Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Kouzelná síla vody: dopřejte si relaxaci

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Nedostatek času, věčné zaklínadlo a někdy i výmluva, která schová spoustu dalších aspektů současné uspěchané a přepracované doby. Velká část populace tráví většinu svého času v neustálém stresu a tlaku, který se podepisuje nejen na fyzickém stavu, ale především na psychické rovnováze.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kouzelná síla vody | foto: USSPA, s. r. o.

Pozitivní a podpůrné aktivity, které pomáhají obnovovat vnitřní sílu a odhodlání pokračovat v nastoleném tempu, se pak velice nesnadno objevují a hlavně velmi těžko zařazují do každodenního programu. Rodina, přátelé, zábava a odreagování třeba při sportu, na to vše je potřeba udělat si čas a ten si musí vykouzlit každý sám.

Obzvláště nyní, v období brzkého soumraku se člověk musí k lecčemu nutit, každopádně bez regenerace se takové tempo a shon nemůže dlouho zvládat.

Pošmourno a nedostatek sluníčka, to jsou faktory, které nepříznivě působí na naši nervovou soustavu. Nedostatek endorfinů, hormonů štěstí, se může projevovat únavou, podrážděností a mohl by dopomoci až k depresím. Tyto hormony se mohou vyvolat různými fyzickými a sportovními aktivitami, za kterými většinou musíme někam dojíždět.

Masáže a teplá voda, to je jedinečná kombinace, která vám pomůže uvolnit se a nabrat nové síly bez další námahy a starostí. Využijte obojí ve svůj prospěch a navíc v příjemném pohodlí vašeho vlastního domova. Nikam nejezděte, nebalte a neorganizujte. Vytvořte si svou vlastní oázu klidu u sebe doma. Pořiďte si spa.

Co je spa?

Kouzelná síla vody

Kouzelná síla vody

Spa rozhodně není vana! Spa jsou masážní bazény, neboli vířivky, určené výhradně pro relaxaci a hydroterapii. Skořepina spa je složena z různých kombinací ergonomicky tvarovaných křesel a lehátek, hydromasážního systému čítajícího až několik desítek vodních a vzduchových trysek v různých sestavách. Dále pak technologické výbavy dalších potřebných zařízení pro provoz a údržbu vody, systému izolace, dřevěného opláštění a termokrytu. Voda ve spa zůstává trvale.

Průběžně se filtruje, ozonizuje a dohřívá na optimální teplotu pro hydroterapii (37–39 °C). Všechny tyto části utvářejí jedinečný celek umožňující vám báječnou relaxaci. Kdykoli přijdete domů je vaše spa připravená, stačí jen odkrýt termokryt a uvelebit se v krásně vyhřáté vodě a nechat se hýčkat a příjemně odpočívat. Toto soukromé rehabilitační centrum vám umožní nejen individuální relaxaci, ale i rodinnou zábavu. Spa, působící na principu hydroterapie vás dokáže osvobodit od bolesti, únavy i stresu.

Komplexní působení Hydroterapie patří mezi metody hojně využívané k doplnění nebo dokonce nahrazení běžných způsobů léčení a k následné rehabilitaci. Význam takových metod roste spolu se zvyšujícím se zájmem o zdravý způsob života a přirozenou péči o zdraví. Pobyt v příjemně teplé lázni v kombinaci s cíleným prouděním vody, které je doplněno vzduchovou masáží, přináší dlouhotrvající celkové prokrvení a uvolnění. Vodní a vzduchová masáž ve spa tak posiluje krevní oběh, snižuje krevní tlak a také stimuluje imunitní systém, což je důležité zejména nyní v období chřipek a ucpaných nosů. Výsledkem je dosažení harmonie fyzických a psychických sil, ale také navození emocionální rovnováhy a pohody. Už za pouhých 20 minut se budete cítit jako znovuzrozený člověk a bude se vám i lépe spát.

Kouzelná síla vody

Kouzelná síla vody

Vaši spa si můžete umístit podle svých potřeb a možností v interiéru nebo exteriéru a přizpůsobit třeba výhledu, který doladí celkovou pohodu při relaxování. Žádné počasí vás nezaskočí, spa jsou primárně určené pro celoroční používání venku. Podzimní plískanice, sněžení a mráz, to jsou rozmary počasí, které podpoří vnímání a užívání vaši spa a utvrdí vás v tom, že spa je v exteriéru ve svém živlu. Prohřejte své tělo v příjemně teplé vodě spa a dejte vale pochmurné náladě.

Masážní spa ani termální plavecké spa se nemusí zazimovávat. Máte je kdykoli k dispozici pro používání po celý rok. U kvalitních vířivek potěší i nízké provozní náklady a snadná údržba. Standardně dodávaný termoryt zajistí ochranu od nečistot i od UV záření. Termokryt vodu tepelně izoluje a navíc zadržuje vlhkost, což je přínosem obzvláště při vnitřních instalacích.

Je dobré vybírat si tu pravou naživo, nejlépe si spa i předem vyzkoušet. Pro tyto účely vám jsou k dispozici 3 plně vybavené showroomy 1. českého výrobce USSPA. Zázemí rodinné společnosti vás ujistí i o profesionalitě služeb, které jsou stejně jako třeba u automobilů významnou částí dodávky. Špičkové vířivky USSPA vám budou dobře sloužit desítky let a po celou dobu životnosti se budete moci spolehnout na prvotřídní péči.

Spa se postará o vás, vy už jenom relaxujte a užívejte si své chvilky pohody v rodinném kruhu nebo s přáteli. 

www.usspa.cz 

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Myslíte si, že plavby lodí jsou jen pro seniory a mladí by se na nich unudili k smrti? Nebo snad máte pocit, že kromě...

Noblesní Vánoce a Silvestr zažijete v Hotelu Paříž Praha

Noblesní Vánoce a Silvestr zažijete v Hotelu Paříž Praha

Čas sváteční by měl být o pohodě a zklidnění. Odložte proto starosti stranou, nalaďte se na vánoční notu a představte...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Najdete na iDNES.cz