Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Krok do Riegrových Sadů, atraktivní výhled na Pražský hrad!

Komerční sdělení   10:55aktualizováno  10:55 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
O Praze se říká, že patří k nejkrásnějším městům na světě a že je stověžatá. Pokud si pořídíte bydlení v nově vznikající Rezidenci Churchill, budete mít dokonalý a úchvatný výhled na všechny věže historického centra české metropole včetně Petřínské rozhledny či majestátních věží svatovítské katedrály.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Krok do Riegrových Sadů, atraktivní výhled na Pražský hrad! | foto: Rezidence Churchill

A novoroční ohňostroj, tradičně odpalovaný na Letenské pláni, budete moci sledovat přímo ze svého obýváku.

Rezidence Churchill, kterou ve spodní části Královských Vinohrad v ulici Italská buduje společnost SUDOP Invest, nabídne 57 prémiových bytů v dispozicích 1+kk až 5+kk. „Srovnatelný rezidenční projekt, myšleno novostavba v centru Prahy ve stejné fázi výstavby, aktuálně v nabídce luxusních bytů v Praze nenajdete.,“ říká Jan Sellner ze společnosti SUDOP Invest a připomíná jedinečnou polohu: „Stačí přejít Italskou ulici a jste v parku Riegrovy sady, který se svou velikostí řadí do první desítky pražských parků. V létě je přímo stvořený pro rodinný piknik a je v něm i několik příjemných zahradních hospůdek a hřišť pro děti. Procházkou přes sady se pak snadno dostanete na náměstí Míru či náměstí Jiřího z Poděbrad, kde se pravidelně konají oblíbené farmářské trhy a v jejichž okolí je spousta originálních bister a kaváren.“

Krok do Riegrových Sadů, atraktivní výhled na Pražský hrad!

Lokalita se vyznačuje také výjimečnou dopravní dostupností. Do tří minut jste na autobusové zastávce v Italské ulici a do sedmi minut na zastávce tramvaje Husitská. V rámci projektu bude dokonce zbudováno i přímé propojení z podchodu domu s nedalekým Hlavním nádražím a se stejnojmennou stanicí metra trasy C. Pěšky se bez problémů dostanete také do historického centra – k Prašné bráně či na Staroměstské náměstí. A ty, kdo před městskou dopravou dávají přednost autu, určitě potěší, že rezidence leží v těsné blízkosti Wilsonovi ulice, tedy severojižní magistrály.

Na kvalitě záleží

Rezidence Churchill, jejíž dokončení je plánováno na konec roku 2019, navazuje na již existují Rezidenci Riegrovy sady. Je dílem pražského architektonického ateliéru Aukett, který vytvořil elegantní budovu zaoblených tvarů s provětrávanou fasádu a vnějším kamenným obkladem. Ten doplňují velkoplošná okna a prosklené fasády z hliníkových profilů s izolačním trojsklem se zvukovou izolací pro maximální soukromí a akustickou pohodu. Na jižních a západních fasádách je zasklení doplněno ochranou proti nadměrnému teplu a na severozápadní a jihozápadní straně jsou před okny vnější rolety. Tepelnou pohodu v létě zajistí klimatizace, jež je ve všech obytných místnostech, chybět nebude ani řízené větrání s rekuperací tepla. Větrat je možné i otevřením oken. Rezidence má tři podzemní a šest nadzemních podlaží, která jsou stupňovitě zasazená do svahu. Jižní a západní strana jsou s velkými lodžiemi a terasami, aby bylo maximálně využito jedinečné vyhlídky. Tou díky terasovitému řešení domu disponují i některé byty v přízemí, jejichž obyvatelé si budou moci pohled na město vychutnávat z předzahrádek. Mimochodem – největší z nich dosahuje plochy 340 metrů čtverečních. Byty situované na východ a sever mají lodžie.

Krok do Riegrových Sadů, atraktivní výhled na Pražský hrad!

