Krok do Riegrových Sadů, atraktivní výhled na Pražský hrad!

Komerční sdělení   10:55aktualizováno  10:55 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
O Praze se říká, že patří k nejkrásnějším městům na světě a že je stověžatá. Pokud si pořídíte bydlení v nově vznikající Rezidenci Churchill, budete mít dokonalý a úchvatný výhled na všechny věže historického centra české metropole včetně Petřínské rozhledny či majestátních věží svatovítské katedrály.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Krok do Riegrových Sadů, atraktivní výhled na Pražský hrad! | foto: Rezidence Churchill

A novoroční ohňostroj, tradičně odpalovaný na Letenské pláni, budete moci sledovat přímo ze svého obýváku.

Rezidence Churchill, kterou ve spodní části Královských Vinohrad v ulici Italská buduje společnost SUDOP Invest, nabídne 57 prémiových bytů v dispozicích 1+kk až 5+kk. „Srovnatelný rezidenční projekt, myšleno novostavba v centru Prahy ve stejné fázi výstavby, aktuálně v nabídce luxusních bytů v Praze nenajdete.,“ říká Jan Sellner ze společnosti SUDOP Invest a připomíná jedinečnou polohu: „Stačí přejít Italskou ulici a jste v parku Riegrovy sady, který se svou velikostí řadí do první desítky pražských parků. V létě je přímo stvořený pro rodinný piknik a je v něm i několik příjemných zahradních hospůdek a hřišť pro děti. Procházkou přes sady se pak snadno dostanete na náměstí Míru či náměstí Jiřího z Poděbrad, kde se pravidelně konají oblíbené farmářské trhy a v jejichž okolí je spousta originálních bister a kaváren.“

Krok do Riegrových Sadů, atraktivní výhled na Pražský hrad!

Lokalita se vyznačuje také výjimečnou dopravní dostupností. Do tří minut jste na autobusové zastávce v Italské ulici a do sedmi minut na zastávce tramvaje Husitská. V rámci projektu bude dokonce zbudováno i přímé propojení z podchodu domu s nedalekým Hlavním nádražím a se stejnojmennou stanicí metra trasy C. Pěšky se bez problémů dostanete také do historického centra – k Prašné bráně či na Staroměstské náměstí. A ty, kdo před městskou dopravou dávají přednost autu, určitě potěší, že rezidence leží v těsné blízkosti Wilsonovi ulice, tedy severojižní magistrály.

Na kvalitě záleží

Rezidence Churchill, jejíž dokončení je plánováno na konec roku 2019, navazuje na již existují Rezidenci Riegrovy sady. Je dílem pražského architektonického ateliéru Aukett, který vytvořil elegantní budovu zaoblených tvarů s provětrávanou fasádu a vnějším kamenným obkladem. Ten doplňují velkoplošná okna a prosklené fasády z hliníkových profilů s izolačním trojsklem se zvukovou izolací pro maximální soukromí a akustickou pohodu. Na jižních a západních fasádách je zasklení doplněno ochranou proti nadměrnému teplu a na severozápadní a jihozápadní straně jsou před okny vnější rolety. Tepelnou pohodu v létě zajistí klimatizace, jež je ve všech obytných místnostech, chybět nebude ani řízené větrání s rekuperací tepla. Větrat je možné i otevřením oken. Rezidence má tři podzemní a šest nadzemních podlaží, která jsou stupňovitě zasazená do svahu. Jižní a západní strana jsou s velkými lodžiemi a terasami, aby bylo maximálně využito jedinečné vyhlídky. Tou díky terasovitému řešení domu disponují i některé byty v přízemí, jejichž obyvatelé si budou moci pohled na město vychutnávat z předzahrádek. Mimochodem – největší z nich dosahuje plochy 340 metrů čtverečních. Byty situované na východ a sever mají lodžie.

Krok do Riegrových Sadů, atraktivní výhled na Pražský hrad!

