Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Kde zajistit montované haly a ocelové konstrukce za dobrou cenu?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Plánujete výstavbu výrobní haly, velké prodejny, autosalonu nebo třeba sportovní haly? Svěřte jejich realizaci specialistům na montované haly a ocelové konstrukce a získáte vysokou kvalitu i efektivitu za příznivou cenu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kde zajistit montované haly a ocelové konstrukce za dobrou cenu? | foto: MONT-KOVO spol.s r.o., Břest

Od projektu, přes realizaci stavebních prací a výrobu, až po finální montáž konstrukce a opláštění dodává montované haly na klíč společnost MONT-KOVO, která se na ně specializuje již více než 20 let. Za tu dobu realizovala více než 500 montovaných hal a ocelových konstrukcí.

Administrativní haly a prodejny

Nechte si vybudovat například administrativní haly či prodejny, které budou působit velmi elegantně, moderně a reprezentativně. Lze je přizpůsobit vašim představám, takže se nemusí jednat jen o běžné plechové krabice. Popusťte uzdu fantazii a nechte celou svou budovu upoutat pozornost a dělat dobré jméno vaší firmě.

Tyto jednopodlažní či dvoupodlažní stavby zaujmou zákazníky barevným řešením, výraznými estetickými prvky, nebo i velkými prosklenými plochami či výraznými vstupními dveřmi. Nejčastějším konceptem je prosklená vstupní část s recepcí nebo prodejnou a několika kancelářemi, na niž navazuje vstup do výrobní nebo skladovací části. V případě dvoupodlažní budovy může horní část sloužit jako administrativní prostor či zázemí pro vedení společnosti.

Kde zajistit montované haly a ocelové konstrukce za dobrou cenu?

Výrobní a průmyslové haly

Hlavním požadavkem na tyto velkolepé stavby je samozřejmě maximální využití vnitřního prostranství. Jejich ocelové konstrukce jsou navrženy především funkčně a ekonomicky. V závislosti na šířce konstrukce jsou výrobní a průmyslové haly realizovány buď bez podpěry do 36 metrů, nebo se středovou podpěrou. Členěny jsou na takzvané moduly, které tvoří jednotlivé rámy ocelové konstrukce. Toto rámové řešení dociluje statické stability a finanční úspory. Zároveň nabízí možnost budoucího prodloužení haly.

Výrobní haly mohou být doplněny o jeřábovou dráhu, na kterou společnost MONT-KOVO namontuje speciální konstrukci odpovídající nosnosti mostového jeřábu. Práci usnadní také regálový systém, který slouží jako příruční sklad ve výrobě.

Pro potravinářství a skladování komodit náchylných na vznik plísní jsou určeny chladírenské a mrazírenské haly, které splňují přísné evropské hygienické normy a směrnice. Optimální poměr kyslíku a oxidu uhličitého pro dlouhodobou trvanlivost potravin poskytují ULO komory.

Montované haly mohou sloužit také jako skladové a zemědělské, například pro ustájení dobytka nebo jako hřebčíny.

Kde zajistit montované haly a ocelové konstrukce za dobrou cenu?

Autosalony a autoservisy

Mezi skvosty ocelových hal právem patří autosalony a autoservisy, které jsou atraktivní, bohatě prosklené a vynikají architektonickým ztvárněním. Ve dne i v noci upoutají pozornost vystavené vozy za velkými hliníkovými okny. Jim je přizpůsobena ocelová konstrukce s vysokou pevností. Montované autosalony se zpravidla realizují se střešní atikou, která elegantně zakryje sedlový sklon střechy, čímž je dosaženo zdánlivě rovného vzhledu.

Oproti tomu bývají autoservisy a STK řešeny spíše jako průmyslové a výrobní haly, důraz u nich je kladen především na maximální využití vnitřních prostor. Většina těchto hal tvoří servisní úsek a prosklená administrativní část, která může být rozloženai přes dvě podlaží.

Kde zajistit montované haly a ocelové konstrukce za dobrou cenu?

Sportovní haly a tělocvičny

Montované sportovní haly či tělocvičny mohou sloužit jako multifunkční tenisové kurty, bazény, nebo i stadiony. Podle jejich velikosti a využití může být jejich konstrukce rámová nebo oblouková, ale v každém případě jsou funkční, atraktivní a ekonomicky výhodné. Jejich výhodou je multifunkčnost a navíc se mohou i po čase rozšířit.

Kde zajistit montované haly a ocelové konstrukce za dobrou cenu?

Stavba montované haly na klíč – nejen ocelové konstrukce, ale kompletní realizace

Základem každé montované haly je ocelová konstrukce MONT-KOVO, která odpovídá všem požadavkům kladeným na tuto stavbu, a zároveň je vždy řešena co nejekonomičtěji. Montáž je velmi rychlá a variabilní.

Vedle kompletní realizace samotné stavby vám společnost MONT-KOVO nabízí i realizaci komunikací a parkovišť, napojení inženýrských sítí a stavbu různých druhů vestaveb sociálních zařízení či kancelářských prostor. Můžete tak vše svěřit do jedněch rukou, starosti s koordinací veškerých prací převezme společnost MONT-KOVO.

Kde zajistit montované haly a ocelové konstrukce za dobrou cenu?

V minulém roce společnost MONT-KOVO otevřela na své dvacáté výročí vlastní stavební oddělení. Nyní si ji tak můžete vybrat jako generálního dodavatele stavby. Haly a ocelové konstrukce její kvalifikovaní zaměstnanci vyrábějí a lakují v moderních prostorech ve vlastním výrobním areálu v Hulíně a následně je montuje pět montážních skupin na daném místě realizace nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Kde zajistit montované haly a ocelové konstrukce za dobrou cenu?

Kde zajistit montované haly a ocelové konstrukce za dobrou cenu?

Více informací o společnosti MONT-KOVO a reference najdete na www.montkovo.cz.

Autor:
Témata: Hulín

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Při koupi domácí sauny máte před sebou vidinu nerušené pohody a ozdravného pocení. Potit se však často začnete už u...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Jak najít zaměstnance do online marketingové společnosti?

Tým netpromotion hledá další profesionály, dbá na recenze. Foto: netpromotion...

Podle dostupných údajů Českého statistického úřadu nezaměstnanost neustále klesá. V závěru listopadu spadla na 3,5 %....

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Začít studovat můžete na VŠO i od letního semestru

Začít studovat můžete na VŠO i od letního semestru

Abyste se mohli přihlásit ke studiu vysoké školy, nemusíte čekat na začátek akademického roku. Jako jedna z mála...

Kompletní dětská výbavička za hubičku
Kompletní dětská výbavička za hubičku

Vše pro miminko pořídíte za výhodnou cenu v Bazaru eMimino.cz

Najdete na iDNES.cz