Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kolostrum: znovu objevená síla přírody pro posílení imunity

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Je pravděpodobné, že mladší generace výraz kolostrum (mlezivo) neznají. Ale o zázračné síle kolostra, které je mimo jiné velice účinné na posílení imunity, by vám určitě mohla popovídat vaše prababička z venkova. Ty často podávaly toto "první mléko" dětem, aby byly zdravé a plné energie.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Znovu objevená síla přírody pro posílení imunity | foto: IMUNOTOP.CZ - Přírodní lékárna

Kolostrum je bílkovina, kterou produkují kravské maminky v době 72 hodin po narození telátka. Tato tekutina obsahuje všechny složky, které zajistí zdraví a energii novorozence. Obsahuje totiž komplex růstových faktorů a složek na posílení imunity. Dnes víme, že bovinní kolostrum má široké využití v oblasti zdraví dětí i dospělých.

Kolostrum má vysoké účinky na posílení imunity a celkovou obranyschopnost

Kolostrum se do organismu vstřebává ve střevech, kde také nejsilněji působí. Proto se podává hlavně při nemocích, které jsou spojeny se střevním traktem - především časté průjmy, vředy, a gastritidy. Zároveň má vysoké účinky na posílení imunity a celkovou obranyschopnost organismu, a to díky obsahu imunoglobulínů.

Při jeho užívání mizí opakované lehké nemoci (angína, chřipka), zlepšuje se koncentrace a psychomotorický růst organismu. Zlepšují se i reakce na některé alergeny. Pro děti je to tedy ideální přirozený doplněk stravy.

logo imunotop

logo imunotop

Nicméně i dospělí si v něm najdou to své. Pro ženy určitě bude zajímavé, že je kolostrum považováno za studnici mládí. Jeho užívání ocení i senioři, kteří mívají neduhy jako špatné trávení, bolesti kloubů, únava apod.

O tom svědčí např. i tato zkušenost: "S manželem užíváme kolostrum oba. Je nám 75 let a utratili jsme velké množství peněz za preparáty na klouby, srdce, trávení ..... Jednou nám dcera přivezla z USA kolostrum a od té doby neužíváme nic jiného. Téměř mě přestaly bolet klouby, ale hlavně nám není po jídle tak hrozně těžko. A to člověk v 75 letech ocení.."

Zajímavou oblastí použití kolostra je ochrana před vedlejšími účinky nesteroidních protizánětlivých léků. Se současným podáváním mleziva se léčebný efekt nesnižuje, avšak mizí zažívací obtíže.

Vyzkoušejte kolostrum z Nového Zélandu

Díky jeho výjimečným účinkům nejen na posílení imunity se o něj začaly zajímat i farmaceutické firmy na celém světě. I na českém trhu začíná být pojem colostrum známý.

Produkty značky Symbiotics COLOSTRUM jsou na českém trhu od roku 2003, kdy se začaly prodávat pod názvem New Life COLOSTRUM. Byly jedny z prvních, které se u nás objevily. Symbiotics COLOSTRUM je vyrobeno z lyofilizovaného bovinního kolostra s minimálně 25 % obsahem imunoglobulinů v každé kapsli (High-IG garantuje 40 % obsah imunoglobulínů).

Jakost přípravku Symbiotics COLOSTRUM je vysoká. Kolostrum je odebíráno pouze z vybraného typu krav USDA-Grade A, chovaných v ekologicky nejčistších částech Země (Nový Zéland - krávy zde jsou chované na travnatých pastvinách a nejsou krmené pesticidy, hormony ani antibiotiky).

Imunotop barva

Imunotop barva

Čím se liší Symbiotics COLOSTRUM od ostatní produktů vyrobených z kolostra? SYMBIOTICS Colostrum je moderní řada přípravků, která díky speciálnímu beta-lipidovému povrchu zabezpečuje ještě dokonalejší rozpustnost ve střevním traktu pacienta, čímž zvyšuje účinnost aktivních složek. Navíc v sortimentu Symbiotics najdete kolostrum obohacené o další účinné látky. Např. Colostrum CANDIDA s probiotiky a Colostrum IMMUNE s antioxidanty a beta-glukany.

Vyzkoušejte kolostrum, určené na posílení imunity s mnoha dalšími blahodárnými účinky i vy. Více informací najdete na www.imunotop.cz

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

V projektu Bleriot v pražských Kbelích skupina T.E postaví do první poloviny roku 2020 více než 150 nových bytů....

Další z rubriky

Pět rad, jak vypadat mladší. Vyhněte se chemii a vyhlaste válku stresu

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Jak vypadat mladší? To je otázka, ke které dříve nebo později dojde každá žena. Je to jednodušší, než si myslíte. Stačí...

Když střeva vypovědí službu

Když střeva vypovědí službu

Člověk by si řekl, že má svůj život prakticky pod kontrolou. Že si sám rozhoduje o tom, kdy jí, kdy odpočívá, kdy spí a...

Otevření lázeňské sezony v duchu oslav teplické kyselky. Již 465 let

Lázně Teplice nad Bečvou léčí již 465 let

Jedny z nejstarších moravských lázní, Lázně Teplice nad Bečvou, zahájí 12. května svoji 465. sezónu. Na návštěvníky...

Zastanou práci rtěnky, tvářenky i očních stínů. Multifunkční přípravky se vyplat...

Zastanou práci rtěnky, tvářenky i očních stínů. Multifunkční přípravky se vyplat...

Arome.cz Multifunkční produkty mají hned několik výhod. Nestane se vám, že budete v duhovém rozjasňovači a oranžové rtěnce vypada...

Najdete na iDNES.cz