Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Koupelnové série EGO a OVUM pod značkou KOLO

  7:00aktualizováno  7:00
Společnost SANITEC uvádí dvě nové koupelnové série pod značkou KOLO: EGO a OVUM. Obě řady, které navrhl italský designér Antonio Citterio, obsahují umyvadla, vany, WC mísy, bidety i koupelnový nábytek.

SANITEC s. r. o. - Koupelnové série EGO a OVUM pod značkou KOLO | foto: SANITEC s. r. o.

EGO (z latiny: já) znamená něco osobního a OVUM (z latiny: vejce) odkazuje na přírodní oválné tvary. "Jsem především architekt," říká Antonio Citterio. Jak se můžete přesvědčit, prostor je při navrhování pro tohoto italského designéra vždy výchozím bodem.

Antonio Citterio považuje domov do určité míry za "druhou kůži" člověka. Aby se koupelna stala útočištěm, v němž můžete odpočívat a cítit se svobodně, každý prvek z koupelnové série, který vás obklopuje, kopíruje ideální tvary, jaké znáte z přírody. Kompaktní a jednoduché zařizovací předměty nejen nadchnou svým moderním designem, ale také péče o ně se stane radostí.

"U našich koupelen dbáme na to, aby to, co je elegantní, bylo také pohodlné, proto jsou jednoduché estetické tvary tak komfortní v užívání," říká Veronika Menšíková, marketingová manažerka společnosti Sanitec.

SANITEC s. r. o. - foto 20Koupelnové série EGO a OVUM pro Sanitec navrhl Antonio Citterio, italský designér

Velká umyvadla z koupelnové série EGO o šíři 80 cm a 110 cm jsou navržena tak, aby zaručila stabilitu a bezpečnost, jejich asymetrické tvary pak nabízejí prostorné odkládací plochy. Vedle moderních řešení nabízí EGO také nestandardní hloubku, díky níž se umyvadla stávají ještě pohodlnější v užívání.

"Protože víme, jak důležité jsou detaily, volbu mezi zavěšením umyvadlových skříněk nebo jejich usazením na nožičkách přenecháváme našim zákazníkům," doplňuje Veronika Menšíková.

Také nadstandardní hloubka umyvadel z koupelnové série OVUM poskytuje více komfortu a prostoru, kterého se zvláště v koupelně často nedostává. Nejužší z umyvadel nemá konkurenci: je to jediné 48cm umyvadlo s hloubkou až 15,5 cm.

Řada OVUM od společnosti Sanitec, to je styl pro náročné uživatele. Je to také řada s mnoha modely, aby si každý mohl vybrat to, co ideálně naplňuje jeho potřeby.

Koupelnové série společnosti Sanitec jdou ruku v ruce s elegancí i praktičností

SANITEC s. r. o. - EasyElegance a praktičnost jdou ruku v ruce. Například upevnění keramiky je skryto tak, aby vás obklopovala pouze čistá estetika značky KOLO. A při návrhu WC sedátka s pozvolným automatickým sklápěním myslel výrobce i na to, aby byly eliminovány rušivé zvuky.

Obě koupelnové série od společnosti Sanitec nabízejí kromě sanity i koupelnový nábytek. Kromě vytříbeného tvaru a materiálu odolného vůči vlhku disponuje nábytek také možností otevírat dvířka vpravo nebo vlevo. Praktické držáky na ručníky pak diskrétně připomenou, že autor těchto výrobků myslel doslova na všechno.

Více informací na www.sanitec.cz

Sanitec, s.r.o.

SANITEC, který uvádí na trh koupelnové série EGO a OVUM, je největším výrobcem a dodavatelem sanitární keramiky, koupelnového nábytku, sprchových koutů a van v Evropě. Zaujímá i významné postavení v celosvětovém měřítku. SANITEC je největším nebo druhým největším výrobcem a dodavatelem v každé zemi. Do tohoto mezinárodního koncernu patří například KERAMAG, který je číslem 1 v Německu, stejně jako KOLO v Polsku, ALLIA ve Francii, IFÖ ve Švédsku či IDO ve Finsku. V České a Slovenské republice jej reprezentuje obchodní a marketingové zastoupení SANITEC, s.r.o. které má za sebou poměrně krátkou, zato však obchodně velmi úspěšnou historii. Po desetiletém působení tvoří jeho prodané výrobky bezmála 25 % v ČR a téměř 30 % v SR.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Praktická kombinace pro váš styl od českého výrobce SAPHO

Praktická kombinace pro Váš styl od českého výrobce

Umyvadlo často rozhoduje o celkovém stylu koupelny. Oblíbená jsou především umyvadla umístěná na desce, přičemž se dle...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Realitní trh dříve a dnes

Realitní trh dříve a dnes

Realitní trh je v současné době synonymem prosperity a opravdu vysokých a příjemných výdělků. Jde o velmi lukrativní...

Najdete na iDNES.cz