Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Knihy Dobra nesou ve jméně mnohé z podstaty. Posuďte sami

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Netradiční knihkupectví Knihy Dobra v pražské Celetné ulici nabízí kromě esoterické, psychologické a náboženské literatury mnohé z přírodní medicíny a světa magie.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nahlédněte do světa druidů, šamanů i přírodní medicíny. | foto: Knihy Dobra

Vnímáte svět kolem sebe jako ujíždějící rychlík, ve kterém je leckdy těžko pobývat, potřebujete se na chvíli zastavit a nadýchnout, nebo si "jen" rádi otvíráte ve svém životě další a další místa s něčím novým, mystickým? Nebo se zajímáte o přírodní medicínu, astrologii, horoskopy? A nebo vás oslovují netradiční šperky?

Pak stačí jediné. Neminout nenápadné knihkupectví Knihy Dobra v Celetné ulici. Útulné zelené průčelí domu otvírá z ulice svoji náruč všem, kteří mají zájem. Vyplatí se vstoupit. Už v přízemí zaujmou každého návštěvníka výrazné netradiční malby akademického malíře Borise Jirků.

Do světa druidů, šamanů i přírodní medicíny nahlédnete v Knihy Dobra

Esoterický obchod Knihy Dobra

Popusťte uzdu své fantazii a nechte se zvědavostí vést do prvního patra za zvukem manter  či indiánských bubínků. Stojí to za to.

Celé patro je jedno velké neobvyklo. Každý si tu najde to svoje. Vedle sebe bez soupeření o přízeň leží knížky o zednářství i hermetismu, tantrických technikách i reinkarnaci, křesťanství i náboženství přírodních národů. Stačí se začíst a nechat na sebe působit energii tohoto místa.

Můžete tu vyzkoušet magická kyvadla i dotýkat se léčivých kamenů, zahrát si na chappy - tibetské hudební nástroje nebo zůstat v obdivu nad ručním zdobením tepaných mís z Nepálu. Pohledy přitáhnou keltské symboly, kabalistické talismany či buddhistické sošky.

Proč nevyzkoušet něco z osvědčených prostředků přírodní medicíny?

V zadní, nejklidnější, části patra si zájemci mohou rozšířit svoje poznání z přírodní medicíny a psychologie. Mezi knihami o makrobiotice, detoxikaci, bylinkách, alternativní výživě, psychologii, ale i masážích, józe a bojových uměních poutají pozornost lahvičky s bylinnými výtažky, epamy, ušní svíce a masážní pomůcky.

Novinkou jsou produkty ruské a sibiřské přírodní medicíny s mimořádnými účinky. A také služby dvorního astrologa obchodu Milana Gelnara, kterého tu najdete každé úterý odpoledne.

Esoterický obchod Knihy Dobra založila Dobroslava Bednářová, která v pražských alternativních kruzích proslula svou celoživotní snahou o zprostředkování východních nauk široké veřejnosti. Od loňského roku v její práci pokračuje vnučka Šárka Laštůvková.

Knihy Dobra se dál otvírají lidem. Není v lidských silách za den projít na 22 000 knižních titulů a na 15 000 dalšího sortimentu. Proto knihkupectví Knihy Dobra pro vás připravilo internetový obchod na adrese www.knihydobra.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Hudební festival Znojmo spojuje kvalitní víno, hudbu a unikátní místa

V malebném prostředí historického Znojma se ve dnech 6. až 23. července bude...

Třináctý ročník hudebního festivalu opět přinese to, proč ho návštěvníci rádi navštěvují. V malebném prostředí...

LadyPraga – láska na první notu

LadyPraga – láska na první notu.

Praha, 27. října 2017 – Popová formace s přesahy do několika hudebních stylů, výrazný a jistý vokální projev zpěvačky...

Výstava Atlas od Daniela Hanzlíka vás pozve do tajuplného světa fyziky

Výstava Atlas od Daniela Hanzlíka vás pozve do tajuplného světa fyziky.

Nechte se okouzlit nevšední výstavou Daniela Hanzlíka, jejíž základní myšlenkou je prověřování fyzikálních principů a...

Najdete na iDNES.cz