V podzemních podlažích jsou umístěné sklepy a garáže – pro každý byt je počítáno minimálně s jedním parkovacím stáním. V parteru, který bude průchozí severozápadním směrem, budou mít své místo i menší obchody.
Rezidence Churchill klade důraz na bezpečnost, soukromí a maximální pohodlí svých obyvatel, proto se do objektu vchází přes velkorysé lobby s recepcí, přičemž dva jihovýchodní vstupy mají tyto prostory společné a severozápadní je řešen samostatně. Recepce bude fungovat v režimu 24/7/365 a bude nabízet concierge služby. Díky rozdělení domu na tři sekce se samostatnými schodišti a výtahy se na společné chodbě nenachází více než čtyři vstupy do bytů. Bezpečnost je zajištěna také kontrolou vstupu pomocí kartových a bluetooth čteček v kombinaci se samozamykacími zámky a dále kamerovým systémem, monitorujícím obvod domu a společné prostory v přízemí a v suterénech.
Kvalita a vysoký standard se bude samozřejmě týkat i vnitřního vybavení bytů. „Byty jsou připravené na instalaci smart home technologie a zabezpečovacího systému, rozvody v domě počítají s připojením na optickou datovou síť a ve všech bytech je dotykový videopanel komunikující se vstupy a s recepcí,“ přibližuje použité technologie Jan Sellner.

Rezidence Churchill navazuje na úspěšný projekt Rezidence Riegrovy sady. V současné době je velmi atraktivní novinkou na současném realitním trhu bytů na Vinohradech. Podobně luxusní bydlení v novostavbě s Prahou na dlani rozhodně v hlavním městě nenajdete!


Nejčtenější

Znepokojivá pravda o sportování v dětském věku

Znepokojivá pravda o sportování v dětském věku

Nastal čas změnit nebezpečnou praxi. Omezme hlavičkování míče u dětí ve fotbale: chraňme vyvíjející se mozek dítěte.

Designové byty na Harfě u metra – výhodná investice na pronájem

Harfa Design Residence - design uvnitř i navenek

Pražská Libeň patří k vyhledávaným pražským rezidenčním lokalitám. Část této oblíbené čtvrti v okolí O2 arény prochází...

Čtyři smrtelné nemoci způsobené sexem

Čtyři smrtelné nemoci způsobené sexem

Když se řekne sexuálně přenosná nemoc, vybaví se nám syfilis, kapavka a AIDS. Jenže vůbec nejrozšířenější sexuálně...

Zdražil vám dodavatel energie nebo změnil obchodní podmínky?

Zdražil vám dodavatel energie nebo změnil obchodní podmínky? Co s tím?

Ceny elektřiny na velkoobchodním trhu stoupají a vypadá to, že na lepší časy se v tomto směru neblýská. Zvýšení cen...

Univerzita VŠFS podporuje sport

Univerzita VŠFS podporuje sport

Nejen předávat vědomosti z ekonomie, ale i podporovat společensky přínosné aktivity, jakou je třeba sport, si klade za...

Další z rubriky

Relaxujte a sněte v novém domě u přírodního parku Košíře-Motol

Relaxujte a sněte v novém domě u přírodního parku Košíře-Motol

Na Praze 5, v blízkosti přírodního parku Košíře-Motol a Prokopského údolí, vyroste nová stylová výstavba – devět...

Produktové novinky společnosti ISOTRA a.s.

Produktové novinky společnosti ISOTRA a.s.

Společnost ISOTRA a.s. uvedla pro své zákazníky a obchodní partnery produktové novinky zejména v oblasti exteriérového...

Jsou plechové střechy kvalitní?

Jsou plechové střechy kvalitní?

O plechových krytinách už toho víte poměrně dost. Psali jsme o jejich přednostech, o rozdílech mezi ocelovými nebo...

Najdete na iDNES.cz