Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Která pojišťovna podporuje aktivní dárce krve?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Jste pravidelným dárcem krve potřebným? Zaměstnanecká pojišťovna Škoda (ZPŠ) si svých klientů s dobrým srdcem cení. Přejděte k ní a získejte mnoho výhod!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Která pojišťovna podporuje aktivní dárce krve? | foto: Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda podporuje aktivní bezpříspěvkové dárce krve zabezpečením pojištění léčebných výloh v zahraničí zcela zdarma a v případě získání ocenění za odběry, které uděluje již 50 let český červený kříž, také odměnu až do výše 1 500 Kč. Nabízí vám to i vaše zdravotní pojišťovna?

Tento i další bonusy Zaměstnanecké pojišťovny Škoda můžete získat, když se k ní do 30. června 2014 přehlásíte na kterémkoli pracovišti ZPŠ.

Která pojišťovna podporuje aktivní dárce krve?

ZPŠ – vaše srdeční záležitost!

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda zajišťuje svým pojištěncům prostřednictvím smluvních partnerů slevy na produkty a služby v různých oblastech. Výhodně tak můžete například získat pobyt v lázních, doplňky stravy, léčiva, masáže, vstupenky do solných jeskyní, služby v oblasti péče o tělo a sportovní vybavení, navštěvovat bazény a provozovat další sportovní aktivity.

Se Zaměstnaneckou pojišťovnou Škoda získáte mnoho výhod. Kromě bonusů pro bezpříspěvkové dárce krve a slev pro všechny pojištěnce jmenujeme například výhodné programy pro maminky i novorozence a zdravotní programy pro ostatní pojištěnce, širokou škálu příspěvků na očkování a preventivní akce pro dětské pojištěnce. Průvodcem péče o vaše zdraví i zdraví vašich dětí je Karta mého srdce, produkt ZPŠ.

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda (ZPŠ) je regionální zdravotní pojišťovnou s osobním přístupem k pojištěnci. Zřízena byla v roce 1992 firmou ŠKODA, automobilová akciová společnost (nyní Škoda Auto, a. s.) Mladá Boleslav. Postupně se vyvinula v regionální zdravotní pojišťovnu se stabilizovanou klientelou a silnou vazbou na zakladatelskou firmu. Je otevřená široké veřejnosti a jejím pojištěncem se může stát každý občan České republiky či pracovník firmy se sídlem na území ČR.

Klient vždy na prvním místě

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda již od svého vzniku získala dobré jméno díky maximálnímu úsilí poskytovat pojištěncům kvalitní služby v rámci možností daných platnou legislativou a zdravotně pojistným plánem. Zaměřuje se nejen na úhradu zdravotních výkonů, ale i na zdravotní programy a další preventivní akce.

V současné době má ZPŠ sídlo v Mladé Boleslavi a pobočky v Rychnově nad Kněžnou, Kvasinách, Vrchlabí a Nymburce a kontaktní místo v Jílemnici. Na všech pobočkách se setkáte s ochotným personálem, na pobočku v Husově ulici v Mladé Boleslavi se dokonce můžete objednat online.

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda si postupně vybudovala dostatečnou a kvalitní síť poskytovatelů zdravotních služeb, která zabezpečuje pojištěncům dostupnost zdravotních služeb ve všech odbornostech včetně specializovaných pracovišť.  Více informací o Zaměstnanecké pojišťovně Škoda najdete na www.zpskoda.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Terno připravilo pro své věrné zákazníky více než sto nových dárků.
Nové dárky pro věrné zákazníky supermarketu Terno Hradec Králové

O tom, že si v supermarketu Terno Hradec Králové velmi váží svých zákazníků, svědčí nejenom vysoká úroveň nabídky a služeb, ale také odměňování věrných...  celý článek

Kde seženete keybordy, digitální piana nebo klavíry za skvělou cenu?
Kde seženete keybordy, digitální piana nebo klavíry za skvělou cenu?

Jste profesionálním hudebníkem, nebo jen chcete naučit své dítě brnkat na piáno? Největší nabídku klávesových nástrojů, jako jsou digitální piana, klavíry nebo...  celý článek

Pokoj všem lidem dobré vůle přejí z pevnosti
Pokoj všem lidem dobré vůle přejí z pevnosti Josefov

Správa pevnosti Josefov rozvíjí dál svoji několikaletou tradici vánočních her. Zatímco tématem té loňské byly Vánoce napříč kulturami, letos se hra ponese v...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.