Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kompresor je všestranným pomocníkem. Přesvědčte se sami

Komerční sdělení   10:00aktualizováno  10:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma T-servis, kompresory se zabývá prodejem kompresorů světových i tuzemských značek, jejich opravami a pravidelnými prohlídkami. Také prodává a montuje kompresorové stanice, rekonstruuje rozvody stlačeného vzduchu a provádí revize, zkoušky a údržbu tlakových zařízení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

kompresor Airko | foto:  T - servis, kompresory s.r.o.

Kompresory. Slovo, pod kterým se většina lidí představí stojan se stlačeným vzduchem u čerpacích stanic, za pomoci kterého si dohustí pneumatiky svého auta.

Ti znalejší přidají stlačení dýchacího vzduchu do tlakových lahví například pro hasiče či potápěče. Nebo nezbytnost malých kompresorů pro fungování chladniček a mrazáků. A také na pohánění pneumatického nářadí.

T–servis prodává jen kvalitní kompresory

O všestrannosti využití kompresorů by mohli sepsat román ti nejpovolanější: firma T-servis, kompresory, která se už dvanáct let úspěšně zabývá  prodejem kompresorů světových i tuzemských značek. Za tu dobu zrealizovali přes 3600 zakázek především v sektoru průmyslu a služeb. A k naprosté spokojenosti všech! Čáry? Kdepak! Jen výsledek firemní filozofie.

T–servis, kompresory sleduje cíl úspory energie a kvality stlačeného média, rychlosti vyřizování objednávek, komplexní zajištění dodávek a dodržování jakosti a kvality.

I proto spolupracuje s prověřenými výrobci světových a tuzemských značek kompresorů a prodává např. Kaeser, Airko, Alup, Schneider, Atmos, Agre, Mark, Almig, Becker.

 T - servis, kompresory s.r.o. II

Z široké nabídky kompresorů si vybere každý

Kompresory šroubové či pístové? Obojí jsou u firmy T–servis, kompresory k dispozici. Stačí si vybrat ten správný typ. Šroubový kompresor je mnohem výkonnější, spolehlivější při menších rozměrech než pístový. Ale je potřeba počítat s vyšší pořizovací cenou šroubového kompresoru.

Pokud máme tuto otázku zodpovězenu, máme před sebou další metu - vybrat si ten, který nám bude nejvíce vyhovovat svým výkonem, velikostí podle záměru využití.

Na webových stránkách firmy www.t-servis.cz si můžete v klidu projít veškerou nabídku, kompresory jsou tu vyobrazeny se základními údaji (výrobce, tlak, výkon) a cenou. Protože na stránkách je zároveň i e-shop, svého favorita si tu můžete jednoduše objednat.

Maximální výkon - minimální spotřeba

To jsou obecně kompresory Kaeser, u kterých provádíme záruční a pozáruční servis. Na e-shopu mezi šroubovými kompresory zaujme MARK MSM 5,5 DX-200 s akční cenou ve verzi se sušičkou. Výrobce dal vysoký důraz na maximální možné odhlučnění.

Pístové kompresory ocení nejenom nároční kutilové. Jsou ideální do dílen, servisů či pro různé montážní party. Snesou dlouhodobé kontinuální zatížení a díky vysokému pracovnímu tlaku jsou ideální na pohánění mnoha druhů pneumatických nástrojů.

T-servis doporučuje AiRKO Maxxi 3,0 D- 90,  AiRKO Maxxi 4,0 D- 270 či kompresor Mecafer FC 2/24 za 3292,- Kč bez DPH. A k němu zdarma ofukovací pistole s prodloužením. Nýtování, utahování, povolování šroubů, stříkání barev. To všechno půjde skoro samo.

T-servis, kompresory je odborníkem na kompresorové stanice

Firma T-servis také nabízí instalaci nových kompresorových stanic i rekonstrukci stávajících stanic od návrhu řešení, dodávky, montáže až po výchozí revizi. Cílem firmy je komplexnost poskytovaných služeb. V případě zájmu řeší i vzduchotechniku kompresorové stanice, úpravu stlačeného vzduchu dle místních požadavků a odvod kondenzátu včetně jeho separace.

S celým portfoliem činnosti firmy T-servis, kompresory s.r.o. z Rabštejnské Lhoty 76, okres Chrudim se můžete seznámit na internetových firemních stránkách
www.t-servis.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Najdete na iDNES.cz