Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Klinika plastické chirurgie PEM vám splní sen

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Klinika plastické chirurgie PEM je privátní zdravotnické zařízení s již dlouholetou tradicí. Služby nabízí v oborech plastických operací, estetické dermatologie, cévní chirurgie. Provádí se zde plastické operace všeho druhu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Klinika plastické chirurgie PEM Vám splní sen! | foto: LÉKAŘSKÉ CENTRUM PEM, spol. s. r. o.

Mezi nejžádanější zákroky patří především operace očních víček, operace prsou (zvětšování, modelace, redukce), liposukce, facelifty, operace nosu a uší. Nedávnou novinkou jsou vlasové transplantace a vlasová poradna. Jako jedna z mála nabízí klinika plastické chirurgie také operace intimních partií nejen žen, ale i mužů.

Klinika se stále snaží spolupracovat s těmi nejlepšími a vysoce erudovanými odborníky oboru plastické chirurgie a estetické medicíny. Samozřejmostí je kvalitní ošetřovatelská péče zajištěná vyškolenými zdravotními sestrami.

Individuální přístup, solidní jednání, snaha o co nejkratší termíny, zmodernizovaný interiér, nové špičkové přístroje, to vše přispívá k tomu, že klienti se na kliniku s důvěrou vrací a doporučují její služby dalším potencionálním zákaznicím a zákazníkům.

klinika

Klinika plastické chirurgie PEM nabízí i luxusní kosmetické ošetření

klinika

Kromě zákroků klasické plastické chirurgie nabízí Klinika plastické chirurgie PEM služby v nově otevřeném Beauty centru. V nabídce je široká škála metod omlazení pleti, odstranění vrásek, zvětšení rtů, odstranění nežádoucích chloupků, pigmentových skvrn, lymfodrenáže, radiofrekvence a další neinvazní metody estetické medicíny.

Luxusní kosmetické ošetření přístrojem Hydrafacial nabízí klinika plastické chirurgie PEM jako jedno z mála zařízení v Praze. Více o všech nabízených procedurách a přístrojích lze najít na stránkách kliniky www.pem-praha.cz.

Odborně vyškolený personál ochotně a podrobněji vysvětlí případné další dotazy na telefonních číslech, které najdete také na webových stránkách.

klinika

Krásné prostředí, intimita, snadná dostupnost. To vše nabízí Klinika plastické chirurgie PEM

Jednou z nesporných výhod, kterou se klinika plastické chirurgie PEM může pyšnit, je její výhodná poloha. Nachází se v půvabném prostředí Prahy 6, přímo pod Letohrádkem Hvězda.

Velice snadnou a rychlou dostupnost od letiště Praha Ruzyně, od brněnské a karlovarské dálnice ocení hlavně mimopražští návštěvníci. Pražští návštěvníci pro změnu kliniku vyhledávají z důvodu naprosté intimity a klidného prostředí.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Máte obraz či grafiku a chcete je zpeněžit? Sháníte nějaké umělecké dílo? Poraďte se s týmem odborníků přímo v aukční...

Najdete na iDNES.cz