Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Konference, oslava či svatba? Profesionální firma ušetří starosti

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vidět, že vaše oslava probíhá přesně, jak má, je skvělé, ale jak z dobré akce udělat nezapomenutelnou? Ukážeme vám, co (nejen) tyto příležitosti znamenají pro profesionální firmu, jednoho z lídrů českého trhu v oblasti organizace akcí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Maxin PRAGUE s.r.o. | foto: Maxin PRAGUE s.r.o.

Oslava, párty, výroční slavnost, organizace svatby, ale i akce konané pro různé pracovní účely jako konference, teambuilding nebo klasické firemní večírky, to jsou příležitosti, které pokrývají základní rozsah širokého spektra akcí (eventů), které ve svém životě organizujeme.

Každý, kdo přitom svědomitě prošel přípravami kterékoliv z nich, také ví, jak náročná bývá jejich příprava. Touhou a cílem každého z nás pak samozřejmě je, aby se naši hosté cítili příjemně, uvolněně, aby se skvěle bavili a přitom, aby šlo všechno podle plánu.

Ve světě je tradice profesionální organizace akcí mnohem delší než u nás, ale i Česká Republika si na vysokou úroveň i poslední trendy v organizaci firemních a společenských akcí velmi rychle zvyká.

Rychlost komunikace - důležitý nástroj pro organizace akcí

Maxin PRAGUE s.r.o. - organizace velkých setkání

"Schopnost rychle, efektivně a pro klienta co nejjednodušeji komunikovat, je nejspíše hlavním jmenovatelem trendových změn v naší práci po roce 2000," potvrdila nám Ing. Jarmila Škoríková, majitelka společnosti Maxin PRAGUE, jejíž specializací je profesionální organizace akcí a která působí na českém trhu již více než dvanáct let.

V oblasti profesionálních služeb cestovního ruchu přitom tato podnikatelka působí již téměř třicet let. "Maxin PRAGUE musí tyto trendy velmi pečlivě identifikovat a zavádět je do své každodenní obchodní praxe." Firma tak vyvinula vlastní vnitrofiremní systém zpracování poptávek, kdy je do tří hodin po obdržení klient kontaktován a do 48 hodin je mu odeslána přesná obchodní nabídka.

Šíře, kvalita a dostupnost poskytovaných služeb

Pro Vaši úspěšnou akci budete potřebovat mnohdy nečekaně široký přehled o dodavatelích všech souvisejících oborů od ubytování hostů a cateringové služby přes dekorace, audiovizuální techniku, ale také dopravu, hostesky nebo překladatele.

"Samotné informace o možných dodavatelích ale často ke zdárnému průběhu organizace akcí nestačí. Jako profesionálové budujeme dlouholeté zadavatelsko-dodavatelské vztahy s těmi nejlepšími firmami na trhu. Nejenže tím dosahujeme nižších nákladů pro finálního klienta, ale zároveň také garantujeme standard poskytovaných služeb," dodává majitelka společnosti Maxin PRAGUE.

Organizace akcí je věcí velmi náročnou a pro jejich úspěšný průběh je potřeba sladit mnoho souběžných procesů. Pokud chcete svému šéfovi, firemním partnerům nebo kolegům ukázat tu vaši firmu v tom nejlepším světle, profesionálně, jako solidní, vyspěle a bezchybně fungující celek, o to více pak vzroste i tlak na vás, organizátora samotného.

Maxin PRAGUE s.r.o. - logo

Čím větší rozsah vaší firemní nebo společenské akce je, tím větší pozornost je třeba věnovat i těm nejmenším detailům. Firemním heslem společnosti Maxin PRAGUE je: "Detaily tvoří dokonalý event" - do nejmenších detailů, na kterých ve výsledku záleží nejvíce, upravuje své produkty již od roku 1999.

Jako profesionální organizátor je vám Maxin PRAGUE k dispozici pro konzultace, ale i komplexní organizace akcí na klíč přesně podle vašich představ. Další informace o těchto službách, zkušenostech, referencích i kontaktní detaily pak naleznete na www.maxin-prague.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Ergonomická kancelář: zvyšuje výkony a snižuje náchylnost k nemocem

Ergonomická kancelář – zvyšuje výkony, snižuje náchylnost k nemocem

Příjemné pracovní prostředí a kvalitní pracovní pomůcky zvyšují efektivitu pracovníků a snižují jejich náchylnost k...

Objevujete? Objevte Baskicko!

Objevujete? Objevte Baskicko!

Baskicko je zemí skvělých kuchařů, horalů, rybářů a v poslední době také turistů. Máte-li plné zuby konvenčních...

Jan Nedvěd osvěžil hudební scénu, jak se mu to podařilo?

Jan Nedvěd - foto Adam Pavlíček

Na hudební scéně se objevila mladá krev. Hudební label Mad Baker Music, který se dostal do podvědomí především díky...

Najdete na iDNES.cz