Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Když peníze pomáhají. Půjčka do tří milionů během pár minut

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Každý z nás ve svém životě zažil okamžiky, kdy potřeboval půjčit peníze. Důvodů, kdy potřebujete peníze a nemáte je, je bezpočet. Ovšem výrazně méně je institucí, které vám ty peníze poskytnou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Když peníze pomáhají! | foto: ACM Money Česká republika

Jen málokterá po vás nechce potvrzení příjmu a dokonce ani poplatky předem.  Ovšem pak je tu produkt Mojepůjčka.cz. Pokud přijdete s jakýmkoliv problémem, můžete si být jisti, že půjčku od 100 000 Kč do 3 000 000 Kč vyřídí naši poradci během několika minut, hotovostní zálohu vám nabídnou v okamžiku podpisu smlouvy a osobně s vámi projdou celou smlouvu i veškeré poplatky. Jako záruka vám postačí nemovitost. Ať již vlastní nebo třeba v majetku vašeho ručitele.

Že se není čeho bát, dokazuje příběh pana Karla N. z malé obce poblíž Příbrami. Sehnat práci na malém městě není v dnešní době nic lehkého. Já jsem měl to štěstí, že jsem se před mnoha lety vyučil truhlářem a u svého domu jsem si postavil malou dílnu. Zákazníků pomalu přibývalo a mě šla práce od ruky jakoby sama.

Ovšem jen do chvíle, kdy se má dílna stala nedobrovolně garáží pro nákladní auto, které při průjezdu kolem našeho domu nezvládlo zatáčku. Náš domek to odnesl jen lehce a škodu uhradila pojišťovna, ovšem dílna na tom byla podstatně hůř. Přišel jsem o vybavení, nástroje i materiál a co čert nechtěl i o dvě stěny.

Na dílnu se naše pojistná smlouva nevztahovala a tak jsem se ocitl v situaci, kdy jsem měl nasmlouvané zakázky na pár týdnů dopředu, ale neměl jsem jak je zrealizovat. Velice rychle jsem potřeboval opravit dílnu, nakoupit vše potřebné a znovu se vrhnout do práce. Mé úspory ovšem tak tak pokryly náklady na hrubou stavbu.

Zkoušel jsem banky i nebankovní instituce, které do světa hlásají, že půjčí každému, ale jak praxe ukázala, buď lhala reklama a nebo já nejsem každý.
Když už jsem se pomalu loučil s tím, že se mi povede živnost znovu rozjet a začínal jsem propadat panice - manželka je v invalidním důchodu a syn studuje - že nedokážu uživit svou rodinu, objevil jsem nabídku od ACM Money Česká republika, a. s.

A najednou bylo po problému. Nemusel jsem jako živnostník prokazovat výši příjmů, nemusel jsem na nic čekat a ani vyplňovat tisíce formulářů.
Díky produktu Moje půjčka od společnosti ACM, jsem získal půjčku hned a bez poplatku. Touto cestou jim chci poděkovat. Nabídli mi stejnou úrokovou sazbu jako banka, tedy od 11,88 % p.a., ale zároveň mi nabídli osobní a přátelský přístup a profesionální poradenství.

O své klienty jsem nepřišel a úvěr jsem brzy splatil. Minulý rok jsem dokonce truhlárnu rozšířil a přibral jsem dva zaměstnance. A kdo myslíte, že mi do začátku opět půjčil?

Neváhejte ani vy.

Ať už máte jakýkoliv problém, odborníci ACM Money Česká republika, a. s. vám nabídnou nejvýhodnější řešení. Jsme tu totiž pro vás. Více než 50 profesionálních certifikovaných poradců, kteří působí na celém území České republiky vám dokážou, že krédo společnosti ACM Money Česká republika, a. s. "Minimum starostí, maximum péče!" pro nás nejsou jen prázdná slova.

Společnost ACM Money, největší poskytovatel nebankovních úvěrů ručených nemovitostí v ČR.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Havarijní pojištění za hubičku

Havarijní pojištění za hubičku

Chcete-li zlevnit havarijní pojištění, každý, kdo tomu aspoň trochu rozumí, vám poradí pár základních věcí. Určitě mezi...

Přichází zima, ideální čas na nákup letní dovolené

EGYPT MARSA ALAM Makadi Bay

Cestovní kanceláře v posledních dnech spustily předprodeje zájezdů na léto příštího roku. Zdá se, že s blížící se zimou...

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Firemní karty Visa přináší podnikatelům i zaměstnancům často až nečekané množství výhod. Věděli jste, že placením s...

Jak je to s přesčasy? Odpovědi na sedm nejčastějších otázek.

Jak je to s přesčasy? Odpovědi na sedm nejčastějších otázek.

Kurzy.cz Názory na přesčasy se odjakživa různí. Část lidí je ochotná makat navíc, ale jen pokud jim firma přesčasy zaplatí. A ji...

Najdete na iDNES.cz