Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Křečové žíly a celulitida vás už trápit nemusejí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zbavte se ještě před létem nevzhledných a zároveň nebezpečných křečových žil, pigmentových skvrn a celulitidy. Nejmodernější technologie v oboru a ambulantní bezbolestnou léčbu nabízí Žilní klinika, specialista na křečové žíly.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Křečové žíly a celulitida vás už trápit nemusejí | foto: MUDr. OTA SCHÜTZ

Žilní klinika začala s ambulantní léčbou křečových žil před více než 21 lety jako první v ČR a za svou dlouhou působnost získala mnoho zkušeností. Svou specializaci prohlubuje i nadále. Klinika se zabývá léčbou a prevencí onemocnění cév žilního systému, především kosmetickou léčbou křečových žil, a to od těch největších, až po nejmenší.

Žilní klinika pro poskytování zdravotní péče na špičkové světové úrovni využívá moderní zdravotnickou techniku a kvalitní vysoce profesionální přístroje, které jsou pravidelně obměňovány za novější a kvalitnější. Operace jsou prováděny na přísně aseptickém, sterilním operačním sále, který je plně klimatizován.

Profesionální tým Žilní kliniky zastává názor, že by se měl pacient ve zdravotnickém zařízení zdržovat co nejkratší dobu a maximálně tento čas využít. Proto Žilní klinika praktikuje systém Kliniky jednodenní chirurgie. Pacienti ale samozřejmě mohou využít možnost přespání i se svým doprovodem v lůžkovém zařízení. Tato možnost je zde především pro mimopražské pacienty z důvodu kontrolního vyšetření a převazu, který se provádí následující den po operaci hned ráno.

Křečové žíly mohou představovat velké zdravotní riziko

Nepodceňujte křečové žíly (varixy), nejsou jen kosmetickým problémem. Oddálením jejich léčby si můžeme přivodit nebezpečnou žilní trombózu nebo bércový vřed. Čím dříve začneme s léčbou, tím snazší postup bude zapotřebí.

Po pečlivém vstupním vyšetření se pacient od lékaře dozví, jakého rozsahu jeho křečové žíly dosahují, a jaký postup bude v jeho případě optimální. Zatímco ty nejmenší žilky hravě odstraní speciální laser nebo sklerotizace, na rozsáhlé křečové žíly je zapotřebí operativního řešení.

Nenechte se omezovat a zbavte se křečových žil rychle a efektivně. Žilní klinika využívá pro co nejpřesnější stanovení diagnózy a následnou optimální léčbu křečových žil barevné duplexní ultrasonografie, vyšetřovací metody, která je zcela neinvazivní a nezatěžující a lze ji kdykoliv opakovat. Na rozdíl od ostatních metod také prokazuje současně anatomické i funkční odchylky.

Žilní klinika používá k léčbě mikrovarixů, metlic a „pavoučích sítí“ laser GENTLE YAG se třemi aplikačními systémy. Používá se také k omlazení obličeje, krku a dekoltu a odstranění nežádoucího ochlupení. K odstranění velkých žil se používají metody katetrizační - Laserové EVLT, radiofrekvenční - Closure fast i miniinvazivní kosmetické způsoby léčby varixů.

K ošetření drobných žilek se využívá radiofrekvenční přístroj, který slouží také ke kosmetické léčbě kožních výrůstků, pigmentových znamének a skvrn.

Celulitida je civilizačním onemocněním, zbavte se jí snadno a rychle

Celulitida je strašákem dnešních dívek a žen. Pro její léčbu se na Žilní klinice používá kvalitní přístroj Cellu M6, který neinvazivně a bez bolesti rozruší tkáň postiženou celulitidou, zvýší lymfodrenáž a stimuluje regenerační procesy. Nejenže léčba redukuje výskyt celulitidy a zlepší kvalitu a pružnost kůže, ale dalším vítaným projevem je také částečné zeštíhlení a drobná remodelace postavy.

Pigmentové skvrny a znaménka mohou být minulostí

Pigmentové skvrny nás trápí především v létě vlivem genetické dispozice a slunečního záření. Jsou kosmetickým problémem stejně jako znaménka, která ale mohou být i nebezpečná, přibližně 5 % patologických změn totiž bývá zhoubných. Nechte si je kosmeticky odstranit, například pomocí radiofrekvenčního přístroje nebo laseru. K přesnému vyšetření kožních změn, pigmentových znamének a kožních nádorů používá Žilní klinika dermatoskop.

Více informací o Žilní klinice a možnostech léčby, které nabízí, najdete na www.zilniklinika.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Advokátní kancelář JUDr. Zdeňka Koschina ctí tradiční hodnoty

JUDr. Zdeněk Kryštof Koschin

Nevíte si rady se založením vlastní společnosti? Řešíte dědictví? Dluží vám zaměstnavatel mzdu? Navštivte advokátní...

Je možné najít někoho, kdo si nepřeje být nalezen?

Bestseller Hon na mrtvého právě vyšel také u nás

Tim Weaver, autor bestsellerových krimi thrillerů, si ve světě udělal jméno napínavými romány v hlavní roli s Davidem...

Stojaté vody znamenají odrazy a obrazy, ale i něco neblahého

Mat Collishaw, Albion, 2017, Courtesy the artist and Blain│Southern

Britský umělec Mat Collishaw (1966), jeden z absolventů slavné Goldsmiths College v Londýně, se představuje v Galerii...

Najdete na iDNES.cz