Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Ke studiu se můžete přihlásit i v září

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pro všechny zájemce o studium, kteří nestihli včas podat přihlášku na vysokou školu nebo se nedostali na vysněný obor, je tady dobrá zpráva. Již druhým rokem v Ostravě působí zahraniční fakulta prestižní soukromé vysoké školy z polských Katovic.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ke studiu se můžete přihlásit i v září | foto: Hornoslezská vysoká škola obchodní

V současnosti nabízí bakalářské a magisterské studium oboru Mezinárodní vztahy. A přihlášku je možné podat až do konce září.

„Po úspěchu s otevřením a fungováním zahraniční fakulty v rakouském hlavním městě Vídni jsme se rozhodli expandovat i do České republiky a umožnit tak studentům z česko-polské příhraniční oblasti studovat v těchto místech ojedinělý studijní obor“, popisuje okolnosti zahájení působení nové vysoké školy v Ostravě děkan fakulty doc. Dr. Jacek Pyka.

Studium škola nabízí v prezenční i kombinované formě a mezi studenty tak najdeme ty, kteří se přihlásili ke studiu hned po absolvování některé ze středních škol, jako i ty, kteří se rozhodli ke zvýšení své kvalifikace a současně se při studiu věnují i svému zaměstnání. Děkan Pyka k tomu dodává: „Protože jsme soukromou vysokou školu s podmínkami umožňujícími individuální přístup ke studentům, můžeme studium zorganizovat tak, aby i ti studenti, kteří při studiu současně i pracují, mohli intenzivně věnovat výuce. Pro ně je studium organizováno moderně v blocích. Studenti se tak mohou intenzívněji věnovat menšímu počtu předmětů v daném čase a nemusí tříštit svoje úsilí do všech předmětů po celou dobu semestru“.

Další dobrou zprávu přináší Hornoslezská vysoká škola obchodní i pro absolventy vyšších odborných škol. Jejich absolventi si mohou za specifických podmínek rozšířit vzdělání a ve zkrácené formě vystudovat bakalářský studijní program ve specializaci mezinárodní obchod nebo mezinárodní cestovní ruch. „Při sestavování studijního plánu pro absolventy vyšších odborných škol pečlivě posuzujeme uznávání předmětů, které již absolvovali. U některých vyšších odborných škol, které se programově blíží našemu zaměření, tak dochází k velkým shodám v učebních plánech, což umožní významné zkrácení celkové doby studia“, prohlásil Pyka k problematice studia diplomovaných specialistů.

Hornoslezská vysoká škola obchodní tak již druhým rokem rozšiřuje počty vysokoškolských studentů v Ostravě a město se tak stává místem, kde bude v budoucnu možné potkávat spoustu mladých lidí. „Pro naše studenty, kteří nejsou z Ostravy nebo blízkého okolí nabízíme i možnost ubytování ve studentských bytech, které mladým lidem nabízí k pronájmu centrální městský obvod nebo i soukromí majitelé domů“, dodává na závěr děkan zahraniční fakulty v Ostravě Jacek Pyka.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Kdo zvládne lépe šlágr jara? Sázkaři věří spíš Spartě a Plzeň tak bude po dlouhé době v neděli v roli outsidera....

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Další z rubriky

Máte rádi retro? Přijďte se pobavit i nakoupit do Avion Shopping Parku

Máte rádi retro? Přijďte se pobavit i nakoupit do Avion Shopping Parku

Také si rádi zavzpomínáte, jak jsme se kdysi oblékali, jak jsme bydleli, kam jsme jezdili na dovolenou, v jakých autech...

Vaše karta na nás platí

Vaše karta na nás platí

Zájem o bezhotovostní platby kartou mezi cestujícími Dopravního podniku Ostrava (DPO) roste. Každý měsíc stoupne počet...

Zadarmo budou moci do práce jezdit i zdravotníci

Zadarmo budou moci do práce jezdit i zdravotníci

Moravskoslezský kraj rozšiřuje projekt Zaměstnanecká mobilita, který má zastavit odliv lidí z regionu a pomoci firmám...

Najdete na iDNES.cz