Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Kovoslužba Praha: léty prověřený servis

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
KOVOSLUŽBA byla založena v roce 1950 jako národní podnik, který zaměstnával tisíce pracovníků a prováděl servis všech typů elektrospotřebičů. V roce 1990 byla Kovoslužba rozčleněna na jednotlivé státní podniky a akciové společnosti a v roce 1992 se po privatizaci dostala KOVOSLUŽBA Praha, a.s. plně do osobního vlastnictví akcionářů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Léty prověřený servis. | foto: Kovoslužba Praha

Dnes figuruje jako jeden z hlavních představitelů servisní a obchodní činnosti v oboru elektra.

Servis a prodej elektra trochu jinak

Hlavní devizou společnosti KOVOSLUŽBA Praha, a.s. není jen prodat, ale nabídnout zákazníkovi vždy něco navíc. Již při prodeji nabízí prodlouženou záruku až o dva roky nad zákonem stanovených 24 měsíců.

Dále je zajištěna doprava, instalace včetně odborné montáže a připojení na stávající rozvody, úklid a samozřejmě poskytnutí záručního i po záručního servisu po celou dobu životnosti produktu až 80-ti značek na trhu.

Velmi oblíbenou a ojedinělou nadstandardní službou je zdarma zapůjčení náhradního spotřebiče pokud nemůžeme opravit spotřebič do tří dnů, (například z důvodu opoždění náhradního dílu) až do doby než se spotřebič opraví v zákonné lhůtě do 30 dnů.

Základní strategií společnosti je kvalitou zůstat na špičce ve svém oboru, vždy mít náskok před konkurencí a stát se nejsilnějším servisním a obchodním partnerem na celém území České a Slovenské republiky. Inovativně poskytovat nejlepší kompletní servis a nadstandardní služby s důrazem na spokojenost a komfort zákazníka.

Zákazník si zaslouží informace a ochranu svého majetku

prověřený servis

Kovoslužba v nedávné době pustila na světlo světa i svůj e-shop, na kterém představí až 100 000 produktů. Samozřejmě i e-shopu se budou týkat veškeré záruční a servisní služby, kterými válcuje internetovou konkurenci.

Množí se internetové obchody, které leckdy nabízejí spotřebiče za neuvěřitelně nízké ceny, jak je ovšem překvapen zákazník, když při poruše například své milované pračky zjistí, že výrobek je servisován v Polsku a cesta z Českých Budějovic vyjde finančně téměř stejně jako pračka nová. Kovoslužba nejen, že nabízí servisní místa ve všech krajích republiky, ale i nejrůznější možnosti prodloužení záruky pro absolutní bezpečí a komfort klienta.

O renomé společnosti se stará už jen fakt, že expanduje hned do několika zemí Evropy jako partner významných světových korporací, např. generální servisní partner obchodního řetězce MAKRO. Ve výhledovém plánu společnosti je obsáhnout všechny státy evropské unie se stabilní zákaznickou klientelou v oblasti servisu i obchodu pod značkou Kovoslužba.

Kovoslužba chystá akce ve velkém stylu

Společnost Kovoslužba Praha a. s. si je dobře vědoma aspektů, které jsou v dnešní době nezbytné k úspěchu. V prodeji elektroniky všeho druhu chce jít cestou, kde chce dokonale informovat a chránit své zákazníky.

Připraveny jsou showroomy rozdělené podle výrobců s profesionálním personálem, který má za úkol u jednotlivých značek vždy odborně poradit a seznámit zákazníka se všemi záručními i servisními výhodami.

Společnost, která díky své ekonomické stabilitě prošla krizí bez nejmenšího zaváhání v současné době investuje do moderní rekonstrukce své centrály a v podobném duchu se chystá vizualizovat všechny své provozovny.

Pro své zákazníky chystá Kovoslužba spoustu eventů a soutěží, o kterých se můžete dočíst v seriálu článků na iDNES.cz nebo na facebooku.

www.kovosluzba-praha.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

UCB Technometal: Specialista na litinové profily a barevné kovy
UCB Technometal: Specialista na litinové profily a barevné kovy

Hledáte spolehlivého dodavatele litinových profilů a barevných kovů? Pokud vám spolupráce s tím stávajícím nevyhovuje a vyžadujete lepší ceny, individuální...  celý článek

Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům.
Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům

Máte fungující firmu, která je zapsaná do obchodního rejstříku a přejete si změnit její sídlo na novou adresu? Nebo jste si pořídili ready made společnost a...  celý článek

Je pro vás postup založení s.r.o. zdlouhavý? Máme pro vás tip
Je pro vás postup založení s.r.o. zdlouhavý? Máme pro vás tip

Postup založení s.r.o. je časově i finančně velmi náročný, navíc je zde riziko odmítnutí zápisu vaší firmy do obchodního rejstříku. Vyhněte se byrokracii a...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.