Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kompresor je všestranným pomocníkem. Přesvědčte se sami

Komerční sdělení   10:00aktualizováno  10:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma T-servis, kompresory se zabývá prodejem kompresorů světových i tuzemských značek, jejich opravami a pravidelnými prohlídkami. Také prodává a montuje kompresorové stanice, rekonstruuje rozvody stlačeného vzduchu a provádí revize, zkoušky a údržbu tlakových zařízení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

kompresor Airko | foto:  T - servis, kompresory s.r.o.

Kompresory. Slovo, pod kterým se většina lidí představí stojan se stlačeným vzduchem u čerpacích stanic, za pomoci kterého si dohustí pneumatiky svého auta.

Ti znalejší přidají stlačení dýchacího vzduchu do tlakových lahví například pro hasiče či potápěče. Nebo nezbytnost malých kompresorů pro fungování chladniček a mrazáků. A také na pohánění pneumatického nářadí.

T–servis prodává jen kvalitní kompresory

O všestrannosti využití kompresorů by mohli sepsat román ti nejpovolanější: firma T-servis, kompresory, která se už dvanáct let úspěšně zabývá  prodejem kompresorů světových i tuzemských značek. Za tu dobu zrealizovali přes 3600 zakázek především v sektoru průmyslu a služeb. A k naprosté spokojenosti všech! Čáry? Kdepak! Jen výsledek firemní filozofie.

T–servis, kompresory sleduje cíl úspory energie a kvality stlačeného média, rychlosti vyřizování objednávek, komplexní zajištění dodávek a dodržování jakosti a kvality.

I proto spolupracuje s prověřenými výrobci světových a tuzemských značek kompresorů a prodává např. Kaeser, Airko, Alup, Schneider, Atmos, Agre, Mark, Almig, Becker.

 T - servis, kompresory s.r.o. II

Z široké nabídky kompresorů si vybere každý

Kompresory šroubové či pístové? Obojí jsou u firmy T–servis, kompresory k dispozici. Stačí si vybrat ten správný typ. Šroubový kompresor je mnohem výkonnější, spolehlivější při menších rozměrech než pístový. Ale je potřeba počítat s vyšší pořizovací cenou šroubového kompresoru.

Pokud máme tuto otázku zodpovězenu, máme před sebou další metu - vybrat si ten, který nám bude nejvíce vyhovovat svým výkonem, velikostí podle záměru využití.

Na webových stránkách firmy www.t-servis.cz si můžete v klidu projít veškerou nabídku, kompresory jsou tu vyobrazeny se základními údaji (výrobce, tlak, výkon) a cenou. Protože na stránkách je zároveň i e-shop, svého favorita si tu můžete jednoduše objednat.

Maximální výkon - minimální spotřeba

To jsou obecně kompresory Kaeser, u kterých provádíme záruční a pozáruční servis. Na e-shopu mezi šroubovými kompresory zaujme MARK MSM 5,5 DX-200 s akční cenou ve verzi se sušičkou. Výrobce dal vysoký důraz na maximální možné odhlučnění.

Pístové kompresory ocení nejenom nároční kutilové. Jsou ideální do dílen, servisů či pro různé montážní party. Snesou dlouhodobé kontinuální zatížení a díky vysokému pracovnímu tlaku jsou ideální na pohánění mnoha druhů pneumatických nástrojů.

T-servis doporučuje AiRKO Maxxi 3,0 D- 90,  AiRKO Maxxi 4,0 D- 270 či kompresor Mecafer FC 2/24 za 3292,- Kč bez DPH. A k němu zdarma ofukovací pistole s prodloužením. Nýtování, utahování, povolování šroubů, stříkání barev. To všechno půjde skoro samo.

T-servis, kompresory je odborníkem na kompresorové stanice

Firma T-servis také nabízí instalaci nových kompresorových stanic i rekonstrukci stávajících stanic od návrhu řešení, dodávky, montáže až po výchozí revizi. Cílem firmy je komplexnost poskytovaných služeb. V případě zájmu řeší i vzduchotechniku kompresorové stanice, úpravu stlačeného vzduchu dle místních požadavků a odvod kondenzátu včetně jeho separace.

S celým portfoliem činnosti firmy T-servis, kompresory s.r.o. z Rabštejnské Lhoty 76, okres Chrudim se můžete seznámit na internetových firemních stránkách
www.t-servis.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Průlom v pohledu na alternativní medicínu

Předání petice na podporu biotroniky do a Senátu Parlamentu České republiky.

Informace o předání petice na podporu biotroniky do Poslanecké sněmovny a Senátu Parlamentu ČR s počtem petentů přes 40...

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Až dva miliardy řádků dat, možnost pokročilého vyhodnocování dat v čase z různých zdrojů, snadná vizualizace do všech...

Najdete na iDNES.cz