Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Konference Docuride 2016 Vás provede světem digitálního businessu

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01
Docuride - tak trochu jiná konference / 6. října 2016, Hotel Pak Holiday, Praha.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Konference DOCURIDE 2016 Vás provede světem digitálního businessu | foto: Sabris CZ s.r.o.

Konferencí, které se zabývají IT problematikou, je poměrně mnoho. A to i v době, kdy díky internetu řada společností přešla na formu online seminářů.

Všechny hlásají odbornost a zaměření na nejnovější trendy, ale ne vždy tomu tak je. Obsah konference bývá často ovlivněn společnostmi, které ji sponzorují. Cílem takových firem je především prodat a téma přednášek obvykle sklouzne k pouhé prezentaci produktů a původně slibovaný nadhled se vytrácí.

Společnost Sabris je pořadatelem konference Docuride, o které je přesvědčená, že je jiná. Firma se nezabývá organizací eventů, tato akce je pro ni tak trochu srdeční záležitostí. Pořádá ji už od roku 2008 a na její přípravě se podílí řada jejich zaměstnanců.

Docuride reaguje na aktuální změny v oblasti ICT a jejich dopad na podnikání. Pomáhá účastníkům zorientovat se v nových technologiích a představuje jim inovace a business řešení, která již konkrétním zákazníkům pomohla.

Cílem organizačního týmu Docuride je konferenci neustále zlepšovat, účastníky překvapovat a dávat jim nové impulsy k zamyšlení. Navíc poskytuje prostor i pro výměnu zkušeností. To je důvodem, proč se někteří účastníci opakovaně vrací. Video s jejich názory.

Na co se mohou účastníci těšit na letošní konferenci?

První průmyslová revoluce propukla koncem 18. století a odehrávala se ve znamení manufaktur, které využívaly energii vodních toků a páry. Druhá proběhla na počátku 20. století a třetí v 70. letech minulého století s příchodem mikroprocesorů, využitím počítačů a automatizací výrobních linek.

Nyní hovoříme o čtvrté průmyslové revoluci. Díky senzorům, kamerám, vysílačům, čtečkám kódů a specializovaným systémům se závody budou do jisté míry řídit samy.

Tato digitální revoluce s sebou přináší řadu proměn a ve firmách bude třeba změnit nejen technologie, ale i způsob myšlení.

Jak se zorientovat v digitální džungli? Jak nejlépe využít digitální komunikační kanály a inovativní řešení? Na tyto otázky se bude snažit odpovědět DOCURIDE 2016.

Konference DOCURIDE 2016 Vás provede světem digitálního businessu

Konference DOCURIDE 2016 Vás provede světem digitálního businessu

Vystoupí zde JUDr. Josef Donát, LLM, specialista na Právo ICT, který se zaměří na legislativní dopady nařízení eIDAS na ERP systémy a životní cyklus e-dokumentů.

Účastníci se mohou těšit na Ing. Vladimíra Pikoru, Ph.D., makroekonoma a analytika finančních trhů, a jeho příspěvek: Jak nové technologie mění ekonomiku.

Další z přednášek bude věnována první implementaci SAP S/4HANA v rozsahu od financí až po logistiku v regionu CEE ve společnosti Marvinpac CZ. O své čerstvé zkušenosti se podělí jednatel společnosti, Ing. Jan Vrátil.

Na programu je mnoho zajímavých přednášek, zaměřených na business řešení na platformě SAP, inovativní řešení pro správu dokumentů a procesů, moderní přístupy k firemnímu reportingu, nové možnosti pro finanční účetnictví a controlling, e-commerce řešení pro multikanálový prodej B2B nebo B2C a další.

Přijďte a přesvědčte se o přínosech konference Docuride na vlastní kůži. Odnesete si nové poznatky a náměty, jak podpořit své podnikání. A budete zase o krok dál na cestě k Vaší digitální firmě.

Autor:
Témata: Podnikání, SAP

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Vyjednávání v TPCA intenzívně probíhá již od října. Ke shodě zatím ve většině požadavků odborů nedošlo. Stávající...

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Co vás láká více? Preferujete bydlení ve městě nebo na vesnici? Ať už jste pro komfort a ruch velkoměsta, nebo toužíte...

Najdete na iDNES.cz