Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kompletní vybavení do ordinací i čekáren najdete u firmy ENPRAG

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Provozujete lékařskou praxi a zařizujete si ordinaci, nebo potřebujete obnovit zařízení čekárny? Potřebujete novou kartotéku nebo vyšetřovací lůžko? Kompletní sortiment lékařského nábytku pro privátní lékaře, polikliniky i nemocnice nabízí specialista na kovový nábytek, pražská společnost ENPRAG.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Díky bohatému sortimentu zdravotnického nábytku u společnosti ENPRAG pořídíte do ordinace veškeré vybavení. | foto: ENPRAG, s. r. o.

Firma ENPRAG, s. r. o. dodává kovový nábytek od předních evropských výrobců do kanceláří, škol, firem i průmyslových provozů, přičemž velkou část sortimentu tvoří právě zdravotnický nábytek v nejvyšší kvalitě za rozumné ceny. Základem se stává sektorový nábytek PRAKTIK 2, s nímž lze vytvářet různé sestavy, a stylový nábytek POLYGON pro ordinace, ambulance, sesterny, laboratoře a různá zdravotnická zařízení. Zboží si lze vybrat přímo v sídle firmy v pražské ulici K Holyni 833/42, kde funguje i vzorkovna a sklad, nebo v e-shopu na www.kovovynabytek.cz.

Pestrá škála nábytku pro zdravotnická zařízení

Mezi lékaři je při vybavení ordinací velký zájem o skříně na léky i šanony či...

Mezi lékaři je při vybavení ordinací velký zájem o skříně na léky i šanony či kartotéky a lístkovnice.

U firmy ENPRAG seženete kompletní nábytkové vybavení pro vaši ordinaci v podobě kovových skříní na léky i regálových skříní na šanony (praktickou variantou jsou otočné skříně), stoly a kontejnery, nástrojové stolky a vozíky či zástěny a další nábytek, viz www.kovovynabytek.cz/nabytek-do-ordinaci.

Bohatý výběr naleznete i u různých variant zdravotnických lehátek a vyšetřovatelských lůžek, volit můžete lůžka s pevnou výškou i výškově nastavitelná. Vedle rehabilitačních a vyšetřovacích lůžek lze pořídit i lehátko masážní, popř. kombinaci vyšetřovacího a masážního lehátka, konkrétně na www.kovovynabytek.cz/lehatka-s-pevnou-vyskou.

Problémem nejsou ani vyšetřovací lehátka.

Problémem nejsou ani vyšetřovací lehátka.

Pro zdravotnická zařízení se nabízejí k využití také transportní vozíky s různými barvami koženek, např. s pevnou výškou, sklopným podhlavníkem a nerezovými zábranami z obou stran. Náročnější kritéria splňuje výškově stavitelný vozík s hydraulickým pedálem, konkrétně model GP 2 na www.kovovynabytek.cz/transportni-vozik.

Specifickou součástí sortimentu jsou lůžka pro Vojtovu metodu stavitelné pomocí kliky, na hydropohon neb elektropohon. Nabízejí se rovněž v různém barevném provedení, pokud jde o koženku, s nosností do 160 kg.

Kartotéky a lístkovnice

Vynikající poměr kvality a ceny objevíte u kartoték, lístkovnic a registračních skříní od českých i evropských výrobců. Zvláštní specialitou jsou ohnivzdorné registratury, v nichž budou vaše dokumenty ochráněny před jakýmkoliv nebezpečím.

Sázkou na kvalitu jsou kartotéky Bisley.
Sázkou na kvalitu jsou kartotéky Bisley.

Sázkou na kvalitu jsou kartotéky Bisley.

