Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Když peníze pomáhají. Půjčka do tří milionů během pár minut

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Každý z nás ve svém životě zažil okamžiky, kdy potřeboval půjčit peníze. Důvodů, kdy potřebujete peníze a nemáte je, je bezpočet. Ovšem výrazně méně je institucí, které vám ty peníze poskytnou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Když peníze pomáhají! | foto: ACM Money Česká republika

Jen málokterá po vás nechce potvrzení příjmu a dokonce ani poplatky předem.  Ovšem pak je tu produkt Mojepůjčka.cz. Pokud přijdete s jakýmkoliv problémem, můžete si být jisti, že půjčku od 100 000 Kč do 3 000 000 Kč vyřídí naši poradci během několika minut, hotovostní zálohu vám nabídnou v okamžiku podpisu smlouvy a osobně s vámi projdou celou smlouvu i veškeré poplatky. Jako záruka vám postačí nemovitost. Ať již vlastní nebo třeba v majetku vašeho ručitele.

Že se není čeho bát, dokazuje příběh pana Karla N. z malé obce poblíž Příbrami. Sehnat práci na malém městě není v dnešní době nic lehkého. Já jsem měl to štěstí, že jsem se před mnoha lety vyučil truhlářem a u svého domu jsem si postavil malou dílnu. Zákazníků pomalu přibývalo a mě šla práce od ruky jakoby sama.

Ovšem jen do chvíle, kdy se má dílna stala nedobrovolně garáží pro nákladní auto, které při průjezdu kolem našeho domu nezvládlo zatáčku. Náš domek to odnesl jen lehce a škodu uhradila pojišťovna, ovšem dílna na tom byla podstatně hůř. Přišel jsem o vybavení, nástroje i materiál a co čert nechtěl i o dvě stěny.

Na dílnu se naše pojistná smlouva nevztahovala a tak jsem se ocitl v situaci, kdy jsem měl nasmlouvané zakázky na pár týdnů dopředu, ale neměl jsem jak je zrealizovat. Velice rychle jsem potřeboval opravit dílnu, nakoupit vše potřebné a znovu se vrhnout do práce. Mé úspory ovšem tak tak pokryly náklady na hrubou stavbu.

Zkoušel jsem banky i nebankovní instituce, které do světa hlásají, že půjčí každému, ale jak praxe ukázala, buď lhala reklama a nebo já nejsem každý.
Když už jsem se pomalu loučil s tím, že se mi povede živnost znovu rozjet a začínal jsem propadat panice - manželka je v invalidním důchodu a syn studuje - že nedokážu uživit svou rodinu, objevil jsem nabídku od ACM Money Česká republika, a. s.

A najednou bylo po problému. Nemusel jsem jako živnostník prokazovat výši příjmů, nemusel jsem na nic čekat a ani vyplňovat tisíce formulářů.
Díky produktu Moje půjčka od společnosti ACM, jsem získal půjčku hned a bez poplatku. Touto cestou jim chci poděkovat. Nabídli mi stejnou úrokovou sazbu jako banka, tedy od 11,88 % p.a., ale zároveň mi nabídli osobní a přátelský přístup a profesionální poradenství.

O své klienty jsem nepřišel a úvěr jsem brzy splatil. Minulý rok jsem dokonce truhlárnu rozšířil a přibral jsem dva zaměstnance. A kdo myslíte, že mi do začátku opět půjčil?

Neváhejte ani vy.

Ať už máte jakýkoliv problém, odborníci ACM Money Česká republika, a. s. vám nabídnou nejvýhodnější řešení. Jsme tu totiž pro vás. Více než 50 profesionálních certifikovaných poradců, kteří působí na celém území České republiky vám dokážou, že krédo společnosti ACM Money Česká republika, a. s. "Minimum starostí, maximum péče!" pro nás nejsou jen prázdná slova.

Společnost ACM Money, největší poskytovatel nebankovních úvěrů ručených nemovitostí v ČR.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Další z rubriky

Investice do zlata a stříbra se v dnešní době vyplatí

Investice do zlata a stříbra se v dnešní době vyplatí

Přemýšlíte, kam uložit úspory? Vložit do banky, strčit pod matraci, nakoupit akcie či dluhopisy, poohlédnout se po...

Energie za velkoobchodní ceny i pro domácnosti

Energie za velkoobchodní ceny i pro domácnosti

Ještě donedávna mohly nakupovat elektřinu a plyn za velkoobchodní ceny pouze firmy. Nyní mohou tuto výhodu využívat i...

Zaměstnanecký benefit, který je IN? Vzdělání MBA. Řekněte si o něj

Online studium ušetří spoustu času. Můžete studovat odkudkoliv a kdykoliv.

Auto, notebook, volná pracovní doba? Dnes jsou tyto benefity již standardem. Stále větší oblibu získává benefit ve...

ČNB: Ať je koruna klidně slabší

ČNB: Ať je koruna klidně slabší

Kurzy.cz ČNB v srpnu podruhé v řadě zvýšila sazby, čímž je dostala nejvýše za skoro deset let a za stejnou dobu to bylo poprvé, ...

Najdete na iDNES.cz