Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kreativní sady jsou pro rozvoj dětské fantazie lepší než tablet

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Malé děti jsou kouzelné svou bezprostředností. Nebojí se projevit svou radost ani názor. Důležitým posláním každého rodiče je věnovat se rozvoji dětské fantazie a kreativity, aby se děťátko naučilo přemýšlet a hravě překonávat každou překážku, která ho v životě potká. K tomu pomohou kreativní sady.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kreativní sady jsou pro rozvoj dětské fantazie lepší, než tablet | foto: Activa, spol. s.r.o.

V dnešní uspěchané době mnozí rodiče nevěnují svým dětem tolik času, kolik by si zasloužily. A přitom ti malí človíčkové tak rychle rostou! Pamatujte na to pokaždé, kdy je budete chtít „odložit“ k televizi nebo před počítač, abyste si odpočinuli od jejich zvídavých otázek.

Pasivním přijímáním informací z televize či tabletu se děti neučí o nich přemýšlet. Pokud si ale s dětmi budete hrát a rozvíjet jejich schopnosti a celkovou osobnost, stanou se z nich schopní dospělí lidé, na které můžete být pyšní.

Fantazie a kreativita pomůže dětem se prosadit i v dospělém životě

Tvořiví lidé se dokáží se životními nástrahami vypořádat mnohem hravěji a nápaditěji. Mohou tak obstát v náročných situacích, které je třeba někdy potkají. Naučí se svobodně uvažovat a prosadit si své názory.

Proces tvoření pomáhá dítěti se také orientovat ve vnějším prostředí a rozvinout jeho paměť. Zabrané do zábavného řešení úkolu se navíc naučí udržet pozornost, což se mu bude hodit nejen ve škole, ale i v dospělém životě v jeho profesi. Dokážete si jen představit, kam to váš potomek může dotáhnout, když ho naučíte svobodně přemýšlet a stále hledat nová řešení?

Rozvoj dětské fantazie podpoří kreativní sady

Kreativní sady jsou pro rozvoj dětské fantazie lepší, než tablet

Kreativní sady jsou pro rozvoj dětské fantazie lepší, než tablet

Právě pro rozvoj dětské fantazie byly vytvořeny kreativní sady, které podporují vaše ratolesti hledat vynalézavé, originální a tvůrčí řešení problémů. Zároveň se naučí komunikovat a spolupracovat s ostatními, procvičí si jemnou motoriku a naučí se správnému úchopu tužky.

„V naší nabídce najdete pod značkou DJECO nádherné kreativní sady francouzských návrhářů, se kterými si můžete malovat, pískovat, lepit i vyškrabávat. Sady jsou opatřené obrázkovými návody, které vás a vaše děti velmi intuitivně povedou. Děti se nejen smysluplně zabaví, ale hotové obrázky a výtvory jsou tak krásné, že budete přemýšlet, kam je vlastně všechny vystavíte,“ říká Jana Martínková ze společnosti ACTIVA, která provozuje internetový obchod Activáček.cz.

„Další francouzskou značkou kreativních sad v naší nabídce, tentokrát s razítky, je značka AladinE. Tematicky zaměřené sady pro děti již od 18 měsíců umožňují zábavnou formou a nenásilně rozvíjet slovní zásobu dětí, jejich grafomotoriku a představivost,“ říká Jana Martínková a dodává: „Velikost, provedení a grafika razítek jsou přizpůsobené věku dítěte a není třeba se omezovat jen na papír. Díky hlubokým reliéfům razítek se dají použít i do FIMO hmoty, keramické hmoty nebo při použití barvy na textil i na látku. AladinE nemyslí jen na dětské výtvarníky, vytváří sady, které nadchnou i dospělé, ať už se jedná o sady určené na scrapbooking, nebo o sady textilních razítek.“

Dětská fantazie návody nepotřebuje. Často stačí kvalitní pastelky, fixy, barvy na sklo či na textil a děti si už poradí. Dejte jim volnou ruku při jejich tvorbě a nechte je vytvářet svá vlastní umělecká díla, která potěší třeba babičku jako dárek pod stromečkem.

Kvalitní kreativní sady a potřeby pro tvůrčí činnost i do školy

Společnost ACTIVA je v první řadě dodavatelem kancelářských potřeb, za více než 20 let své působnosti si v oblasti zásobování kanceláří vybudovala přední pozici. Provozuje také internetový obchod Activáček.cz, který nabízí kreativní sady, školní a výtvarné potřeby, aktovky, batohy a penály. Najdete zde kvalitní produkty evropských i světových značek.

Raději byste si vybrali osobně? Zavítejte do kamenných prodejen v Praze Activáček Letňany nebo Activáček Pavilon, které zároveň slouží jako odběrná místa internetových objednávek.

Více informací o společnosti ACTIVA najdete na www.activa.cz a kompletní sortiment eshopu Activáček na www.activacek.cz .

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Ergonomická kancelář: zvyšuje výkony a snižuje náchylnost k nemocem

Ergonomická kancelář – zvyšuje výkony, snižuje náchylnost k nemocem

Příjemné pracovní prostředí a kvalitní pracovní pomůcky zvyšují efektivitu pracovníků a snižují jejich náchylnost k...

Jan Nedvěd osvěžil hudební scénu, jak se mu to podařilo?

Jan Nedvěd - foto Adam Pavlíček

Na hudební scéně se objevila mladá krev. Hudební label Mad Baker Music, který se dostal do podvědomí především díky...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Najdete na iDNES.cz