Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Konference, oslava či svatba? Profesionální firma ušetří starosti

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vidět, že vaše oslava probíhá přesně, jak má, je skvělé, ale jak z dobré akce udělat nezapomenutelnou? Ukážeme vám, co (nejen) tyto příležitosti znamenají pro profesionální firmu, jednoho z lídrů českého trhu v oblasti organizace akcí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Maxin PRAGUE s.r.o. | foto: Maxin PRAGUE s.r.o.

Oslava, párty, výroční slavnost, organizace svatby, ale i akce konané pro různé pracovní účely jako konference, teambuilding nebo klasické firemní večírky, to jsou příležitosti, které pokrývají základní rozsah širokého spektra akcí (eventů), které ve svém životě organizujeme.

Každý, kdo přitom svědomitě prošel přípravami kterékoliv z nich, také ví, jak náročná bývá jejich příprava. Touhou a cílem každého z nás pak samozřejmě je, aby se naši hosté cítili příjemně, uvolněně, aby se skvěle bavili a přitom, aby šlo všechno podle plánu.

Ve světě je tradice profesionální organizace akcí mnohem delší než u nás, ale i Česká Republika si na vysokou úroveň i poslední trendy v organizaci firemních a společenských akcí velmi rychle zvyká.

Rychlost komunikace - důležitý nástroj pro organizace akcí

Maxin PRAGUE s.r.o. - organizace velkých setkání

"Schopnost rychle, efektivně a pro klienta co nejjednodušeji komunikovat, je nejspíše hlavním jmenovatelem trendových změn v naší práci po roce 2000," potvrdila nám Ing. Jarmila Škoríková, majitelka společnosti Maxin PRAGUE, jejíž specializací je profesionální organizace akcí a která působí na českém trhu již více než dvanáct let.

V oblasti profesionálních služeb cestovního ruchu přitom tato podnikatelka působí již téměř třicet let. "Maxin PRAGUE musí tyto trendy velmi pečlivě identifikovat a zavádět je do své každodenní obchodní praxe." Firma tak vyvinula vlastní vnitrofiremní systém zpracování poptávek, kdy je do tří hodin po obdržení klient kontaktován a do 48 hodin je mu odeslána přesná obchodní nabídka.

Šíře, kvalita a dostupnost poskytovaných služeb

Pro Vaši úspěšnou akci budete potřebovat mnohdy nečekaně široký přehled o dodavatelích všech souvisejících oborů od ubytování hostů a cateringové služby přes dekorace, audiovizuální techniku, ale také dopravu, hostesky nebo překladatele.

"Samotné informace o možných dodavatelích ale často ke zdárnému průběhu organizace akcí nestačí. Jako profesionálové budujeme dlouholeté zadavatelsko-dodavatelské vztahy s těmi nejlepšími firmami na trhu. Nejenže tím dosahujeme nižších nákladů pro finálního klienta, ale zároveň také garantujeme standard poskytovaných služeb," dodává majitelka společnosti Maxin PRAGUE.

Organizace akcí je věcí velmi náročnou a pro jejich úspěšný průběh je potřeba sladit mnoho souběžných procesů. Pokud chcete svému šéfovi, firemním partnerům nebo kolegům ukázat tu vaši firmu v tom nejlepším světle, profesionálně, jako solidní, vyspěle a bezchybně fungující celek, o to více pak vzroste i tlak na vás, organizátora samotného.

Maxin PRAGUE s.r.o. - logo

Čím větší rozsah vaší firemní nebo společenské akce je, tím větší pozornost je třeba věnovat i těm nejmenším detailům. Firemním heslem společnosti Maxin PRAGUE je: "Detaily tvoří dokonalý event" - do nejmenších detailů, na kterých ve výsledku záleží nejvíce, upravuje své produkty již od roku 1999.

Jako profesionální organizátor je vám Maxin PRAGUE k dispozici pro konzultace, ale i komplexní organizace akcí na klíč přesně podle vašich představ. Další informace o těchto službách, zkušenostech, referencích i kontaktní detaily pak naleznete na www.maxin-prague.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Další z rubriky

Pasivní bydlení: roli hraje úspora, ale i komfort

Výstavba rodinných domů ALEA v Říčanech u Brna

Zelené technologie se při výstavbách bydlení masivně prosazují také v Česku. Za posledních dvacet let ušly dlouhou...

Univerzita přesně k vašim službám

Univerzita přesně k vašim službám

Je statisticky dokázáno, že čím má člověk vyšší vzdělání, tím pravděpodobně najde lepší uplatnění. Dnes je na trhu...

Program Národních oslav 100. výročí republiky

Program Národních oslav 100. výročí republiky

V letošním roce si připomínáme 100. výročí založení Československé republiky. Jak budou vypadat oslavy jubilea?

Najdete na iDNES.cz