Kartotéky pro formát A4 si vyberete dle potřeby pěti-, čtyř-, tří- i dvouzásuvkové, dále se dá volit mezi plastovou nebo kovovou dělící příčkou v zásuvce. Jako ideální se jeví dělící příčka Bisley v různých barevných provedeních a formátech pro všechny typy kartoték, více na www.kovovynabytek.cz/delici-pricka-kovova-fls-pro-petizasuvkovou-kartoteku-bisley-bs5e.

V kovovém provedení pořídíte i dvouřadé kartotéky pro formáty A3, A4 a FLS, do nichž se ukládají dvě řady závěsných pořadačů vedle sebe nebo napříč. K výběru máte dvou-, tří- i čtyřzásuvkové dvojité kartotéky s centrálním zámkem. Zárukou kvality je opět značka Bisley, kde kromě centrálního zámku oceníte stoprocentní výsuvnost zásuvek i zařízení proti převážení.

V případě dokumentace atypických formátů nejsou v nabídce firmy ENPRAG výjimkou lístkovnice pro formáty A6, A5 či A7, opět existuje možnost více zásuvek a také různých variant barevných provedení. Zboží vybírejte na www.kovovynabytek.cz/kovove-kartoteky.

Pro pohodlné sezení

V neposlední řadě disponuje ENPRAG bohatým výběrem sedacího nábytku do lékařských a zdravotnických zařízení v podobě lékařských a zdravotnických židlí i židlí a lavic do čekáren.

Zdravotnické židle a křesla mohou být pevná i otočná s opěrkami i bez, zaručují ergonomické sezení a ve většině případů také sklon ve všech směrech. Speciálně pro zdravotnická zařízení byla klinicky testovaná např. lékařská židle ErgonomiS Medical s různými barvami čalounění, viz www.kovovynabytek.cz/lekarska-zidle-ergonomis-medical.

Výjimku v nabídce netvoří ani ergonomické židle a křesla.

Výjimku v nabídce netvoří ani ergonomické židle a křesla.

Samostatnou kategorii tvoří židle a stoličky do čistých laboratorních prostor, velkou škálu zaujímají židle do čekáren z plastu, dřeva nebo síťoviny. Nabídku najdete na www.kovovynabytek.cz/zidle-do-cekaren.

Vše od pořadačů až po trezory

Vedle nábytku pro zdravotnická zařízení má firma ENPRAG pro své klienty k dispozici i závěsné kapsy a pákové pořadače, zásuvné skříňky, nástěnný program, ohnivzdorné skříně, skříně pro ukládání chemických látek, ale také trezory, sejfy či skříňky na klíče a pokladny. V případě zařizování ordinace vám rovněž ochotně poskytne tým kvalifikovaných obchodníků, kteří vám zpracují návrh vybavení kanceláře, výjimkou není ani dodávka na klíč. Zakoupené zboží ENPRAG, s. r. o. dopravuje k zákazníkovi vlastními auty s vlastními, odborně vyškolenými zaměstnanci, samozřejmostí je záruční i pozáruční servis. Další informace o zboží a službách zjistíte na www.kovovynabytek.cz.

Foto: ENPRAG, s. r. o.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Při koupi domácí sauny máte před sebou vidinu nerušené pohody a ozdravného pocení. Potit se však často začnete už u...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Další z rubriky

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Na výrobu a servis plynových armatur, ventilů a uzávěrů se již 27. rokem specializuje firma ARMAGAS s. r. o. Její...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Pomoc místo slev. Jubilejní rok ve znamení iniciativy {SPOLEČNĚ}

dm oslavila 25 let na českém trhu

Unikátní narozeninová iniciativa {SPOLEČNĚ} podpořila u příležitosti 25. narozenin společnosti dm v roce 2017 celkem...

Odvážné maminky ukazují poporodní bříška
Odvážné maminky ukazují poporodní bříška

Těhotenství je krásné období, během kterého se největší změny odehrávají uvnitř ženského těla. Rostoucí bříško, nově získaná kila, napnutá kůže - i tyhle proměny k němu ale patří.

Najdete na iDNES.cz