Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Komfort zaručí kvalitní pečovatelský nábytek Interieru Vysočina

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost Interier Vysočina z Pelhřimova se zaměřuje na interiéry pro zdravotnictví a domovy sociální péče. Poskytuje veškeré služby od poradenství, 3D návrhu (projektu), rozpočtu, zajištění výroby, expedice, dopravy a montáže. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Komfort zaručí kvalitní pečovatelský nábytek Interieru Vysočina | foto: Interier Vysočina, s.r.o.

Jen ten, kdo musel nějakou dobu strávit upoutaný na lůžko, docení, jak kvalitní to lůžko je. Stačí si vzpomenout, když jste leželi pár dnů v posteli s chřipkou a už nevěděli, jak si lehnout.

Komfort zajistí kvalitní nemocniční lůžko z Interieru Vysočina

Kvalitní nemocniční lůžko je alfou a omegou potřebného pacientova komfortu. A samozřejmě také usnadňuje práci ošetřujícímu personálu.

pokoj 1

Kde však najít lůžko, které bude pohodlné pro pacienta i snadné na manipulaci při ošetření pacienta, snadné na údržbu, dostatečně bytelné, aby vydrželo, ale přitom designově hezké, kvalitní, aby se nemusela řešit třeba nefunkční polohovatelnost, s dlouhou životností a zároveň cenově dostupné? Laik by řekl skoro nemocniční lůžko z říše snů. Sny se povedlo v realitu převést pelhřimovské firmě Interier Vysočina.

V jejím bohatém nabídkovém portfoliu najdeme nemocniční lůžka elektrická i mechanická a také dětské postýlky. A ne ledajaká.

Lůžka mají unikátní patentovaný systém odjišťování a zajišťování integrovaných zábran pomocí jedné ruky.  Každý pár zábran umožňuje na jednom svém konci zajištění v horní pozici a na opačném konci ve spodní pozici - díky tomuto konstrukčnímu řešení není omezován pohyb pacienta ležícího na lůžku.

Elektrický zdvih a polohování ložné plochy výrazně usnadní péči o pacienta. V případě nutnosti převozu není potřeba pacienta stěhovat - jednoduše jej převezete i s postelí. Robustní UNI bednění, kolečka o průměru 100 mm, 2x brzda, 1x bez brzdy, 1x se směrovou aretací zajišťují výborné vedení lůžka při manipulaci.

V Interieru Vysočina mysleli i na zdánlivé detaily: například ložná plocha je z kovových lamel a tedy je snadno dezinfikovatelná. Potěší i ergonomicky navržený ruční ovladač či rychlospouštění zádového dílu.

Zdravotnický a pečovatelský nábytek od A do Z

Interier Vysočina neusnul na vavřínech a svoji nabídkovou paletu neustále rozšiřuje. Když kvalitní nemocniční lůžko, tak k němu patří samozřejmě komfortem odpovídající matrace a potahy na ně.

pokoj 2

A samozřejmě funkční noční stolky s potřebným úložným prostorem zachovávající soukromí pacienta. V nabídce firmy jsou dřevěné a kovové noční stolky i skříně a jídelní stoly.

Hygienickou péči usnadňují sedačky do sprchových koutů, toaletní křesla a madla. Transport pacienta pak transportní vozíky, lehátky, chodítka, invalidní vozíky. U firmy Interier Vysočina můžete vybírat z řady typů.

Interier Vysočina dodává i vybavení do ordinací lékařů - vyšetřovací lehátka, schůdky, vážící zařízení a pro zachování intimity pacientů paravany a zástěny.

Podrobné informace o firmě Interier Vysočina z Pelhřimova, její detailní nabídku zdravotnického a pečovatelského nábytku ale také veškerého nábytku do interiérů s podrobným popisem, cenou a možností on-line objednávky najdete na internetových stránkách www.interier-vysocina.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Až dva miliardy řádků dat, možnost pokročilého vyhodnocování dat v čase z různých zdrojů, snadná vizualizace do všech...

Hvězdné války se vrací do Rudolfina ve velkolepém koncertu SCI-FI

Na pódiu Rudolfina bude 150 umělců.

Fanoušci filmové hudby se dočkají dalšího tematického koncertu. A bude to pořádný nářez. Už 13. října 2018 naplní...

Průlom v pohledu na alternativní medicínu

Předání petice na podporu biotroniky do a Senátu Parlamentu České republiky.

Informace o předání petice na podporu biotroniky do Poslanecké sněmovny a Senátu Parlamentu ČR s počtem petentů přes 40...

Najdete na iDNES.cz