Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kombucha vyčistí tělo celé vaší rodině

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kombucha má mnoha stoletími ověřený vliv na zdraví a kondici bez vedlejších účinků. Svými jedinečnými vlastnostmi a unikátním složením je to továrna, která z vašeho těla odvání škodlivé látky, těžké kovy a zbavuje ho plísní.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pro výrobu je používán skutečně uvařený zelený čaj a byliny | foto: Stevikom

Kombucha je považována za účinnou prevenci rakoviny

Pravidelné pití Kombuchy pomůže ve vašem těle obnovit imunitu, zabrání zatěžování organismu nesprávnou funkcí zažívacích orgánů, tenkého i tlustého střeva a tím i předejít řadě nemocí. Kombucha je také považována za účinnou prevenci rakoviny.

Je vhodná rovněž při akné, střevní dysbióze, alergiích a dalších nemocech vznikajících z nepřiměřené zátěže organismu chemickými látkami, konzervačními látkami a různými náhražkami, které obsahuje téměř veškerý sortiment potravin a nápojů.

Nic z toho se nestane po jednom nebo dvou napitích. Na www.stevikom.cz je k dostání celá řada Kombuchy v bio provedení, která je ochucená a může se tak stát nejen produktem zdravé výživy, ale běžným nealkoholickým nápojem, který je vhodný pro celou rodinu.

Pro bio kombuchu firma Stevikom používá třtinový cukr a výhradně certifikované suroviny. Výrobce nepoužívá žádné extrakty a nápoje jsou ze skutečně uvařeného zeleného čaje a kvašení probíhá několik týdnů při optimální teplotě a větrání, aby bylo dosaženo nejvyšší kvality. Některé druhy kombuchy Stevikom připravuje bez cukru s rýžovým sladem, který lépe snáší i diabetici.

Kombucha v kombinaci s Aloe Vera a Zázvorem obsahuje 8 % bio Aloe Vera a nepotřebuje díky vlastnostem, které kombucha má, žádné konzervační látky a přináší tělu kromě vlivu živé kombuchy také pozitivní účinky Aloe Vera.

Příznivý vliv Aloe Vera je dokumentován u řady onemocnění trávicího ústrojí

Medicínské účinky Aloe Vera byly popsány již v Egyptě před více než 3000 lety. Je to vysoce účinná léčivá rostlina bez vedlejších účinků bohatá na vitamíny A, B1, B2, B6, C a E , Aminokyseliny, které jsou důležité pro tvorbu bílkovin a řadu minerálů – vápník, hořčík, zinek, železo, mangan, sodík, draslík. Polysacharidy, stopové prvky. Celkem více než 200 účinných látek.

Aloe Vera je přírodní protizánětlivá rostlina, která nejen pomáhá redukovat bolest, ale také pomáhá posílit váš imunitní systém v boji s infekcí a podporuje hojení. Žádné vedlejší účinky. Bez škodlivých vedlejších účinků pomáhají léčit skryté záněty v těle, uklidňují žaludek a pomáhají zlepšit zažívání.

Příznivý vliv Aloe Vera je dokumentován u celé řady onemocnění trávicího ústrojí, vysokém cholesterolu, kožních problémech, akné, ekzémech, rakovině, infekcích, alergiích a dalších zdravotních problémech. Aloe Vera je bohatá na mukopolysacharidy, prospěšné mastné kyseliny a přírodní antibakteriální látky. Denní použití vede k významnému zlepšení vašeho zdravotního stavu.

Kombucha Bancha

Kombucha lze zakoupit z pohodlí domova

Každý, kdo dává přednost ovocné příchuti, si může díky společnosti Stevikom koupit kombuchu ze špičkového zeleného čaje – Japan Bancha, která je ochucena přírodními aromaty, jejichž kvalita splňuje nejen podmínky pro bio produkty v EU, ale i velmi náročné podmínky pro certifikaci USDA Organic.

Kombucha a přípravky z ní si lze zakoupit v obchodech nebo si ji objednat z pohodlí domova na www.stevikom.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Lázně Bohdaneč a jejich 121. lázeňská sezona v prvorepublikovém stylu

Lázně Bohdaneč a jejich 121. lázeňská sezona v prvorepublikovém stylu

Východočeské Léčebné lázně Bohdaneč otevřou 19. května tohoto roku svoji lázeňskou sezonu. Slavnostní zahájení nabídne...

Připravte se na jaro: detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Připravte se na jaro:  Detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Jarní měsíce bývají zaměřené na očistu organismu, ať už je důvodem snaha shodit přebytečná kila nebo se jen cítit...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Vínové líčení pro všechny milovníky červené

Vínové líčení pro všechny milovníky červené

Arome.cz Patříte mezi příznivce všech odstínů červené a rádi byste je nosili nejen na rtech, ale i na očích? Nebojte se odvázat a...

Najdete na iDNES.cz