Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Klientské změny vám pomohou vytvořit rodinný dům snů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Máte konkrétní představu, jak by měl vypadat váš domov, ale nechcete se pouštět do složité stavby svépomocí? Developerská společnost Jung.cz a.s., která staví rodinné domy v atraktivních lokalitách a za dobré peníze, nabízí široké možnosti úprav podle vašeho přání. Jaké klientské změny jsou možné?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Klientské změny vám pomohou vytvořit rodinný dům snů | foto: JUNG.CZ A.S.

„Naše poslední zákaznice využila služeb našeho projektanta a společně tak navrhli množství změn přesně podle jejích představ. Vlastně jediným důležitým prvkem, který se musel dodržet, byla rozloha zastavěné plochy domu,“ prozradil Otakar Fišar, statutární ředitel ze společnosti Jung.cz a.s.

Klientské změny vám pomohou vytvořit rodinný dům snů

Dům o dispozici 5+kk prošel rozsáhlými změnami. Obytný prostor s kuchyní se výrazně zvětšil a v podkroví se vytvořila komora na úkor velikosti sousedního pokoje. Také se zde zvětšila místnost s WC a sprchovým koutem.

Klientské změny vám pomohou vytvořit rodinný dům snů

Dále se úplně zrušilo zádveří, zvětšil se balkonový komplet a v přízemní místnosti, kde se do budoucna plánuje zřízení kosmetického salonu, se realizovaly odpady a rozvody vody. Klientka měla také jasnou představu o bodových světlech v místnostech, které podle jejího návrhu rozmístili zaměstnanci firmy Jung.cz. Ve vybraných místnostech instalovali podlahové topení a pod schodištěm vznikl prostor pro komoru.

Klientské změny vám na míru

I vy můžete bydlet podle svého. Tým developerské společnosti Jung.cz s vámi ochotně probere vaše individuální úpravy a podle možností je také zrealizuje. Můžete si tak v rámci klientských změn nechat postavit zděný komín pro krbová kamna, terasu ze stejné zámkové dlažby, jako jsou chodníku u domu, nebo dělící zídku v zahradě ze štípaných tvárnic.

Firma nabízí vysoký uživatelský standard bydlení za přijatelnou cenu. Staví z materiálu od prověřených dodavatelů a práci svěřuje odborníkům ve svých oborech.

Klientské změny vám pomohou vytvořit rodinný dům snů

Spolehnout se zde můžete na maximálně individuální přístup. Firma Jung.cz a.s. se snaží o nejlepší porozumění vašich současných i budoucích potřeb a snaží se splnit každé vaše přání, aby se z kupovaného domu stal opravdový domov. Můžete si tak vybrat například obklady, dlažby a koberce, ale i upravovat půdorys a hýbat příčkami. Klientské změny můžete konzultovat s architektem.

Najděte i vy svůj vysněný domov

Developerská společnost Jung.cz a.s. se na českém trhu úspěšně pohybuje již od roku 1991. Staví a prodává rodinné domky v lokalitách u Prahy jako je Unhošť, Rudná u Prahy a Dolní Kamenice u Velvar. Rodinné domy jsou tvořeny dvojdomky s předzahrádkou a zahradou za domem.

Klientské změny vám pomohou vytvořit rodinný dům snů

Všechny lokality se nacházejí v dosahu přírody a zároveň je zde dobré spojení do Prahy, autem jste v metropoli za 30 minut. Komfortní je také spojení do Prahy hromadnou dopravou. V současné době společnost Jung.cz nabízí poslední rodinné domy v Unhošti a šest rodinných domů v Dolní Kamenici. Najděte svůj vysněný domov!

Více informací najdete na www.jung.cz.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Divadlo Na Jezerce již brzy rozezní nejhorší zpěv na světě

Divadlo Na Jezerce již brzy rozezní nejhorší zpěv na světě

Křest knihy, která 15 let Divadelní společnosti Jana Hrušínského ukazuje z divácky nezvyklého pohledu, nová...

Vysoká škola podnikání a práva nabízí profesionální MBA program

Vysoká škola podnikání a práva nabízí profesionální MBA program

Chcete kariérně růst a rozvíjet svůj manažerský potenciál? Toužíte znát nejnovější trendy v oblasti leadershipu a...

Centrum služeb PRE v novém

Centrum služeb PRE v novém

Chystáte se řešit vytápění svého bytu, přemýšlíte, který způsob je pro vás nejvýhodnější, zda volit lokální topidla pro...

Odvážné maminky ukazují poporodní bříška
Odvážné maminky ukazují poporodní bříška

Těhotenství je krásné období, během kterého se největší změny odehrávají uvnitř ženského těla. Rostoucí bříško, nově získaná kila, napnutá kůže - i tyhle proměny k němu ale patří.

Najdete na iDNES.cz