Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Kongresová turistika v Praze je na vysoké úrovni

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Ať už plánujete pracovní setkání s několika kolegy, nebo konferenci mezinárodního rozsahu, kongresová turistika vyžaduje mnoho plánování. Ideální je najít jednoho dodavatele, který obstará vše potřebné - pronájem prostor, techniky, ubytování, catering i zábavu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kongresová turistika v Praze je na vysoké úrovni | foto: TOP HOTELS GROUP a.s.

Při plánování teambuildingu, konference nebo jiného firemního setkání je zapotřebí najít vhodné prostory, ubytování pro účastníky i kvalitní občerstvení. Rozsáhlé zkušenosti s pořádáním nejrůznějších událostí má největší kongresový hotel v Evropě s nejširší nabídkou služeb ze všech českých hotelů, TOP HOTEL Praha, kam si bez obav můžete pozvat kolegy a obchodní partnery ze všech koutů světa.

Kongresová turistika v Praze je na vysoké úrovni

Za svou dvacetiletou historii pořádal tento čtyřhvězdičkový hotel již stovky úspěšných akcí. O nadstandardní kvalitě jeho služeb svědčí ocenění Hotel roku 2014 v kategorii Kongresový hotel v soutěži Czech Hotel Awards 2014.

Prvotřídní konferenční prostory vybavené nejmodernější technikou

TOP HOTEL Praha disponuje 5 velkými kongresovými sály a 16 salónky s možností variabilního uspořádání, jeho kongresové prostory jsou dimenzovány až pro 5000 osob. Zdejší profesionální tým je schopen zajistit vše od schůzek pro 2 osoby, přes teambuildingy, výroční předávání cen, soutěže, až po lékařské kongresy pro stovky a tisíce posluchačů. Hotel také hostuje srazy Hospodářské komory nebo setkání zástupců podnikatelské sféry a diplomatického sboru Comenius. Největším sálem je TOP CONGRESS Hall s kapacitou až 2000 lidí. Dále nabízí rozsáhlé ubytovací kapacity v 810 komfortních pokojích.

Vyhlášený catering a vynikající gastronomie

Vybrat si můžete z 5 restaurací, které jsou velmi specifické svým zaměřením, například TOP Bohemia Restaurant s neotřelým výhledem na Prahu a krbem. Catering hotelu je skutečně vyhlášen a velmi často poptáván i ze strany Pražského hradu.

V areálu se nachází také Lobby bar se zimní zahradou a krbem, rozlehlá Japonská zahrada s vodními plochami a terasou pro grilování i wellness centrum, kde si po pracovním jednání můžete odpočinout v bazénu, vířivce, nebo pročistit hlavu ve fitness centru. Nechybí ani solárium, sauna, bylinné inhalace, thajské masáže a široké možnosti sportovního vyžití, například ve zdejším tenisovém centru.

Na nabízené služby jsme se zeptali Ing. arch. Vladimíra Dohnala, předsedy představenstva TOP HOTELS GROUP, a.s.

Jak dlouho se pohybujete v provozování konferenčního hotelu?

TOP HOTEL Praha jsem vybudoval před více jak 20 lety a jsem hrdý, že je to největší kongresový hotel v Evropě. Od začátku podnikání se trh s kongresovou turistikou značně proměnil. Nejen portfoliem nabízených služeb, ale i neustále se zvyšujícími požadavky klientů. To co dříve klient vnímal jako nadstandard, tak dnes očekává jako naprostý základ. To nás neustále motivuje a snažíme se každoročně přijít s něčím, co láká zákazníky z celého světa se k nám opět vracet.

Jaké konferenční služby svým klientům nabízíte?

TOP HOTEL Praha disponuje velmi obsáhlou nabídkou konferenčních služeb. Klientovi nabízíme vždy maximální variabilitu a možnost akce na míru. Poskytujeme zázemí, technickou vybavenost, dobré akustické podmínky, catering, parkování pro 800 vozů, business služby a v neposlední řadě také příjemné ubytování.

Kongresová turistika v Praze je na vysoké úrovni

Nabízíte možnosti relaxace?

