Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Konec pirátského příjmu satelitní televize DIGI TV

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nefungují vám programy satelitní televize Digi TV? Pravděpodobně jste naletěli prodejcům, kteří nabízeli programy Digi TV zdarma, nebo jste přijímali nelegálně. Pro opětovný příjem satelitní televize doporučujeme zakoupit kartu Skylink nebo Skylink HD.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Konec pirátského příjmu satelitní televize Digi TV | foto: JOINMUSIC s.r.o.

Konec pirátského příjmu satelitní televize Digi TV

Společnost RCS/RDS, která je provozovatelem placené satelitní televize Digi TV, ve středu 4. srpna 2010 změnila kódování programů ze systému Nagravision 2 na Nagra Media Access (Nagravision 3 a 4). Změna kódování způsobila zablokování pirátského příjmu placených programů. Nyní je možné naladit v České republice pouze program ČT 24 a stanici PV TV. Nyní už není možné mít satelitní příjem Digi TV nelegálně prostřednictvím emulátorů.

e-shop Videotech

Pro satelitní příjem doporučujeme novou kartu Skylink ICE

Pro opětovný příjem satelitní televize doporučujeme zakoupit novou dekódovací kartu Skylink, která se prodává ve dvou verzích.

Doporučená prodejní cena základní dekódovací karty Skylink Standard ICE bez omezení s balíčkem 26 placených programů (včetně HBO + CINEMAX) na 2 měsíce ZDARMA je 2199,- Kč s DPH. Kartu můžete zakoupit například v e-shopu Videotech za akční cenu 1598,- Kč s DPH nebo Kartu Skylink HD ICE bez omezení + 2 měsíce balíček HD a Multi ZDARMA za cenu 1 799,-Kč s DPH.

U karty Skylink si můžete za poplatek aktivovat prostřednictvím balíčků další programy např. Disney Channel, Eurosport, Fishing & Hunting, HBO, MTV, National Geographic Channel, Nova Sport, LEO TV, XXX Xtreme a mnoho dalších.

Balíček MULTI obsahuje 24 programů a cena předplatného na 1 měsíc je 250,- Kč s DPH. V případě předplacení balíčku programů MULTI na 12 měsíců je sleva 250,- Kč a roční předplatné stojí 2750,- Kč. Balíček HD PLUS obsahuje 6 programů, které jsou vysílány v HD kvalitě, a cena ročního předplatného je 3850,- Kč s DPH.

Satelitní televize v HD kvalitě na Skylink kartě

Příjem HD programů je možný pouze s HD přijímačem a televizí s vysokým rozlišením obrazu - Full HD nebo HD ready. Programy vysílané v HD kvalitě na kartě Skylink mají nesrovnatelně vyšší kvalitu obrazu než programy vysílané ve standardní kvalitě SD.

Zakoupení HD přijímače je investice do budoucna, která se Vám vrátí v nesrovnatelně kvalitnějším obraze, a proto doporučujeme zakoupit společně s HD přijímačem i kartu Skylink HD.

logo e-shopu

Jak dokoupit placené programy satelitní televize Skylink?

Dokoupení placených programů můžete provést několika způsoby. Videotech Vám nabízí okamžitou aktivaci programů na kartě Skylink přímo na prodejně, která sídlí v Praze v blízkosti metra Hradčanská v ulici Pod Kaštany 9.

Zákazník pro aktivování balíčku potřebuje znát pouze číslo své Skylink karty a vybraný balíček mu bude po zaplacení poplatku na prodejně ihned aktivován. Toto řešení je levnější a výhodnější v porovnání s konkurenční kartou CS Link, u které lze dokoupit programy pouze přes internet nebo prostřednictvím předplacených kupónů.

V nabídce Videotech najdete výhodné balíčky dekódovacích karet Skylink se satelitními HD přijímači a dekódovacími moduly včetně paraboly.

Při zakoupení satelitního kompletu v e-shopu www.videotech.cz Vám společnost zajistí odbornou montáž vyškoleným pracovníkem a ušetří Vám tak starosti s montáží a naladěním přijímače.

Autor:
Bc. Michal Maršálek

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Najdete na iDNES.cz