Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Klienti cestovní kanceláře Čedok ušetří za včasný nákup dovolené až 20 %

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Až pětinu z ceny zájezdu mohou ušetřit klienti cestovní kanceláře Čedok, kteří si zarezervují dovolenou na rok 2011 s předstihem. Peněženky klientů potěší, že se ceny cestovní kanceláře Čedok drží na úrovni roku 2010.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Běžný i internetový prodej zájezdů. | foto: Čedok a.s.

Téměř dva tisíce stránek v šesti hlavních katalogových titulech. To je hlavní menu lákavé nabídky cestovní kanceláře Čedok, která začala nabízet zájezdy na dovolenou pro rok 2011.

Kromě oblíbených a tradičních destinací nechybí v portfoliu nejstarší značky české cestovní kanceláře ani zajímavá exotická a pro našince méně známá místa jako například Guadeloupe, Réunion, Kapverdy a další. Relaxovat se však s Čedokem dá i v tuzemsku na některé z chat či chalup, nebo v českých a moravských lázních a wellness centrech.

A kdo místo moře dává přednost raději chladnějšímu počasí a zimním sportům, najde v nabídce cestovní kanceláře Čedok například lyžařské pobyty v horách. Českých i zahraničních.

Čedok a.s. - moře 2

Čedok se soustředí na komplexnost služeb

Nabídka Čedoku se soustředí zejména na komplexnost služeb cestovního ruchu pod jednou střechou. Jde tak o příjezdovou turistiku, kongresovou a incentivní turistiku, business travel (agenda služebních cest), zahraniční zájezdy, tuzemské zájezdy, dopravní ceniny (jízdenky, letenky), finanční a doplňkové služby, vlastní autokarovou přepravu či charterovou leteckou přepravu.

Pro turisty (nebo skupiny turistů), kteří přijíždějí do České republiky, umí Čedok kompletně zorganizovat jejich pobyt u nás. Klienti cestovní kanceláře mohou mít zajištěno ubytování, stravování, transfery a pronájem vozidel, okružní jízdy, výlety, vstupenky na kulturní, společenské a sportovní akce.

Čedok rozvíjí i kongresovou a incentivní turistiku pro tuzemskou i zahraniční klientelu. Pořádá kongresy, sympozia, konference, výjezdní zasedání, školení, pracovní pobyty a incentivní zájezdy.

Podnikatelům se hodí takzvaný business travel. Neboli agenda služebních cest. Čedok zařídí vše potřebné. V nabídce cestovní kanceláře jsou letenky, železniční a autobusové jízdenky, lodní lístky, ubytování, pronájem automobilů, pojištění, víza, devizové vybavení i doručovací služby.

Čedok je dlouholetým specialistou na zahraniční i tuzemské zájezdy

V kategorii zahraničních zájezdů dominují pobytové a poznávací zájezdy. V nabídce cestovní kanceláře Čedok však nalezneme rovněž i individuální zájezdy dle přání zákazníka.

Zvolit lze zájezdové cíle v 50 zemích pěti kontinentů (vlastní dopravou, autokarem, letadlem), rekreační pobyty (u moře, u jezer, v horách), lázeňské léčebné a relaxační pobyty, víkendy ve světových metropolích, poznávací okruhy v Evropě i zámoří, plavby po světových mořích, cesty na kulturní a sportovní události (např. atraktivní anglická fotbalová liga), jazykové kursy, lov, rybolov, golfové programy a potápění, pronájem luxusních vil a jachet.

Kdo zvolí tuzemské zájezdy od cestovní kanceláře Čedok, může vybírat z týdenních rekreačních pobytů, rehabilitačních a léčebných pobytů, z mnoha míst se sportovním zaměřením, pobytů pro seniory, nebo z pobytů pro školy v přírodě.

Speciální kategorii v nabídce cestovní kanceláře pak tvoří Exclusive Travel Čedok aneb cestování v stylu třetího tisíciletí. Pod lákavým označením si klient může představit dovolenou i pracovní cestu šitou na míru. Čedok se postará o vše - o letenky, pronájem aut, ubytování, zájezdy.