Samozřejmě, nabízíme pestré možnosti pro odpočinek, zábavu i sportovní vyžití. Každý klient si zde najde to své, např. wellness centrum s vnitřním bazénem, relaxační a thajské masáže, fitness centrum, kryté a venkovní tenisové kurty, bowling. Můžeme se pyšnit unikátní Japonskou zahradou, kterou tvoří dvě stupňovité terasy, vodopád s jezírkem, zpívající fontána a sochy antických bohyní. Není téměř nic, co by bylo v TOP HOTELu Praha překážkou, včetně přistání helikoptéry či horkovzdušného balónu v prostoru zahrady.

Kongresová turistika v Praze je na vysoké úrovni

Máte vyhlášený catering. Jaké možnosti občerstvení si mohou vaši klienti zvolit?

Známkou toho, že catering z TOP HOTELu Praha je opravdu vyhlášený je stále se zvyšující poptávka a velmi kladné ohlasy a reference. Velmi pyšní jsme například na catering pro 2500 osob na Pražském hradě při oslavách státního svátku 28. října. Ale nesmíme opomenout i další cateringy konané při významných událostech na velvyslanectví České republiky ve Varšavě, Vídni a v Berlíně pro více než 700 diplomatů.

Kongresová turistika v Praze je na vysoké úrovni

Další naší silnou stránkou, jsou naši mistři světových soutěží v carvingu tj. vyřezávání do ovoce. Standardně nabízíme i klasické možnosti občerstvení jako jsou coffeebreaky, snídaně, rauty, servírovaná menu, jednohubky nebo ochutnávky. Naší chloubou je prostorná Japonská zahrada, která nám dává jedinečnou příležitost klientům nabídnout netradiční prostor pro jejich akce. Jsme schopni uspořádat zde grilování až pro 800 osob, svatební obřad, nebo zorganizovat třeba tradiční zabijačku.

Jaké sály a salónky si mohou vaši klienti pronajmout? Pro jaká setkání jsou které vhodné?

TOP HOTEL Praha disponuje 5 sály a 16 salonky, přičemž některé sály jsou vybaveny mobilní dělicí stěnou, která dokáže prostor i v průběhu konference přetvořit během několika minut na přednáškový sál se samostatnou místností na catering. To nám dává možnost pokrýt opravdu rozličné požadavky ze strany klientů. Pro volbu prostoru a jeho uspořádání je vždy nejdůležitější požadavek konkrétního zákazníka a specifika dané akce. Pokrýt jsme schopni vše od pracovní schůzky, zasedání a teambuildingu až po svatební obřady s hostinou, slavností večery s televizním přenosem nebo lékařské kongresy.

V čem vnímáte svou konkurenční výhodu?

TOP CONGRESS Hall je naše vlajková loď co se týče konferenčních prostor. Má největší kongresovou halu, která má kapacitu 2000 osob a její unikátnost je založena na několika aspektech. Významným je půdorys ve tvaru diamantu, což zaručuje, že z každého místa v sále je dobře vidět na pódium či další účastníky. Je projektována tak, aby se mohla přizpůsobit, ať už to jsou galavečery, představení nových automobilů, šampionát ve snooker nebo boxerský zápas. Napomáhá i výška stropu 10 metrů nebo možnost tento sál zcela oddělit od dění v hotelu díky samostatnému vstupu i výtahu z parkoviště. K sálu přiléhají 4 salonky, které je možné využít na soukromá jednání nebo jako zázemí, velké foyer, 2 bary, šatny a sociální zařízení. Jsem neskutečně hrdý, vždy když se účastním společenské akce v těchto prostorách a vidím, jak jsme schopni naprosto profesionálně připravit takové společenské události.

Spokojené reference našich významných klientů, jsou důkazem profesionálně odvedené práce.

Více informací o TOP HOTELu Praha najdete na www.tophotel.cz.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Vyjednávání v TPCA intenzívně probíhá již od října. Ke shodě zatím ve většině požadavků odborů nedošlo. Stávající...

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Co vás láká více? Preferujete bydlení ve městě nebo na vesnici? Ať už jste pro komfort a ruch velkoměsta, nebo toužíte...

Najdete na iDNES.cz