facebooku.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

El Clásico na vlastní oči. Dokáže Real zastavit rozjetou Barcelonu?

El Clásico na vlastní oči: Dokáže Real zastavit rozjetou Barcelonu?

Zhlédnout ta nejkvalitnější fotbalová utkání je snem nejen mnohých mužů. V minulosti to byl problém, jelikož nebylo...

Jak se české maminky připravují na příchod miminka

Jak se české maminky připravují na příchod miminka

Čtyřicet týdnů plných emocí, nových situací a také zařizování před narozením miminka. Začíná zcela nová etapa v životě...

Podpora růstu vlasů? Skvělé výsledky nabízí aplikace krevní plazmy

Podpora růstu vlasů? Skvělé výsledky nabízí aplikace krevní plazmy

Ošetření krevní plazmou je jedním z mála skutečně účinných, trvalých a cenově dostupných zákroků na podporu růstu...

Najdete na iDNES.cz