Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Koupelnové série EGO a OVUM pod značkou KOLO

  7:00aktualizováno  7:00
Společnost SANITEC uvádí dvě nové koupelnové série pod značkou KOLO: EGO a OVUM. Obě řady, které navrhl italský designér Antonio Citterio, obsahují umyvadla, vany, WC mísy, bidety i koupelnový nábytek.

SANITEC s. r. o. - Koupelnové série EGO a OVUM pod značkou KOLO | foto: SANITEC s. r. o.

EGO (z latiny: já) znamená něco osobního a OVUM (z latiny: vejce) odkazuje na přírodní oválné tvary. "Jsem především architekt," říká Antonio Citterio. Jak se můžete přesvědčit, prostor je při navrhování pro tohoto italského designéra vždy výchozím bodem.

Antonio Citterio považuje domov do určité míry za "druhou kůži" člověka. Aby se koupelna stala útočištěm, v němž můžete odpočívat a cítit se svobodně, každý prvek z koupelnové série, který vás obklopuje, kopíruje ideální tvary, jaké znáte z přírody. Kompaktní a jednoduché zařizovací předměty nejen nadchnou svým moderním designem, ale také péče o ně se stane radostí.

"U našich koupelen dbáme na to, aby to, co je elegantní, bylo také pohodlné, proto jsou jednoduché estetické tvary tak komfortní v užívání," říká Veronika Menšíková, marketingová manažerka společnosti Sanitec.

SANITEC s. r. o. - foto 20Koupelnové série EGO a OVUM pro Sanitec navrhl Antonio Citterio, italský designér

Velká umyvadla z koupelnové série EGO o šíři 80 cm a 110 cm jsou navržena tak, aby zaručila stabilitu a bezpečnost, jejich asymetrické tvary pak nabízejí prostorné odkládací plochy. Vedle moderních řešení nabízí EGO také nestandardní hloubku, díky níž se umyvadla stávají ještě pohodlnější v užívání.

"Protože víme, jak důležité jsou detaily, volbu mezi zavěšením umyvadlových skříněk nebo jejich usazením na nožičkách přenecháváme našim zákazníkům," doplňuje Veronika Menšíková.

Také nadstandardní hloubka umyvadel z koupelnové série OVUM poskytuje více komfortu a prostoru, kterého se zvláště v koupelně často nedostává. Nejužší z umyvadel nemá konkurenci: je to jediné 48cm umyvadlo s hloubkou až 15,5 cm.

Řada OVUM od společnosti Sanitec, to je styl pro náročné uživatele. Je to také řada s mnoha modely, aby si každý mohl vybrat to, co ideálně naplňuje jeho potřeby.

Koupelnové série společnosti Sanitec jdou ruku v ruce s elegancí i praktičností

SANITEC s. r. o. - EasyElegance a praktičnost jdou ruku v ruce. Například upevnění keramiky je skryto tak, aby vás obklopovala pouze čistá estetika značky KOLO. A při návrhu WC sedátka s pozvolným automatickým sklápěním myslel výrobce i na to, aby byly eliminovány rušivé zvuky.

Obě koupelnové série od společnosti Sanitec nabízejí kromě sanity i koupelnový nábytek. Kromě vytříbeného tvaru a materiálu odolného vůči vlhku disponuje nábytek také možností otevírat dvířka vpravo nebo vlevo. Praktické držáky na ručníky pak diskrétně připomenou, že autor těchto výrobků myslel doslova na všechno.

Více informací na www.sanitec.cz

Sanitec, s.r.o.

SANITEC, který uvádí na trh koupelnové série EGO a OVUM, je největším výrobcem a dodavatelem sanitární keramiky, koupelnového nábytku, sprchových koutů a van v Evropě. Zaujímá i významné postavení v celosvětovém měřítku. SANITEC je největším nebo druhým největším výrobcem a dodavatelem v každé zemi. Do tohoto mezinárodního koncernu patří například KERAMAG, který je číslem 1 v Německu, stejně jako KOLO v Polsku, ALLIA ve Francii, IFÖ ve Švédsku či IDO ve Finsku. V České a Slovenské republice jej reprezentuje obchodní a marketingové zastoupení SANITEC, s.r.o. které má za sebou poměrně krátkou, zato však obchodně velmi úspěšnou historii. Po desetiletém působení tvoří jeho prodané výrobky bezmála 25 % v ČR a téměř 30 % v SR.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Sedací soupravy na míru české výroby

Sedací soupravy na míru, česká výroba FY. Pšenčík - Praha

V dnešní konzumní době je na trhu celá řada různě kvalitních sedacích souprav za lákavé nízké ceny. Avšak zásadní...

Poznejte způsoby, jak odstranit graffiti snadno a rychle

Před aplikací

Nevzhledné sprejerské výtvory hyzdí naše města v čím dál větší míře a zdá se, že snažit se s nimi skoncovat je jako boj...

Najdete na iDNES.cz