Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kolokrám na veletrhu For Bikes v Praze představí modely z kolekce 2011

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Druhý ročník jarního cyklistického veletrhu For Bikes je za dveřmi, pražský výstavní areál Letňany jej bude hostit od pátku 25. do neděle 27. března. Mezi více než 130 vystavovateli určitě nepřehlédnete expozici firmy Kolokrám, která se bude snažit vás stejně jako vždy zaujmout svými nestandardními produkty a službami.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kolokrám na veletrhu For Bikes v Praze | foto: Kolokrám

Mezi základní pilíře firemního porfolia značek patří italský výrobce silničních kol Fondriest. Představeny budou všechny zásadní modely z kolekce 2011. Velký důraz klade český dovozce značky na maximální individualizaci, kolo jakékoliv kategorie si můžete nechat postavit přímo na míru. Každý komponent bude odpovídat přesně vašim představám a požadavkům, pokud si nejste s výběrem vhodného modelu, velikosti nebo výbavy jisti, součástí služeb je bezplatné poradenství při výběru kola.

Kolokrám na veletrhu

Další (nikoliv až druhou) značkou se zemí původu v zemi, která je kolébkou silniční cyklistiky a shodou okolností další značkou, kterou vlastní mistr světa v tomto sportu, je MCipollini. Ručně vyráběné rámy té nejvyšší kategorie vynikají jedinečným designem i detaily zpracování. Celá kola si cenově nezadají s velmi slušnou motorkou nebo novým autem střední třídy, pokud jej seženete v "akci". Odměnou je vám pocit, že vlastníte opravdu kus mistra Maria Cipolliniho.

Jestli dáváte před italským srdečním přístupem přednost technické strohosti, je tu pro vás kanadská značka Cervelo. K vidění bude u exkluzivního prodejce pro Českou republiku, kterým je firma Bike Gallery, expozice bude ve stejné hale, nedaleko od stánku Kolokrám.

Kolekci kol uzavře několika vzorky také italská značka Torpado, která nabízí kompletní sortiment jízdních kol a hlavně mimořádně oblíbená a bezpečná dětská kola, která s přehledem kralují v testech. Model T671 Trilly je čerstvě korunovaným vítězem časopisu dTest mezi 16" koly.

Firma Kolokrám rovněž dováží světově unikátní zapletená kola německé firmy Lightweight. Celý sortiment 2011 si budete, jak je tradičním zvykem, moci potěžkat a prohlédnout opravdu osobně. Světová jednička mezi výrobci wattmetrů, firma SRM, zde bude zastoupena nejen osazením měřičů výkonu na vystavených kolech, ale poprvé v ČR si budete moci na vlastní kůži vyzkoušet indoor trenažér SRM.

Třešinkou na dortu, kromě komponentů používaných firmou Kolokrám při stavbě kol, kterými jsou zejména zapletená kola Fulcrum, doplňky FSA, sedla Prologo, pláště Continental a galusky Tufo, budou určitě tuningové komponenty německé firmy AX Lightness a stále oblíbenější pedály Speedplay, oblíbené hlavně mezi profesionály. Novinkou na trhu i v nabídce Kolokrámu se stala další italská značka SILVA, která nabízí špičkové omotávky velmi netradičních provedení a designu.

Osobnosti na stánku Kolokrám 2

Osobnosti na stánku Kolokrám

V pátek odpoledne čeká návštěvníky expozice firmy Kolokrám opravdová bomba v podobě autogramiády cyklokrosového mistra světa Zdeňka Štybara. Na stánku nebude náhodou, kromě soutěže o speciální ponožky Moose edice "Štyby" převezme od bývalého profesionálního závodníka stájí Saeco, T-Mobile a mnoha dalších Jörga Ludewiga kola Lightweight se svým jménem a mistrovskou duhou. A opět ne náhodou, na kolech stejné značky jel svůj letošní mistrovský závod!

"Lude" bude na stánku přítomen po celou dobu konání veletrhu a rád vám osobně - jakožto šéf prodeje firmy Lightweight - předvede a vysvětlí vše, díky čemu jsou tato kola v mnoha ohledech nepřekonatelná.

Další atrakce

Nezbytnou součástí značky Kolokrám je vlastní cyklistický tým CK Kolokrám - Svijany. Spojen je nejen s pivem Svijany, ale také s kolekcí špičkových dresů od firmy ALEA, které budou samozřejmě k prodeji, a to v novém designu pro rok 2011, který zde bude oficiálně představen. Motivací pro nerozhodné zájemce budou velmi zajímavé veletržní ceny na dva vybrané modely kol Fondriest, o kterých budete moci přemýšlet u kávy Lavazza.

Je toho zkrátka mnoho, pokud vám něco říká cyklistika, nesmíte expozici Kolokrám.cz nenavštívit. Uvidíte, že i za převážně internetovým prodejcem jsou skryti skuteční lidé, nikoliv nějaký automat na přeposílání zboží. Že osobní přístup k zákazníkovi a možnosti i hodnoty, jaké za své peníze dostane, nutí konkurenci k vymýšlení nesmyslných sloganů o rozbitých palicích a kolech v krabicích...

Osobnosti na stánku Kolokrám

K utvoření vlastního úsudku stačí, když se zastavíte, ani nemusíte kupovat poslední číslo časopisu dTest.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Jan Nedvěd osvěžil hudební scénu, jak se mu to podařilo?

Jan Nedvěd - foto Adam Pavlíček

Na hudební scéně se objevila mladá krev. Hudební label Mad Baker Music, který se dostal do podvědomí především díky...

Z e-shopu mizí tuny ořechů i ovoce. Značka GRIZLY táhne tisíce zákazníků

Olomoucká firma GRIZLY.cz vsadila před čtyřmi lety na zdravý životní styl.

Internetový nákup zákazníky v Česku baví. Je totiž pohodlný a šetří čas. Boom nakupování po síti zažívá nyní i...

Česká advokátní komora komentuje tři aktuální novely zákonů

Tisková konference České advokátní komory

Česká advokátní komora (ČAK) zahájila nový koncept poskytování informací. Do budoucna chce nejen advokáty, ale i...

Najdete na iDNES.cz