Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Krásné a zdravé zuby? Spolehněte se na zubní implantáty.

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ztráta i jediného zubu může mít závažný dopad na náš každodenní život a sebejistotu. Díky modernímu zubnímu lékařství lze obnovit přirozený vzhled a funkci v podstatě každého zubu, dokonce i celé řady zubů. Nejlepším řešením při ztrátě zubů jsou zubní implantáty.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Krásné a zdravé zuby? Spolehněte se na zubní implantáty

Každá mezera v řadě zubů může potencionálně představovat problém v delším časovém horizontu. Proto by měl být každý chybějící zub nahrazen. V podstatě i jediný chybějící zub může vést ke ztrátě okolních zubů a nakonec i k trvalým změnám ve vzhledu celého obličeje.

Lidé ztrácejí zuby z různých důvodů - při nehodě, nemoci nebo i nedostatečnou péčí. Na důvodu nezáleží, okamžité následky mohou mít negativní dopad na kvalitu života. Člověk si již nemůže dopřávat dříve oblíbená jídla. Přestane se spontánně usmívat i smát v obavě ze svého vzhledu.

Zubní implantáty

Zubní implantáty Vám vrátí úsměv

Zastavení řetězové reakce

Tyto krátkodobé změny mohou být bohužel jen začátkem dalších závažných změn. Sousední zuby se mohou sesouvat do mezery, zatímco zub v protější čelisti může do mezery vrůstat.

Dlouhodobě chybějící zub může také způsobit úbytek kosti, která není dostatečně zatěžována. To oslabí i vedlejší zuby a i tyto mohou v konečném důsledku vypadnout. Ve zkratce, i ztráta jediného zubu může spustit řetězovou reakci, která, pokud se zanedbá, může vést k trvalému nevratnému poškození. Asi nejlepším řešením při ztrátě zubu jsou zubní implantáty.

Zubní implantáty představují umělé kořeny, které se dokonale spojí s kostí, a slouží tak jako náhrada chybějícího zubu. Jakmile je dosaženo tohoto spojení, na implantát se nasadí korunka, můstek či celá zubní náhrada a funguje jako vlastní zub. A samotné zavedení implantátu je rychlé a snadné!

Zubní implantáty mohou být použity pro všechny druhy ošetření. Narozdíl od tradičního můstku nevyžaduje náhrada zubu implantátem obroušení sousedních zubů. Můstky ukotvené na implantátech nepotřebují podporu okolních zubů. Na implantáty je dokonce možné fixovat i zubní náhrady.

Zubní implantáty představují řešení, které vydrží

Bez ohledu na důvod ztráty zubu mohou být zubní implantáty jednoduchým, prověřeným a trvalým řešením obnovy chrupu. Po důkladné kontrole vašeho zdravotního stavu váš zubní lékař rozhodne, zda je pro vás implantát vhodným řešením.

Kandidátem na zubní implantaci je kdokoliv, komu chybí jeden či více zubů, ať již z jakéhokoliv důvodu. Omezení věkem neexistuje. Rozhodujícím faktorem je, zda čelist ukončila růst a zda je kost dostatečně zdravá a kvalitní, aby dovolila umístění implantátu. Ovšem i kost je možné v případě, že není plně vyhovující, doplnit.

Zubní implantáty

Zubní implantáty jsou řešením na celý život

Soustřeďte se pouze na kvalitní zubní implantáty

Protože náhrada ztráty zubu implantátem je řešením na celý život, doporučujeme pacientům, aby si vybírali pouze kvalitní a testované produkty od renomovaných firem, které zaručí servis kdykoliv a kdekoliv na celém světě. Prakticky všechny zubní implantáty se dnes vyrábějí z titanu a jeho slitin, u jednotlivých výrobců se však liší kvalita použitého materiálu.

Například firma Nobel Biocare, která je vedoucím inovátorem v oblasti zubních implantátů, si jako jediná může dovolit vyrábět zubní implantáty o průměru pouhé 3 mm a to díky vyšší pevnosti použitého materiálu. A díky vysoké přesnosti zpracování zároveň poskytuje desetiletou záruku na odhojení implantátu.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Polovina léta je za námi, ale ta druhá na nás ještě čeká. Ale pozor, řítí se na nás masakr cen. Rázně do nich řízla...

Zámek Ruegers v Rakousku ožije minulostí

Zámek Ruegers v Rakousku ožije minulostí

První srpnový víkend se příznivci historie, skvělé zábavy, ale i napětí můžou těšit na premiérový 1. ročník...

Sedm tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

7 tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

Ty tam jsou doby, kdy dovolená do zahraničí byla pro mnoho lidí pouhým snem. Stále častěji cestujeme za naše hranice a...

Najdete na iDNES.cz