Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Knihy Dobra nesou ve jméně mnohé z podstaty. Posuďte sami

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Netradiční knihkupectví Knihy Dobra v pražské Celetné ulici nabízí kromě esoterické, psychologické a náboženské literatury mnohé z přírodní medicíny a světa magie.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nahlédněte do světa druidů, šamanů i přírodní medicíny. | foto: Knihy Dobra

Vnímáte svět kolem sebe jako ujíždějící rychlík, ve kterém je leckdy těžko pobývat, potřebujete se na chvíli zastavit a nadýchnout, nebo si "jen" rádi otvíráte ve svém životě další a další místa s něčím novým, mystickým? Nebo se zajímáte o přírodní medicínu, astrologii, horoskopy? A nebo vás oslovují netradiční šperky?

Pak stačí jediné. Neminout nenápadné knihkupectví Knihy Dobra v Celetné ulici. Útulné zelené průčelí domu otvírá z ulice svoji náruč všem, kteří mají zájem. Vyplatí se vstoupit. Už v přízemí zaujmou každého návštěvníka výrazné netradiční malby akademického malíře Borise Jirků.

Do světa druidů, šamanů i přírodní medicíny nahlédnete v Knihy Dobra

Esoterický obchod Knihy Dobra

Popusťte uzdu své fantazii a nechte se zvědavostí vést do prvního patra za zvukem manter  či indiánských bubínků. Stojí to za to.

Celé patro je jedno velké neobvyklo. Každý si tu najde to svoje. Vedle sebe bez soupeření o přízeň leží knížky o zednářství i hermetismu, tantrických technikách i reinkarnaci, křesťanství i náboženství přírodních národů. Stačí se začíst a nechat na sebe působit energii tohoto místa.

Můžete tu vyzkoušet magická kyvadla i dotýkat se léčivých kamenů, zahrát si na chappy - tibetské hudební nástroje nebo zůstat v obdivu nad ručním zdobením tepaných mís z Nepálu. Pohledy přitáhnou keltské symboly, kabalistické talismany či buddhistické sošky.

Proč nevyzkoušet něco z osvědčených prostředků přírodní medicíny?

V zadní, nejklidnější, části patra si zájemci mohou rozšířit svoje poznání z přírodní medicíny a psychologie. Mezi knihami o makrobiotice, detoxikaci, bylinkách, alternativní výživě, psychologii, ale i masážích, józe a bojových uměních poutají pozornost lahvičky s bylinnými výtažky, epamy, ušní svíce a masážní pomůcky.

Novinkou jsou produkty ruské a sibiřské přírodní medicíny s mimořádnými účinky. A také služby dvorního astrologa obchodu Milana Gelnara, kterého tu najdete každé úterý odpoledne.

Esoterický obchod Knihy Dobra založila Dobroslava Bednářová, která v pražských alternativních kruzích proslula svou celoživotní snahou o zprostředkování východních nauk široké veřejnosti. Od loňského roku v její práci pokračuje vnučka Šárka Laštůvková.

Knihy Dobra se dál otvírají lidem. Není v lidských silách za den projít na 22 000 knižních titulů a na 15 000 dalšího sortimentu. Proto knihkupectví Knihy Dobra pro vás připravilo internetový obchod na adrese www.knihydobra.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nový král levných telefonů je tady! Na trhu je Honor 7S

Nový král levných telefonů je tady! Na trhu je Honor 7S

Značka smartphonů Honor na náš trh uvedla trhák střední třídy. Honor 7S je v současnosti nejmenším Honor modelem vůbec...

Deset důvodů, proč jsou datovky lepší než maily a dopis

Deset důvodů, proč jsou datovky lepší než maily a dopis

Jen málokdo z nás si libuje v komunikaci se státní správou. Úředníci bývají často přehlceni a na jejich odpověď se...

S O2 TV se přechodu na DVB-T2 bát nemusíte.

S O2 TV se přechodu na DVB-T2 bát nemusíte.

Těšit se můžete i na větší množství sportu.

Sledujte 1. českou fotbalovou ligu živě na TV Tipsport a vsaďte si

Sledujte 1. českou fotbalovou ligu živě na TV Tipsport a vsaďte si

Jízda Plzně za obhajobou vs. ambice pražských rivalů. Vyhecované fanouškovské bitvy Opavy s Baníkem a nový herní...

Kdo ovládne finále? Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

Francie vs. Chorvatsko

Je tady netrpělivě očekávaný vrchol! Kdo ovládne finále MS 2018? Vstupte do největší komunity sázkařů a vyzvedněte si...

Další z rubriky

Smíchov vždycky drží spolu: Pivovar Staropramen upevňuje pouto se čtvrtí

Smíchov vždycky drží spolu: Pivovar Staropramen upevňuje pouto se čtvrtí, která...

Staropramen, to byl, je a bude pražský Smíchov. Pouto s osobitou pražskou čtvrtí, jejíž součástí je už téměř 150 let,...

Fillovo Zátiší se sokolem bude ozdobou další aukce obrazů Galerie Art Praha

Emil Filla, Zátiší se sokolem 1930.

V „Mekce českého moderního umění“, v pražské Galerii Mánes, bude už tuto neděli další aukce atraktivních obrazů a...

Výstava Atlas od Daniela Hanzlíka vás pozve do tajuplného světa fyziky

Výstava Atlas od Daniela Hanzlíka vás pozve do tajuplného světa fyziky.

Nechte se okouzlit nevšední výstavou Daniela Hanzlíka, jejíž základní myšlenkou je prověřování fyzikálních principů a...

Najdete na iDNES.cz