Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Konsolidace půjček ACEMA Credit vyřeší problém s výší splátek

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Neuvážené zadlužení může uvést spotřebitele do nepříjemných situací. Jedním z řešení je konsolidace půjček. Takový je i příklad pana Petrase z Plzně, který seskupením svých úvěrů u nebankovní společnosti ACEMA Credit ušetřil desetitisíce.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Konsolidace půjček ACEMA Credit vyřeší problém s výší splátek. | foto: ACEMA Credit Czech

Před rokem ho vyhodili z práce, kvůli sportu se vzdal vzdělání a dostal se do finančních potíží. Absolvent střední školy Jan Petras má osud, který je podobný osudu velkého množství českých domácností. Z důvodů finanční tísně si nevýhodně půjčil peníze u několika společností a vysoké úroky, množství poplatků navyšují splátky do té míry, že je není schopný splácet.

"Situace byla neudržitelná, dosáhl jsem úplného finančního kolapsu a přemýšlel nad vyhlášením osobního bankrotu, to se promítlo i do mého fyzického a hlavně psychického stavu, naštěstí mi kamarád doporučil finančního poradce, se kterým jsme společně vybrali společnost ACEMA Credit, která mi nabídla, že odkoupí moje dluhy a umožní mi je splácet s nižším úrokem a odložit o několik měsíců splátky. Díky tomu jsem si mohl udržet byt, získal jsem práci a nyní dokážu zase normálně žít a splácet své závazky," Říká Petras.

Konsolidace pomáhá utéct z dluhů

Oproti některým nebankovním společnostem v České republice, které nabízejí úvěry s úrokem až neuvěřitelných 70 %, nabízí ACEMA Credit Czech, a.s. úrok už od 7,9 %, který je nižší i než u různých bankovních institucí. ACEMA totiž sází na spokojené zákazníky a v rámci konsolidace půjček dokáže vyjít vstříc klientům i v těžkých životních situacích. V případě ztráty zaměstnaní například můžete splátku snížit, úplně pozastavit, nebo zvolit mimořádné splátky v případě, že se vaše situace zlepší.

Zároveň si v rámci konsolidace půjček můžete u ACEMA Credit zažádat o půjčku bez doložení příjmu, která je nadále zahrnuta v konsolidačním balíčku, toho využil i pan Petras: "Potřeboval jsem auto, abych mohl dojíždět do nového zaměstnání, které jsem si nedávno našel a tak mi půjčka třicet tisíc korun pomohla k nákupu nového auta a získání pracovní pozice."

Konsolidace půjček u ACEMA Credit, vám umožní sdružit všechny vaše půjčky u jedné bankovní společnosti - platíte tak pouze jednou jak vaše splátky, tak i všechny související poplatky, které vám současní věřitelé účtují každý zvlášť.

ACEMA Credit Czech

"Konsolidací půjček, včetně půjčky bez nutnosti doložení příjmu, tak odpadá starost dlužníků, kteří se točí v dluhové spirále. Klienti, kteří musí jednu splátku zaplatit například desátý den a druhou dvacátý den v měsíci, tak získávají přehled nad svými financemi a můžou plánovat své splátky. Našim klientům tak odpadá jednak různé oběhávání, ale také případná penále, která hrozí např. opomenutím splátky u jednoho z více věřitelů - o všechno se postaráme totiž my," říká zástupce ACEMA Credit Petr Šíma.

To potvrzuje i Petras. "Bylo to opravdu nepříjemné, jedna půjčka pátého, druhá půjčka sedmnáctého, nevěděl jsem, kde mi hlava stojí, naštěstí se vše vyřešilo, jinak bych se z toho zbláznil," říká.

Informace o společnosti

ACEMA Credit Czech vítěz testu

ACEMA Credit Czech, a.s. je díky jednoduchým a transparentním podmínkám a úroku 7,9 % nejpřívětivější společností na trhu zajištěných nebankovních půjček. To dokázal i nedávný průzkum neziskové organizace Umbrella, ve kterém ACEMA Credit zvítězila ve srovnání s ostatními poskytovateli nebankovních půjček v České republice.

Více informací na téma nebankovních půjček bez nutností doložení příjmu, bez prověřování registrů konsolidací půjček, nebo spotřebitelských úvěrů, naleznete na webu společnosti ACEMA Credit Czech

www.acema.cz.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Průběžné sledování rizik u větší skupiny vašich obchodních partnerů, navíc rozptýlených po celém světě, se může zdát...

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Představujeme vám křemičité částice a kvantové tečky Diag NanoTM a magnetické částice Absolute MagTM od výrobce...

Najdete na iDNES.cz