V podzemních podlažích jsou umístěné sklepy a garáže – pro každý byt je počítáno minimálně s jedním parkovacím stáním. V parteru, který bude průchozí severozápadním směrem, budou mít své místo i menší obchody.
Rezidence Churchill klade důraz na bezpečnost, soukromí a maximální pohodlí svých obyvatel, proto se do objektu vchází přes velkorysé lobby s recepcí, přičemž dva jihovýchodní vstupy mají tyto prostory společné a severozápadní je řešen samostatně. Recepce bude fungovat v režimu 24/7/365 a bude nabízet concierge služby. Díky rozdělení domu na tři sekce se samostatnými schodišti a výtahy se na společné chodbě nenachází více než čtyři vstupy do bytů. Bezpečnost je zajištěna také kontrolou vstupu pomocí kartových a bluetooth čteček v kombinaci se samozamykacími zámky a dále kamerovým systémem, monitorujícím obvod domu a společné prostory v přízemí a v suterénech.
Kvalita a vysoký standard se bude samozřejmě týkat i vnitřního vybavení bytů. „Byty jsou připravené na instalaci smart home technologie a zabezpečovacího systému, rozvody v domě počítají s připojením na optickou datovou síť a ve všech bytech je dotykový videopanel komunikující se vstupy a s recepcí,“ přibližuje použité technologie Jan Sellner.

Rezidence Churchill navazuje na úspěšný projekt Rezidence Riegrovy sady. V současné době je velmi atraktivní novinkou na současném realitním trhu bytů na Vinohradech. Podobně luxusní bydlení v novostavbě s Prahou na dlani rozhodně v hlavním městě nenajdete!


Nejčtenější

Bývalý profesionální cyklista to roztáčí ve světě elektrokol

Jakub Danačík na horském elektrokole MTF MOUNT 7.0.

Startoval v řadě velkých cyklistických závodů po celém světě, doma se stal v roce 2007 mistrem republiky v silničním...

Mountfield rozjíždí prodej elektrokol

Jízdu po zpevněných cestách si nádherně užijete na trekingovém či krosovém...

Společnost Mountfield zahájila ve čtvrtek 29. listopadu ve všech svých prodejnách v České republice, na Slovensku...

Televizní svět čekají změny. Připravte se včas s O2 TV

Televizní světě čekají změny. Připravte se včas s O2 TV.

Svět technologií se neustále vyvíjí. Už v únoru 2021 totiž svůj oblíbený seriál, film nebo diskuzní pořad nenaladí ti,...

OLED: nejvyšší kvalita televizního zobrazení

OLED – nejvyšší kvalita televizního zobrazení

Ploché televizory, tak jak je známe dnes, vstoupily na trh zhruba v polovině poslední dekády minulého století, kdy...

Češi chtějí místo zlatého prasátka raději vánočního medvěda.

Češi opouštějí od zlatého prasátka, místo něho očekávají vánočního medvěda

Zlaté prasátko je spojeno s půstem a vánoční medvěd z e-shopu GRIZLY.cz přináší tolik dobrůtek, že by to člověk určitě...

Další z rubriky

Posuvné dveře do stavebního pouzdra

Posuvné dveře do stavebního pouzdra

V MAND CZ víme o dveřích vše. Nabízíme dveře klasické, moderní, celodřevěné, vchodové, bezpečnostní, kliky na dveře… a...

Dechberoucí dárky, které chtějí rockové hvězdy i evropská smetánka

Luxusní povlečení Persia řady Excellent je nejvyšší řadou exkluzivního zboží z...

Stále přemýšlíte nad originálním a krásným dárkem na Vánoce, který rozzáří úsměv na tváři vašim blízkým a který je bude...

Do Tvrze Krassa za nezapomenutelnými zážitky i odpočinkem

Do Tvrze Krassa za nezapomenutelnými zážitky i odpočinkem

Zázemí pro odpočinek se zaručeným soukromím, z dosahu ruchu velkoměsta a přitom s rychlým dojezdem. To jsou v dnešní...

Najdete na iDNES.cz