Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

KOVOSLUŽBA Praha: volba budoucnosti s odkazem minulosti

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kovoslužba Praha jako společnost s tradicí zakořeněnou hluboko v minulosti zahájila v roce 2011 rozsáhlou produktovou i tržní ofenzívu a zcela novým přístupem k zákazníkovi si po právu získává sympatie českého i slovenského trhu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Volba budoucnosti s odkazem minulosti. | foto: KOVOSLUŽBA Praha, a.s.

Zcela od základu společnost změnila vše, co mohla, od nového dravého výkonného managementu až po kompletní moderní design a vnímání značky Kovoslužba.

"Rok 2011 je - přesně 60 let od založení společnosti - pro Kovoslužbu rokem výrazné změny kurz - rozletem a dosažením vyší letové hladiny" řekl obchodní ředitel společnosti KOVOSLUŽBA Praha, a.s. Ing. Vladan Ninković v rámci výroční tiskové konference v Praze.

Originální moderní design

Společnost KOVOSLUŽBA Praha, a.s. chce vystoupit z všedního působení prodejních prostor obchodních společností a proto ve spolupráci s předními českými designéry vytvořila novou koncepci vizuální podoby pro všechny své pobočky, kterou se stane prvním českým obchodním řetězcem světové úrovně.

Za tímto účelem Kovoslužba vynakládá rozsáhlé investice nejen do rekonstrukce stávajících vlastních nemovitostí, ale především do výstavby nových obchodních a servisních prostor v rámci celé evropské unie.

První pohled na budoucí designérský jazyk nových vlastních produktů poskytne již v září tohoto roku na své eventové akci k 60. výročí založení společnosti představenou studií modelové řady KOVÁČEK v rámci produktové ofenzívy.

Sladěním všech poboček pomocí nových ergonomických pravidel, čistých linií a designových novinek je prvním krokem k úspěšnému vykročení do Evropy. Moderní a ojedinělý přístup k zákazníkovi pak dodává Kovoslužbě punc špičkového českého obchodu.

KOVOSLUŽBA dostupná každému

KOVOSLUŽBA Praha, a.s. je ryze českou soukromou společností bez zahraniční účasti a proto její působení přímo vychází z mentality, potřeb a myšlení českého zákazníka. Tímto přístupem se zcela odlišuje od ostatních obchodů v české republice, více se zaměřuje na potřeby našich zákazníků než na zisky společnosti.

Do konce roku Kovoslužba zahájí výstavbu svých poboček v každém krajském městě, čímž dopřeje zákazníkovi větší komfort při realizaci zakázek. Odlišností od ostatních obchodních řetězců je především respektováním značky zaměřením na presentaci nejnovějších technologií jednotlivých výrobců na rozdíl od hromadného prodeje elektrospotřebičů.

Tomu by měl napomoci především zcela nový image kamenných prodejen zaměřených spíše na funkční presentaci než na regálový prodej.

funkční prezentace

 "Vysoké procento zákazníků dnes nakupuje pomocí internetového obchodu, ale stále je mnoho lidí, kteří si chtějí produkty nejdříve osahat, vidět reálné rozměry a barvy a následně provést nákup z pohodlí domova pomocí e-shopu a naše společnost těmto zákazníkům vychází maximálně vstříc," uvedl obchodní ředitel Ing. Vladan Ninković.

Kamenné prodejny jsou zcela nově podpořeny jedním z největších e–shopů na českém trhu www.kovacek.cz, který svým zákazníkům nabízí více jak 150 000 různých produktů nejen z oblasti bílé techniky.

Unikátní bude především věrnostní program, v rámci kterého se zákazník ve velmi krátkém čase stává VIP zákazníkem, což pocítí nejen na poskytnutých slevách při nákupech, ale především nadstandardními výhodami jako např. rozšířená záruka na produkty až na čtyři roky nebo zapůjčení náhradního spotřebiče po dobu opravy v případě reklamace a mnoho dalších výhodných služeb.

Do konce roků připravuje Kovoslužba expanzi na Slovensko a dále do ostatních států evropské unie, kde již položila základní kameny dceřiných společností.

Prodejem to nekončí…

Většina českých internetových obchodů se všemožně předhání v nabídce nejlevnějších cen, což ovšem nemusí znamenat záruku kvalitního nákupu. Cena je však také vše, co vám tyto internetové obchody dokáží nabídnout. Kovoslužba si je toho plně vědoma a na rozdíl od těchto internetových obchodů se nesnaží být nejlevnější na trhu, ale s přijatelnou cenou nabízí i kompletní servis a nadstandartní služby.

servis panáček

"V rámci konkurenčního boje a tlaku na stálé snižování cen se ani Česká republika nevyhnula takzvaným "šedým dovozům", tedy výrobkům, které výrobcem nebyly určeny pro český trh, ale prodejci je dokáží nabídnout za velmi nízké ceny, na což se spousta zákazníků nachytá a takovýto spotřebič si objedná. Zažijí však velké zklamání když zjistí, že ho dopravné spotřebiče vyjde na více jak 800 Kč a v případě, že dojde k poruše produktu v průběhu záruční doby žádný z autorizovaných servisů mu zakoupený spotřebič neopraví," řekl servisní ředitel Martin Hron.

Kovoslužba si je plně vědoma absence kvalitních služeb nabízených k prodeji, a proto navazuje na své dlouholeté zkušenosti z oblasti servisu a ke svým produktům nabízí širokou škálu služeb od levné dopravy k zákazníkovi, přes montáž či instalaci spotřebiče až po kompletní poskytnutí záručního a pozáručního servisu v rámci celé České a Slovenské republiky.

Svého servisního technika Kovoslužby vždy máte při sobě, stačí jen ZDARMA zavolat nebo on-line vyplnit formulář, jelikož servisní sít pokrývá každý okres Česka.

Máte se na co těšit!

KOVOSLUŽBA Praha, a.s. nabídne více, než si vzpomenete, že by jste kdy vůbec mohli potřebovat a chtít - komfort nákupu, bezstarostný servis, nadstandardní služby, naprostou spokojenost a to vše z pohodlí domova nebo v příjemných nových obchodních prostorech.

K tomu Vám Kovoslužba dává mnoho možností vyhrát spoustu lákavých cen, o kterých se můžete dočíst v seriálu článků iDNES.cz na stránkách www.kovosluzba-praha.cz nebo na Facebooku.

www.kovosluzba-praha.cz
www.kovacek.cz

Autor:

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Další z rubriky

Změny v půjčkách na bydlení pro mladé. Co všechno je jinak?

Změny v půjčkách na bydlení pro mladé: Co všechno je jinak?

Mladí lidé mají spousty přání a snů. Mezi ty nejběžnější patří vlastní bydlení. Vždyť kdo by se nechtěl jednou...

Vylepšete si firemní systémy díky integrovaným datům D&B

Bisnode

Chcete, aby vaše firemní systémy byly opravdu chytré? Potřebujete mít správné informace vždy po ruce? Rádi byste...

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Najdete na iDNES.cz