Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kolostrum: znovu objevená síla přírody pro posílení imunity

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Je pravděpodobné, že mladší generace výraz kolostrum (mlezivo) neznají. Ale o zázračné síle kolostra, které je mimo jiné velice účinné na posílení imunity, by vám určitě mohla popovídat vaše prababička z venkova. Ty často podávaly toto "první mléko" dětem, aby byly zdravé a plné energie.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Znovu objevená síla přírody pro posílení imunity | foto: IMUNOTOP.CZ - Přírodní lékárna

Kolostrum je bílkovina, kterou produkují kravské maminky v době 72 hodin po narození telátka. Tato tekutina obsahuje všechny složky, které zajistí zdraví a energii novorozence. Obsahuje totiž komplex růstových faktorů a složek na posílení imunity. Dnes víme, že bovinní kolostrum má široké využití v oblasti zdraví dětí i dospělých.

Kolostrum má vysoké účinky na posílení imunity a celkovou obranyschopnost

Kolostrum se do organismu vstřebává ve střevech, kde také nejsilněji působí. Proto se podává hlavně při nemocích, které jsou spojeny se střevním traktem - především časté průjmy, vředy, a gastritidy. Zároveň má vysoké účinky na posílení imunity a celkovou obranyschopnost organismu, a to díky obsahu imunoglobulínů.

Při jeho užívání mizí opakované lehké nemoci (angína, chřipka), zlepšuje se koncentrace a psychomotorický růst organismu. Zlepšují se i reakce na některé alergeny. Pro děti je to tedy ideální přirozený doplněk stravy.

logo imunotop

logo imunotop

Nicméně i dospělí si v něm najdou to své. Pro ženy určitě bude zajímavé, že je kolostrum považováno za studnici mládí. Jeho užívání ocení i senioři, kteří mívají neduhy jako špatné trávení, bolesti kloubů, únava apod.

O tom svědčí např. i tato zkušenost: "S manželem užíváme kolostrum oba. Je nám 75 let a utratili jsme velké množství peněz za preparáty na klouby, srdce, trávení ..... Jednou nám dcera přivezla z USA kolostrum a od té doby neužíváme nic jiného. Téměř mě přestaly bolet klouby, ale hlavně nám není po jídle tak hrozně těžko. A to člověk v 75 letech ocení.."

Zajímavou oblastí použití kolostra je ochrana před vedlejšími účinky nesteroidních protizánětlivých léků. Se současným podáváním mleziva se léčebný efekt nesnižuje, avšak mizí zažívací obtíže.

Vyzkoušejte kolostrum z Nového Zélandu

Díky jeho výjimečným účinkům nejen na posílení imunity se o něj začaly zajímat i farmaceutické firmy na celém světě. I na českém trhu začíná být pojem colostrum známý.

Produkty značky Symbiotics COLOSTRUM jsou na českém trhu od roku 2003, kdy se začaly prodávat pod názvem New Life COLOSTRUM. Byly jedny z prvních, které se u nás objevily. Symbiotics COLOSTRUM je vyrobeno z lyofilizovaného bovinního kolostra s minimálně 25 % obsahem imunoglobulinů v každé kapsli (High-IG garantuje 40 % obsah imunoglobulínů).

Jakost přípravku Symbiotics COLOSTRUM je vysoká. Kolostrum je odebíráno pouze z vybraného typu krav USDA-Grade A, chovaných v ekologicky nejčistších částech Země (Nový Zéland - krávy zde jsou chované na travnatých pastvinách a nejsou krmené pesticidy, hormony ani antibiotiky).

Imunotop barva

Imunotop barva

Čím se liší Symbiotics COLOSTRUM od ostatní produktů vyrobených z kolostra? SYMBIOTICS Colostrum je moderní řada přípravků, která díky speciálnímu beta-lipidovému povrchu zabezpečuje ještě dokonalejší rozpustnost ve střevním traktu pacienta, čímž zvyšuje účinnost aktivních složek. Navíc v sortimentu Symbiotics najdete kolostrum obohacené o další účinné látky. Např. Colostrum CANDIDA s probiotiky a Colostrum IMMUNE s antioxidanty a beta-glukany.

Vyzkoušejte kolostrum, určené na posílení imunity s mnoha dalšími blahodárnými účinky i vy. Více informací najdete na www.imunotop.cz

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Originálním dárkem jsou adrenalinové a letní zážitky

Originálním dárkem jsou adrenalinové a letní zážitky

Věnujte úžasný dárek, na který se jen tak nezapomene! Komu uděláte radost? Adrenalinové nebo letní zážitky můžete...

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Úklid nemusí trvat celý den nebo víkend. Stačí k tomu mít pomocníka, který vám práci usnadní a urychlí. Přesně takový...

Najdete na iDNES.cz