Takhle se lze dostat do turisticky dostupných zemí všech světadílů, zákazník si vybírá exkluzivní zájezdy z vlastních katalogů, může se spolehnout na individuální péči svého osobního cestovatelského konzultanta z cestovní kanceláře.

Čedok zároveň dokáže realizovat nadstandardní požadavky klienta. V ceně je zahrnuto rovněž speciální odbavení a dárky. Bezplatná VIP infolinka výhradně pro exkluzivní klienty je k dispozici na čísle
800 211 212.

Čedok a.s. - moře 3

V nabídce cestovní kanceláře Čedok jsou letenky, lodní lístky i víza

Cestovní kancelář Čedok se snaží nabízet komplexní služby, které zároveň nemusí být vázány přímo na jeden konkrétní zájezd. U Čedoku si tak může klient například zařídit samostatně vízum do požadované země, aniž by si Čedok nárokoval, že ho tam dopraví. Zařídit lze jak víza turistická, tak i služební a transitní.

Podobně lze objednat i letenky, lodní lístky, železniční jízdenky, dopravní autokarové služby.

Na internetových stránkách cestovní kanceláře Čedok si lze pohodlně vyhledat například potřebné trajektové spojení. A pak zarezervovat on-line. Takhle pohodlně elektronicky jdou bukovat všechny služby, jež Čedok nabízí.

Věrní klienti cestovní kanceláře Čedok se těší z výhod


Čedok a.s. - logoVěrní klienti, kteří se vracejí do cestovní kanceláře Čedok, jsou poklad. A je třeba si je hýčkat. I proto se cestovní kancelář rozhodla sestavit věrnostní program Club Čedok, který zahrnuje širokou nabídku s paletou nadstandardních slev a s dalšími výhodami, které zákazníci cestovní kanceláře čerpají jako držitelé klubové karty Club Čedok.

Systém věrnostního programu je jednoduchý - čím více a pravidelněji lidé jezdí s Čedokem, tím větší slevy z cen vybraných katalogových zájezdů cestovní kanceláře pro ně budou připraveny. Slevy jsou přitom rozděleny do tří úrovní.

Výhody pro členy Clubu Čedok nejsou omezeny pouze na slevy při koupi zájezdů z nabídky cestovní kanceláře Čedok. Klubovou kartu je žádoucí vzít si i na dovolenou. Ve vybraných cílových destinacích jsou totiž pro členy Clubu Čedok připraveny atraktivní slevy z cen fakultativních výletů a různých služeb či nákupů.

Čedok - to jsou 3 nej …

Cestovní kancelář Čedok je nejstarším pořadatelem zájezdů ve střední Evropě. Zároveň je nejzkušenějším pořadatelem zájezdů v České republice. A v neposlední řadě je největším českým pořadatelem zájezdů s univerzálním produktem nazvaným "Čedok - nejlepší dovolená od roku 1920".

Více informací a podrobnou nabídku všech služeb najdete na www.cedok.cz

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Český turismus a rok 2017. Jak jsme na tom?

Český turismus a rok 2017. Jak jsme na tom?

Češi jsou vděční ale také celkem specifičtí cestovatelé. I když se oblíbené destinace neustále točí a mění, jedna...

Malá částka za pojištění v cizině je při úrazu a nemoci dobře zúročena

Malá částka za pojištění v cizině je při úrazu a nemoci dobře zúročena

Jednodenní pracovní cesta, víkendový pobyt či týdenní dovolená za hranicemi České republiky by se cestovatelům mohla...

Z Prahy do Chorvatska. Rady a tipy na cestu

Z Prahy do Chorvatska: Rady a tipy na cestu

Rozhodli jste se na poslední chvíli, že byste rádi na dovolenou k moři? Chorvatsko je skvělou, a hlavně dostupnou...

Najdete na iDNES.cz