Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Klinika plastické chirurgie Perfect Clinic je moderní a bezpečná

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Trendem plastické chirurgie je komfort a bezpečí. Kromě nabídky plastických operací rozhoduje i zázemí. V tomto smyslu je velmi moderní klinika plastické chirurgie nová Perfect Clinic.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Trojlůžkový pokoj na klinice Perfect Clinic | foto: Perfect Clinic s.r.o.

Jen málo lidí dnes ví, že například možnost monitorovat základní životní funkce bezprostředně po plastické operaci hraje v případě pooperačních komplikací zásadní roli, neboť bezpečí pacienta závisí na dostatečné a včasné pomoci.

I když plastické operace nepatří mezi život zachraňující, nároky na jejich kvalitu jsou vysoké. Už proto, že plastická chirurgie velkou měrou ovlivňuje psychiku.

Mezi prostředky, kterými je plně ošetřeno bezpečí pacienta plastické chirurgie řadí vedoucí lékař Perfect Clinic MUDr. Roman Kufa: vlastní tým anesteziologů, dospávací intermediální pokoj s plným monitoringem základních životních funkcí, nepřetržitý dohled zdravotního personálu a pohotovostního lékaře či mobilní monitorovací techniku v pokojích.

clinic

Jak vypadá nová klinika plastické chirurgie?

Architektonicky propracovaná klinika plastické chirurgie, kterou MUDr. Roman Kufa a MUDr. Zdeněk Pros otevřeli s týmem plastických chirurgů letos v lednu v Kartouzské ulici v Praze 5, disponuje dvěma operačními sály s nejmodernějšími technologiemi, včetně nejnovějších liposukčních a endoskopických přístrojů a velkou lůžkovou kapacitou.

Klinika plastické chirurgie Perfect Clinic má jedno a trojlůžkové pokoje v různém designovém provedení, vybavené sociálním zařízením a plazmovými obrazovkami, dvě konzultační ordinace a parkoviště v areálu. S ohledem na přání klientů je stravování během hospitalizace zajištěno á la carte.

Recepce funguje ve všední dny od 7:00 do 19:00 a klientům Perfect Clinic jsou k dispozici po 7 dní v týdnu nepřetržitě 3 telefonní linky.

clinic3

Jaké plastické operace Perect Clinic nabízí?

Plastické operace v Perfect Clinic jsou zastoupeny plnou škálou zákroků estetické chirurgie: zvětšení prsou, modelace prsou, zmenšení prsou, odsátí tuku čili liposukce včetně ambulantní liposukce zvané někdy laicky bezbolestná liposukce, plastické operace obličeje čili facelift, plastické operace břicha čili abdominoplastika nebo miniabdominoplastika, plastické operace genitálu čili labioplastika či obřízka a další zákroky plastické chirurgie, včetně odstranění vrásek a jiných způsobů omlazení.

clinic2

Plastické operace - konzultace

Plastické operace mohou být provedeny na základě konzultace s plastickým chirurgem na klinice plastické chirurgie anebo on-line formou na www.perfectclinic.cz, www.facebook.com/plastickaoperace.
Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jarní výzva OnaDnes: Do prázdnin s novou postavou

Jarní výzva OnaDnes: Do prázdnin s novou postavou

Vykročte do jara s novou výzvou, dosáhněte vysněné postavy. Společně s Cambridge Weight Plan vám s tím pomůžeme. Nedaří...

Připravte se na jaro: detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Připravte se na jaro:  Detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Jarní měsíce bývají zaměřené na očistu organismu, ať už je důvodem snaha shodit přebytečná kila nebo se jen cítit...

Otevření lázeňské sezony v duchu oslav teplické kyselky. Již 465 let

Lázně Teplice nad Bečvou léčí již 465 let

Jedny z nejstarších moravských lázní, Lázně Teplice nad Bečvou, zahájí 12. května svoji 465. sezónu. Na návštěvníky...

Test 6 rtěnek, o kterých se nejvíce mluví

Test 6 rtěnek, o kterých se nejvíce mluví

Arome.cz Škála barev je stále stejná, ale na čem by kosmetický průmysl vydělal, kdyby ji každý rok trochu nepomíchal a neudal nov...

Najdete na iDNES.cz