Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kreativní sady jsou pro rozvoj dětské fantazie lepší než tablet

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Malé děti jsou kouzelné svou bezprostředností. Nebojí se projevit svou radost ani názor. Důležitým posláním každého rodiče je věnovat se rozvoji dětské fantazie a kreativity, aby se děťátko naučilo přemýšlet a hravě překonávat každou překážku, která ho v životě potká. K tomu pomohou kreativní sady.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kreativní sady jsou pro rozvoj dětské fantazie lepší, než tablet | foto: Activa, spol. s.r.o.

V dnešní uspěchané době mnozí rodiče nevěnují svým dětem tolik času, kolik by si zasloužily. A přitom ti malí človíčkové tak rychle rostou! Pamatujte na to pokaždé, kdy je budete chtít „odložit“ k televizi nebo před počítač, abyste si odpočinuli od jejich zvídavých otázek.

Pasivním přijímáním informací z televize či tabletu se děti neučí o nich přemýšlet. Pokud si ale s dětmi budete hrát a rozvíjet jejich schopnosti a celkovou osobnost, stanou se z nich schopní dospělí lidé, na které můžete být pyšní.

Fantazie a kreativita pomůže dětem se prosadit i v dospělém životě

Tvořiví lidé se dokáží se životními nástrahami vypořádat mnohem hravěji a nápaditěji. Mohou tak obstát v náročných situacích, které je třeba někdy potkají. Naučí se svobodně uvažovat a prosadit si své názory.

Proces tvoření pomáhá dítěti se také orientovat ve vnějším prostředí a rozvinout jeho paměť. Zabrané do zábavného řešení úkolu se navíc naučí udržet pozornost, což se mu bude hodit nejen ve škole, ale i v dospělém životě v jeho profesi. Dokážete si jen představit, kam to váš potomek může dotáhnout, když ho naučíte svobodně přemýšlet a stále hledat nová řešení?

Rozvoj dětské fantazie podpoří kreativní sady

Kreativní sady jsou pro rozvoj dětské fantazie lepší, než tablet

Kreativní sady jsou pro rozvoj dětské fantazie lepší, než tablet

Právě pro rozvoj dětské fantazie byly vytvořeny kreativní sady, které podporují vaše ratolesti hledat vynalézavé, originální a tvůrčí řešení problémů. Zároveň se naučí komunikovat a spolupracovat s ostatními, procvičí si jemnou motoriku a naučí se správnému úchopu tužky.

„V naší nabídce najdete pod značkou DJECO nádherné kreativní sady francouzských návrhářů, se kterými si můžete malovat, pískovat, lepit i vyškrabávat. Sady jsou opatřené obrázkovými návody, které vás a vaše děti velmi intuitivně povedou. Děti se nejen smysluplně zabaví, ale hotové obrázky a výtvory jsou tak krásné, že budete přemýšlet, kam je vlastně všechny vystavíte,“ říká Jana Martínková ze společnosti ACTIVA, která provozuje internetový obchod Activáček.cz.

„Další francouzskou značkou kreativních sad v naší nabídce, tentokrát s razítky, je značka AladinE. Tematicky zaměřené sady pro děti již od 18 měsíců umožňují zábavnou formou a nenásilně rozvíjet slovní zásobu dětí, jejich grafomotoriku a představivost,“ říká Jana Martínková a dodává: „Velikost, provedení a grafika razítek jsou přizpůsobené věku dítěte a není třeba se omezovat jen na papír. Díky hlubokým reliéfům razítek se dají použít i do FIMO hmoty, keramické hmoty nebo při použití barvy na textil i na látku. AladinE nemyslí jen na dětské výtvarníky, vytváří sady, které nadchnou i dospělé, ať už se jedná o sady určené na scrapbooking, nebo o sady textilních razítek.“

Dětská fantazie návody nepotřebuje. Často stačí kvalitní pastelky, fixy, barvy na sklo či na textil a děti si už poradí. Dejte jim volnou ruku při jejich tvorbě a nechte je vytvářet svá vlastní umělecká díla, která potěší třeba babičku jako dárek pod stromečkem.

Kvalitní kreativní sady a potřeby pro tvůrčí činnost i do školy

Společnost ACTIVA je v první řadě dodavatelem kancelářských potřeb, za více než 20 let své působnosti si v oblasti zásobování kanceláří vybudovala přední pozici. Provozuje také internetový obchod Activáček.cz, který nabízí kreativní sady, školní a výtvarné potřeby, aktovky, batohy a penály. Najdete zde kvalitní produkty evropských i světových značek.

Raději byste si vybrali osobně? Zavítejte do kamenných prodejen v Praze Activáček Letňany nebo Activáček Pavilon, které zároveň slouží jako odběrná místa internetových objednávek.

Více informací o společnosti ACTIVA najdete na www.activa.cz a kompletní sortiment eshopu Activáček na www.activacek.cz .

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Při koupi domácí sauny máte před sebou vidinu nerušené pohody a ozdravného pocení. Potit se však často začnete už u...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Další z rubriky

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Na výrobu a servis plynových armatur, ventilů a uzávěrů se již 27. rokem specializuje firma ARMAGAS s. r. o. Její...

Tichá, pracovitá, výkonná. Jak vybrat čističku vzduchu?

Tichá, pracovitá, výkonná: Jak vybrat čističku vzduchu?

Smog nebo alergeny v podobě roztočů či plísní mají aktuálně zelenou, a nejen alergici nebo astmatici řeší, jak zdravě...

Operátoři v roli Ježíšků. Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Operátoři v roli Ježíšků: Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Ani tento rok mobilní operátoři nezapomněli pro své zákazníky přichystat sváteční nadílku. Své vánoční kampaně spustili...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz