Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Koloběžka, nový prostředek na hubnutí a pro volný čas

Komerční sdělení   8:00aktualizováno  8:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jaro je v plném proudu, léto za dveřmi a my před zrcadlem zkoumáme každičký i nepatrný faldík. Každoročně nasazujeme zaručené a velmi často bezúspěšné diety. Zcela změňte svoji koncepci a strategii a zkuste něco opravdu nového. Koloběžka je prostředek na hubnutí i pro volný čas.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zpevněte si svalstvo a zadeček na léto! Koloběžka Vám pomůže | foto: KOSTKA - kolobka, s. r. o.

V západních zemích se obrovským fenoménem ženského fitstylu stala jízda na sportovní koloběžce. Většina z nás má koloběžku spojenou s dětskými radovánkami kolem domu. Ale myslet si, že koloběžka patří pouze dětem, by byla veliká mýlka.

Tento pohyb skrývá netušené možnosti v podobě aktivního procvičování většiny svalových partií a je to dobrý prostředek na hubnutí. Hlavně těch, které nám tvarují zadeček, bříško, stehna a lýtka. A proč si zvolit koloběžku před jinou pohybovou aktivitou? Nepříliš oblíbený jogging (rekreační běh) může mít negativní dopad na klouby a záda. 

Naproti tomu tolik populární jízda na kole může způsobovat bolesti zad. "Na koloběžce nedochází k žádným otřesům  a klouby tak výrazně šetříme. Navíc se do pohybu aktivně zapojuje celé tělo," vysvětluje Marek Kostka, ředitel společnosti KOSTKA - kolobka s.r.o.  

Koloběžka jako prostředek na hubnutí

KOSTKA 1

Princip správného pohybu spočívá v dynamickém odrazu odrazové nohy a současně v prudkém posunu paží a trupu směrem vpřed.

Důsledkem toho dochází k celkovému snížení postoje do předklonu a je docíleno i lepší aerodynamiky. Po ukončení odrazu se tělo narovná zpět do vzpřímené polohy a dojde k uvolnění svalových zádových a břišních partií. Energetický výdej je proti jízdě na kole až o 1/3 vyšší a navíc s bonusem v podobě uvolněného zádového svalstva.

Máte rádi nevšední zážitky okořeněné jistou dávkou adrenalinu?

Stále si koloběžkou nejste jisti? Obavy odložte stranou a zkuste ji. Koloběžka se dá půjčit. Napříč Českou republikou jsou pořádány různé společensko-sportovní prezentační akce, kde je možné koloběžku zapůjčit a řádně vyzkoušet.

Jízda na koloběžce je seriózním sportem, ve kterém se dokonce pořádají i sportovní soutěže. Že jde o stroj pomalý pro sport nevhodný? Omyl! Vyvinout průměrnou rychlost přesahující 20 km v hodině není žádným problémem. A pokud byste se přeci jen rozjeli ještě rychleji, bát se rozhodně nemusíte. 

Neberte hypermarkety útokem, ne každá levná koloběžka je totiž skutečnou výhrou.

Koloběžka, nový prostředek na hubnutí a pro volný čas

Mezi kvalitní a současně i cenově dostupné koloběžky lze řadit výrobky největší tuzemské firmy KOSTKA - kolobka, kde vždy rádi poradí i se správným výběrem. Více než 10 let se tento český výrobce specializuje výrobou rámů pomocí špičkových laserových technologií. 

Má vlastní vývoj, kde s týmem projektantů a designerů produkují modely pro děti i dospělé, modely základní i speciální pro výkonnostní sport, turistiku nebo do městského provozu.

Každá koloběžka, která opouští brány firmy je pak skutečným skvostem. Díky dokonale propracované kvalitě zaujímají koloběžky KOSTKA mezi ostatními výrobci pomyslná první místa. Dokonalou zárukou kvality jsou špičkové brzdy SHIMANO a obutí Schwalbe.

Proto není divu, že na takovém koloběžkovém speciálu za sebou hravě zanecháte i kdejakého cyklistu.

Myslete na sebe a své zdraví včas!

Pořiďte si koloběžku jako prostředek na hubnutí i pro volný čas. Vyberte si z široké nabídky a udělejte radost sobě i svým blízkým, dětem i dospělým.

www.kolobka.cz

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Užijte si prodloužený víkend v Tropical Islands

Užijte si prodloužený víkend v Tropical Islands

Toužíte po exotické dovolené, ale stačí vám k odpočinku třeba jen pár dní a nechce se vám za dovolenou pro celou rodinu...

Pár hodin v cizím městě: jak vytěžit co nejvíce z přestupů mezi lety?

Několik hodin v cizím městě: jak vytěžit co nejvíce z přestupů mezi lety?

Nejde o nic ojedinělého. Celé hodiny se snažíte ulovit co nejlevnější letenku do dalekých krajin a najednou ji máte - a...

Alitalia Premium: objevte nový způsob komfortního létání

Létejte s Alitalia z Letiště Václava Havla Praha

Objevte nový způsob komfortního létání v Premium třídě na dálkových letech společnosti Alitalia. Komfort, technika a...

Najdete na iDNES.cz