Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kompletní úklid interiérů i exteriérů? Pro úklidové firmy hračka

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Asi nikdo z nás si nedovede představit bydlet či pracovat v prostorách, které vypadají jako strašidelný hrad z poutě. Všude pavučiny, prach. A jak by to teprve vypadalo v kombinaci s přeplněnými koši a odpadky poházenými po místnostech? Pokud nemáte čas na každodenní úklid, přenechte jej profesionálům z úklidové firmy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kompletní úklid interiérů i exteriérů? Pro úklidové firmy hračka | foto: KLIRO spol. s r.o.

Snad každý člověk v dnešní uspěchané době neustále řeší, jak správně naložit se svým volným časem a financemi. Obojího se průměrnému Čechovi poněkud nedostává. V práci tráví daleko víc času než standardní pracovní dobu a doma na něj čekají další povinnosti spojené s chodem domácnosti a péčí o své blízké. Čas na odpočinek, koníčky? Sen mnoha z nás! Přesto je řešení po ruce. Tím je využití služeb profesionální úklidové firmy.

Úklid nechte pro profesionální úklidové firmy. Vyplatí se to

Díky převratným vynálezům a rozvoji technologií je profesionální úklid od úklidové firmy rychlejší, dokonalejší, ekologičtější, levnější a tedy i dostupnější pro každého.

Stačí zacílit na správnou úklidovou firmu. Ale jak ji poznat, zoufají si mnozí. Klíčem pro správnou volbu je zkušenost, reference, flexibilita, členství v asociacích sdružujících úklidové firmy, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou třetí osobě a počáteční komunikace s jasně formulovanou nabídkou. Právě taková je úklidová společnost KLIRO působící na trhu už deset let.

Specialisté z úklidové firmy KLIRO zajišťují komplexní služby v oblasti úklidu interiérů a exteriérů včetně údržby zeleně, zimní údržby, výškových prací ostrahy, recepčních služeb, dodávky hygienického materiálu a renovace parket

Kvalitní jednorázový i pravidelný úklid zajistí pouze ty pravé úklidové firmy

KLIRO provádí úklid interiérů jak jednorázový, tak i pravidelný. Jednorázový úklid je využíván převážně domácnostmi a drobnými firmami, které si jinak běžný úklid zabezpečí vlastními silami. Potřebujete umýt okna či prosklení i na nedostupných místech, vyprat koberce, vyčistit čalouněný a kožený nábytek? Vytopili vás sousedé? Pak jste u úklidové firmy KLIRO na správné adrese.

Budete překvapeni, jak komplexně KLIRO k úklidu přistupuje. Od setření prachu na rámech obrazů, vymetení pavučin až po ošetření podlah, úklidu koupelen a toalet s odstraněním vodního kamene a dezinfekcí. Nenajdete plochu, kterou by profesionálové z úklidové firmy KLIRO minuli.

Kompletní úklid interiérů i exteriérů s údržbou zeleně je hračka 1

Úklidové firmy převezmou starosti o úklid firemních prostor

Stejně správně jste u úklidové firmy KLIRO v případě, že jako majitel společnosti řešíte pravidelný úklid firemních prostor. V dnešní době je běžné, že se společnost snaží snížit náklady. Díky KLIRO rozpočtu budete přesně vědět, kolik ušetříte v případě, že se rozhodnete využít jejích služeb. Garantovat vám bude bezproblémový chod. Zajistí vám odborný personál s možností zástupu včetně veškeré úklidové technologie a spotřebního materiálu. Zcela se přizpůsobí vašemu stylu, času a vašim potřebám. Vy se již nemusíte o nic starat!

Do úklidu zahrnuta i péče o zeleň a sekání trávy

Úklidem interiérů to však nekončí. Zahradníci z úklidové firmy KLIRO jsou vybaveni nejen zkušenostmi, znalostmi, ale také kvalitní technologií a je jen na vás do jaké míry budete jejich služby využívat. Pokud máte zatím neupravené exteriéry, navrhnou vám zeleň „ Na klíč“. Zpracují projekt, který na základě vašich připomínek zrealizují. V ceně je pak zahrnuta i záruka za vysazené rostliny.

V případě, že využijete služeb úklidové firmy KLIRO také pro následnou péči o zahradu, budete mít jistotu skvěle vypadajícího a reprezentujícího objektu. Součástí péče o zeleň je i sekání trávy v jakkoliv obtížném terénu, všechny typy řezů stromů včetně kácení a odstranění pařezů, řez keřů, zalévání, péče o závlahový systém, pletí a výsadba záhonů i údržba zpevněných ploch včetně zimní údržby.

K perfektnímu chodu větší firmy pak může KLIRO přispět dokonale propracovaným systémem ostrahy objektu a recepčních služeb. KLIRO je tu pro vás. V případě zájmu vám zpracují zcela zdarma optimalizační plán nákladů za prováděné služby jejími pracovníky. Společně s cenovou nabídkou úklidové firmy budete mít dostatek relevantních informací pro rozhodnutí udělat úsporný krok.

Podrobné informace o službách pražské úklidové firmy KLIRO s.r.o., jejím bohatém nabídkovém portfoliu, cenách a referencích najdete na internetové adrese www.kliro.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás to vyjít draho

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás...

Od nového roku zaplatíte příspěvek do garančního fondu, pokud máte auto zapsané v registru vozidel a nemáte ho...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Pět rad, jak vypadat mladší. Vyhněte se chemii a vyhlaste válku stresu

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Jak vypadat mladší? To je otázka, ke které dříve nebo později dojde každá žena. Je to jednodušší, než si myslíte. Stačí...

Když střeva vypovědí službu

Když střeva vypovědí službu

Člověk by si řekl, že má svůj život prakticky pod kontrolou. Že si sám rozhoduje o tom, kdy jí, kdy odpočívá, kdy spí a...

Další z rubriky

Smixin, revoluce v mytí rukou

Smixin, revoluce v mytí rukou

Jedná se o inteligentního pomocníka, který je navíc šetrný k životnímu prostředí. Nemusíte na nic sáhnout, Smixin sám...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Najdete na iDNES.cz