Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Krásné a zdravé zuby? Spolehněte se na zubní implantáty.

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ztráta i jediného zubu může mít závažný dopad na náš každodenní život a sebejistotu. Díky modernímu zubnímu lékařství lze obnovit přirozený vzhled a funkci v podstatě každého zubu, dokonce i celé řady zubů. Nejlepším řešením při ztrátě zubů jsou zubní implantáty.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Krásné a zdravé zuby? Spolehněte se na zubní implantáty

Každá mezera v řadě zubů může potencionálně představovat problém v delším časovém horizontu. Proto by měl být každý chybějící zub nahrazen. V podstatě i jediný chybějící zub může vést ke ztrátě okolních zubů a nakonec i k trvalým změnám ve vzhledu celého obličeje.

Lidé ztrácejí zuby z různých důvodů - při nehodě, nemoci nebo i nedostatečnou péčí. Na důvodu nezáleží, okamžité následky mohou mít negativní dopad na kvalitu života. Člověk si již nemůže dopřávat dříve oblíbená jídla. Přestane se spontánně usmívat i smát v obavě ze svého vzhledu.

Zubní implantáty

Zubní implantáty Vám vrátí úsměv

Zastavení řetězové reakce

Tyto krátkodobé změny mohou být bohužel jen začátkem dalších závažných změn. Sousední zuby se mohou sesouvat do mezery, zatímco zub v protější čelisti může do mezery vrůstat.

Dlouhodobě chybějící zub může také způsobit úbytek kosti, která není dostatečně zatěžována. To oslabí i vedlejší zuby a i tyto mohou v konečném důsledku vypadnout. Ve zkratce, i ztráta jediného zubu může spustit řetězovou reakci, která, pokud se zanedbá, může vést k trvalému nevratnému poškození. Asi nejlepším řešením při ztrátě zubu jsou zubní implantáty.

Zubní implantáty představují umělé kořeny, které se dokonale spojí s kostí, a slouží tak jako náhrada chybějícího zubu. Jakmile je dosaženo tohoto spojení, na implantát se nasadí korunka, můstek či celá zubní náhrada a funguje jako vlastní zub. A samotné zavedení implantátu je rychlé a snadné!

Zubní implantáty mohou být použity pro všechny druhy ošetření. Narozdíl od tradičního můstku nevyžaduje náhrada zubu implantátem obroušení sousedních zubů. Můstky ukotvené na implantátech nepotřebují podporu okolních zubů. Na implantáty je dokonce možné fixovat i zubní náhrady.

Zubní implantáty představují řešení, které vydrží

Bez ohledu na důvod ztráty zubu mohou být zubní implantáty jednoduchým, prověřeným a trvalým řešením obnovy chrupu. Po důkladné kontrole vašeho zdravotního stavu váš zubní lékař rozhodne, zda je pro vás implantát vhodným řešením.

Kandidátem na zubní implantaci je kdokoliv, komu chybí jeden či více zubů, ať již z jakéhokoliv důvodu. Omezení věkem neexistuje. Rozhodujícím faktorem je, zda čelist ukončila růst a zda je kost dostatečně zdravá a kvalitní, aby dovolila umístění implantátu. Ovšem i kost je možné v případě, že není plně vyhovující, doplnit.

Zubní implantáty

Zubní implantáty jsou řešením na celý život

Soustřeďte se pouze na kvalitní zubní implantáty

Protože náhrada ztráty zubu implantátem je řešením na celý život, doporučujeme pacientům, aby si vybírali pouze kvalitní a testované produkty od renomovaných firem, které zaručí servis kdykoliv a kdekoliv na celém světě. Prakticky všechny zubní implantáty se dnes vyrábějí z titanu a jeho slitin, u jednotlivých výrobců se však liší kvalita použitého materiálu.

Například firma Nobel Biocare, která je vedoucím inovátorem v oblasti zubních implantátů, si jako jediná může dovolit vyrábět zubní implantáty o průměru pouhé 3 mm a to díky vyšší pevnosti použitého materiálu. A díky vysoké přesnosti zpracování zároveň poskytuje desetiletou záruku na odhojení implantátu.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Máte obraz či grafiku a chcete je zpeněžit? Sháníte nějaké umělecké dílo? Poraďte se s týmem odborníků přímo v aukční...

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Najdete na iDNES.cz