Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kolokrám v Brně představí novinky, které si můžete rovnou zakoupit

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kolokrám se připravuje na největší výstavu jízdních kol ve střední Evropě, od 7. do 10. října si na brněnském výstavišti budete moci prohlédnout kolekci italských silničních kol Fondriest. Dovozce této značky, firma Kolokrám, se specializuje na individuální zakázkové stavby přímo na míru.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kolokrám v Brně představí novinky, které si můžete rovnou zakoupit | foto: Kolokrám

Bez ohledu na to, jestli jste hobby jezdec nebo profesionální závodník, vám "Král Šumavy" Jakub Svoboda poradí, jak s výběrem vhodné velikosti rámu, tak s optimální skladbou všech komponentů.

"Na kole závodím více než dvacet let, takže vím, jak je důležité, aby vám kolo přesně sedělo. Běžná velkosériová produkce nemůže splnit individuální požadavky, vždy se jedná o určitou formu kompromisu. Firma Kolokrám je schopná pomoci začátečníkovi s orientací v rozsáhlé nabídce světových výrobců i postavit zkušeným cyklistům kolo přesně podle jejich představ, od rámu po poslední šroubek. Značkou mého srdce jsou italská kola Fondriest ," přiznává Svoboda.

Pro rok 2011 připravil mistr světa z roku 1988 a vítěz mnoha jednorázových závodů Maurizio Fondriest nový rám R10, který přibližuje špičkovou technologii širšímu spektru cyklistů. Kvalitní karbon 3K umožňuje využít všech vlastností tohoto materiálu, kromě tradičně výborné geometrie nabízí i vysokou míru komfortu díky extrémně tenké zadní stavbě. Přijďte se podívat ke stánku firmy Kolokrám.

Kolokrám - R10 Red

Ostatní karbonové rámy řad RP3, TF3, TF2 a TF1 pokračují v osvědčené podobě, pouze s drobnými změnami v designu laku. Kompletní sortiment dotváří speciál na časovku a triatlon, dva cyklokrosové rámy, unikátní juniorské silniční kolo a také tradiční hliníkový rám FZ4. To vše a spoustu dalšího nabízí Kolokrám.

Komponentové složení může tvořit v podstatě cokoliv světových výrobců. Trešničkou na dortu jsou zapletená kola Lightweight, která firma Kolokrám také dováží. Unikátní technologie výroby, kdy karbonový ráfek tvoří s výpletem i nábojem jediný celek, umožňuje dodávat kola s hmotností páru pod 1 kilogram při zachování maximální tuhosti celku.

V Brně bude k vidění celý sortiment na rok 2011, včetně novinkového disku, který patří mezi nejlehčí na světě a používá jej řada profesionálů a jmen jako Lance Armstrong nebo Alberto Contador, několikanásobný vítěz Tour de France.

Do stejné top kategorie patří také malosériové komponenty AX Lightness, které budou k vidění na kolech Fondriest u stánku firmy Kolokrám.

Kolokrám - TT set disk

Internetový obchod Kolokrám se snažíme postavit jako kompletní službu zákazníkům, nechceme provozovat za každou cenu nejlevnější diskont. Kromě kompletního sortimentu běžných značek přinášíme na český a slovenský trh novinky a speciality.

Značky jako AX Lightness, Lightweight nebo SRM určitě nebudou nikdy patřit mezi masově používané. A v individualizaci jdeme ještě dál, máme připravenou vlastní designovou řadu rámů a komponentů, přijďte se přesvědčit sami.

V Brně na stánku firmy Kolokrám v hale F si kromě prohlídky všech výše uvedených záležitostí můžete vychutnat vynikající pivo Svijany nebo italskou kávu Lavazza. Osobně se můžete setkat s Maurizio Fondriestem nebo bývalým profesionálním závodníkem Jörgem Ludewigem, stejně jako s mnoha českými významnými osobnostmi nejen ze světa cyklistiky. A v neposlední řadě - všechny výstavní vzorky si budete moci pořídit za speciální veletržní ceny.

Navštivte firmu Kolokrám v Brně, nebo na webových stránkách www.kolokram.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Veolia věnovala na projekty svých zaměstnanců čtyři miliony korun

Veolia věnovala na projekty svých zaměstnanců 4 miliony korun

V roce 2018 získalo finanční dar z programu MiNiGRANTY Nadačního fondu Veolia na 144 projektů. Jde o veřejně prospěšné...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Hvězdné války se vrací do Rudolfina ve velkolepém koncertu SCI-FI

Na pódiu Rudolfina bude 150 umělců.

Fanoušci filmové hudby se dočkají dalšího tematického koncertu. A bude to pořádný nářez. Už 13. října 2018 naplní...

Najdete na iDNES.cz