Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kuchyňské odsavače par Faber: setkání designu a technologie

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Výrobce kuchyňských odsavačů par Faber může díky více jak padesátileté zkušenosti získané na trzích celého světa nabídnout to nejlepší naplnění vašich představ a požadavků na design odsavače par i na jeho technické parametry.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

FABER - logo | foto: FABER

Tichý chod. Ventilační jednotky pro odsavače par Faber dosáhly neustálým technickým vývojem špičkových parametrů, kromě jiného i vynikajícího poměru výkonu a hlučnosti. Při výkonu 300 m3/hod, který vyhovuje při běžném vaření, dosahují některé odsavače par Faber hlučnosti menší než 40 dB(A), což je hlučnost srovnatelná s chodem chladničky.

To ale není všechno. Pokud by si přál zákazník dosáhnout zcela komfortního provozu, je možné u většiny modelů Faber velmi snadno přemístit původní ventilační jednotku z odsavače mimo kuchyni. Údaje o hlučnosti jsou měřeny dle EN 60704-2-13 , správnost údajů je garantována asociací výrobců CECED.

Odsavače par Faber - desing a technologie v jednom

Výkon. Nová generace ventilačních jednotek ENERGY může nabídnout nejen vynikající výkon až 1000 m3/hod, ale i mimořádnou hodnotu dosahovaného tlaku 500 Pa, což je důležitý parametr pro překonání odporu, který klade odtahové potrubí. Také údaje o výkonu výrobků jsou měřeny dle EN 61591 a jejich správnost je garantována asociací výrobců CECED.

Design. Odsavače par Faber se vyrábí v mnoha designových provedeních. Vybírat můžete přibližně ze 150 modelů klasických, vestavných, komínových, ostrůvkových nebo rustikálních odsavačů v různých šířkách a provedeních včetně výrobků v libovolné barvě dle Vašeho zadání. www.digestore-faber.cz

FABER - Drop rubin

Většina výrobků je skladem v ČR a jsou dostupné do 24 hodin. Hitem na trhu jsou odsavače par s šikmo situovanou sací zónou. Nepřekáží při vaření a díky štěrbinovému sání mají vynikající schopnost přímého zachycení par. V tomto provedení nabízí Faber řadu modelů.

FABER - Orizzonte V plus

Novinky. Exkluzivní novinkou jsou lustrové spouštěcí odsavače par F-light

FABER - chic down,chic up

Odsavače par F- light mohou být zavěšeny na rampě v lince, nebo mohou být instalovány jako ostrůvkové. V pohotovostní poloze je tělo odsavače par ukryto v lustrovém tělese, které je osazeno šesti úspornými světelnými zdroji. Spouštění těla odsavače je elektromechanické, jeho funkce lze ovládat dálkovým ovladačem, který je součástí výbavy.

Pro dokonalé osvětlení varné zóny jsou na  spodní části tělesa odsavače par čtyři halogenové žárovky. Výrobky v této skupině jsou standardně dodávány jako recirkulační včetně uhlíkového filtru. Pomocí sady, kterou lze objednat, je však možno odsavač zapojit také na vnější odtah.

Odsavače par Faber se zárukou 2 roky + další 3 roky garance

Záruka. Na základě více jak desetiletého prodeje odsavačů Faber na našem trhu může nyní společnost Promtinvest spol. s.r.o. poskytnout spotřebitelům nadstandardní záruku. Kromě zákonné dvouleté záruky poskytuje společnost další tři roky garanci na bezchybný chod výrobku.

Více informací naleznete na www.digestoře-faber.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Realitní trh dříve a dnes

Realitní trh dříve a dnes

Realitní trh je v současné době synonymem prosperity a opravdu vysokých a příjemných výdělků. Jde o velmi lukrativní...

Doba lodžiová přišla do Prahy. I u vás je možná přístavba lodžie

Doba lodžiová přišla do Prahy – i u vás je možná přístavba lodžie

Nová bytová výstavba je v Praze v plném proudu, vznikají novodobá sídliště a nabídka bytů se v nich v mnohém neliší od...

Praktická kombinace pro váš styl od českého výrobce SAPHO

Praktická kombinace pro Váš styl od českého výrobce

Umyvadlo často rozhoduje o celkovém stylu koupelny. Oblíbená jsou především umyvadla umístěná na desce, přičemž se dle...

Najdete na iDNES.cz