Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Ke studiu se můžete přihlásit i v září

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pro všechny zájemce o studium, kteří nestihli včas podat přihlášku na vysokou školu nebo se nedostali na vysněný obor, je tady dobrá zpráva. Již druhým rokem v Ostravě působí zahraniční fakulta prestižní soukromé vysoké školy z polských Katovic.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ke studiu se můžete přihlásit i v září | foto: Hornoslezská vysoká škola obchodní

V současnosti nabízí bakalářské a magisterské studium oboru Mezinárodní vztahy. A přihlášku je možné podat až do konce září.

„Po úspěchu s otevřením a fungováním zahraniční fakulty v rakouském hlavním městě Vídni jsme se rozhodli expandovat i do České republiky a umožnit tak studentům z česko-polské příhraniční oblasti studovat v těchto místech ojedinělý studijní obor“, popisuje okolnosti zahájení působení nové vysoké školy v Ostravě děkan fakulty doc. Dr. Jacek Pyka.

Studium škola nabízí v prezenční i kombinované formě a mezi studenty tak najdeme ty, kteří se přihlásili ke studiu hned po absolvování některé ze středních škol, jako i ty, kteří se rozhodli ke zvýšení své kvalifikace a současně se při studiu věnují i svému zaměstnání. Děkan Pyka k tomu dodává: „Protože jsme soukromou vysokou školu s podmínkami umožňujícími individuální přístup ke studentům, můžeme studium zorganizovat tak, aby i ti studenti, kteří při studiu současně i pracují, mohli intenzivně věnovat výuce. Pro ně je studium organizováno moderně v blocích. Studenti se tak mohou intenzívněji věnovat menšímu počtu předmětů v daném čase a nemusí tříštit svoje úsilí do všech předmětů po celou dobu semestru“.

Další dobrou zprávu přináší Hornoslezská vysoká škola obchodní i pro absolventy vyšších odborných škol. Jejich absolventi si mohou za specifických podmínek rozšířit vzdělání a ve zkrácené formě vystudovat bakalářský studijní program ve specializaci mezinárodní obchod nebo mezinárodní cestovní ruch. „Při sestavování studijního plánu pro absolventy vyšších odborných škol pečlivě posuzujeme uznávání předmětů, které již absolvovali. U některých vyšších odborných škol, které se programově blíží našemu zaměření, tak dochází k velkým shodám v učebních plánech, což umožní významné zkrácení celkové doby studia“, prohlásil Pyka k problematice studia diplomovaných specialistů.

Hornoslezská vysoká škola obchodní tak již druhým rokem rozšiřuje počty vysokoškolských studentů v Ostravě a město se tak stává místem, kde bude v budoucnu možné potkávat spoustu mladých lidí. „Pro naše studenty, kteří nejsou z Ostravy nebo blízkého okolí nabízíme i možnost ubytování ve studentských bytech, které mladým lidem nabízí k pronájmu centrální městský obvod nebo i soukromí majitelé domů“, dodává na závěr děkan zahraniční fakulty v Ostravě Jacek Pyka.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Objevte svět zvířat ve středních Čechách. Středočeský kraj je plný domácích, divokých, exotických, ale i pravěkých...

Další z rubriky

ODISky prvňáčkům zdarma

ODISky prvňáčkům zdarma

Dopravní podnik Ostrava (DPO) nabízí podobně jako v loňském roce letošním prvňáčkům jejich první ODISku (kartu pro...

Nemá cenu trápit se v nevhodném jazykovém kurzu

Nemá cenu trápit se v nevhodném jazykovém kurzu.

O tom, kdy ideálně začít, podle čeho si vybrat kurz a také jak určit svoji jazykovou úroveň, si povídáme s ředitelkou...

Moravskoslezskému kraji se podařilo zvýšit zájem o řemesla a techniku

Moravskoslezskému kraji se podařilo zvýšit zájem o řemesla a techniku

Skoro o třetinu více žáků se začíná od září učit řemeslu nebo technice na středních školách v Moravskoslezském kraji.

Najdete na iDNES.cz