Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Kde zajistit montované haly a ocelové konstrukce za dobrou cenu?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Plánujete výstavbu výrobní haly, velké prodejny, autosalonu nebo třeba sportovní haly? Svěřte jejich realizaci specialistům na montované haly a ocelové konstrukce a získáte vysokou kvalitu i efektivitu za příznivou cenu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kde zajistit montované haly a ocelové konstrukce za dobrou cenu? | foto: MONT-KOVO spol.s r.o., Břest

Od projektu, přes realizaci stavebních prací a výrobu, až po finální montáž konstrukce a opláštění dodává montované haly na klíč společnost MONT-KOVO, která se na ně specializuje již více než 20 let. Za tu dobu realizovala více než 500 montovaných hal a ocelových konstrukcí.

Administrativní haly a prodejny

Nechte si vybudovat například administrativní haly či prodejny, které budou působit velmi elegantně, moderně a reprezentativně. Lze je přizpůsobit vašim představám, takže se nemusí jednat jen o běžné plechové krabice. Popusťte uzdu fantazii a nechte celou svou budovu upoutat pozornost a dělat dobré jméno vaší firmě.

Tyto jednopodlažní či dvoupodlažní stavby zaujmou zákazníky barevným řešením, výraznými estetickými prvky, nebo i velkými prosklenými plochami či výraznými vstupními dveřmi. Nejčastějším konceptem je prosklená vstupní část s recepcí nebo prodejnou a několika kancelářemi, na niž navazuje vstup do výrobní nebo skladovací části. V případě dvoupodlažní budovy může horní část sloužit jako administrativní prostor či zázemí pro vedení společnosti.

Kde zajistit montované haly a ocelové konstrukce za dobrou cenu?

Výrobní a průmyslové haly

Hlavním požadavkem na tyto velkolepé stavby je samozřejmě maximální využití vnitřního prostranství. Jejich ocelové konstrukce jsou navrženy především funkčně a ekonomicky. V závislosti na šířce konstrukce jsou výrobní a průmyslové haly realizovány buď bez podpěry do 36 metrů, nebo se středovou podpěrou. Členěny jsou na takzvané moduly, které tvoří jednotlivé rámy ocelové konstrukce. Toto rámové řešení dociluje statické stability a finanční úspory. Zároveň nabízí možnost budoucího prodloužení haly.

Výrobní haly mohou být doplněny o jeřábovou dráhu, na kterou společnost MONT-KOVO namontuje speciální konstrukci odpovídající nosnosti mostového jeřábu. Práci usnadní také regálový systém, který slouží jako příruční sklad ve výrobě.

Pro potravinářství a skladování komodit náchylných na vznik plísní jsou určeny chladírenské a mrazírenské haly, které splňují přísné evropské hygienické normy a směrnice. Optimální poměr kyslíku a oxidu uhličitého pro dlouhodobou trvanlivost potravin poskytují ULO komory.

Montované haly mohou sloužit také jako skladové a zemědělské, například pro ustájení dobytka nebo jako hřebčíny.

Kde zajistit montované haly a ocelové konstrukce za dobrou cenu?

Autosalony a autoservisy

Mezi skvosty ocelových hal právem patří autosalony a autoservisy, které jsou atraktivní, bohatě prosklené a vynikají architektonickým ztvárněním. Ve dne i v noci upoutají pozornost vystavené vozy za velkými hliníkovými okny. Jim je přizpůsobena ocelová konstrukce s vysokou pevností. Montované autosalony se zpravidla realizují se střešní atikou, která elegantně zakryje sedlový sklon střechy, čímž je dosaženo zdánlivě rovného vzhledu.

Oproti tomu bývají autoservisy a STK řešeny spíše jako průmyslové a výrobní haly, důraz u nich je kladen především na maximální využití vnitřních prostor. Většina těchto hal tvoří servisní úsek a prosklená administrativní část, která může být rozloženai přes dvě podlaží.

Kde zajistit montované haly a ocelové konstrukce za dobrou cenu?

Sportovní haly a tělocvičny

Montované sportovní haly či tělocvičny mohou sloužit jako multifunkční tenisové kurty, bazény, nebo i stadiony. Podle jejich velikosti a využití může být jejich konstrukce rámová nebo oblouková, ale v každém případě jsou funkční, atraktivní a ekonomicky výhodné. Jejich výhodou je multifunkčnost a navíc se mohou i po čase rozšířit.

Kde zajistit montované haly a ocelové konstrukce za dobrou cenu?

Stavba montované haly na klíč – nejen ocelové konstrukce, ale kompletní realizace

Základem každé montované haly je ocelová konstrukce MONT-KOVO, která odpovídá všem požadavkům kladeným na tuto stavbu, a zároveň je vždy řešena co nejekonomičtěji. Montáž je velmi rychlá a variabilní.

Vedle kompletní realizace samotné stavby vám společnost MONT-KOVO nabízí i realizaci komunikací a parkovišť, napojení inženýrských sítí a stavbu různých druhů vestaveb sociálních zařízení či kancelářských prostor. Můžete tak vše svěřit do jedněch rukou, starosti s koordinací veškerých prací převezme společnost MONT-KOVO.

Kde zajistit montované haly a ocelové konstrukce za dobrou cenu?

V minulém roce společnost MONT-KOVO otevřela na své dvacáté výročí vlastní stavební oddělení. Nyní si ji tak můžete vybrat jako generálního dodavatele stavby. Haly a ocelové konstrukce její kvalifikovaní zaměstnanci vyrábějí a lakují v moderních prostorech ve vlastním výrobním areálu v Hulíně a následně je montuje pět montážních skupin na daném místě realizace nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Kde zajistit montované haly a ocelové konstrukce za dobrou cenu?

Kde zajistit montované haly a ocelové konstrukce za dobrou cenu?

Více informací o společnosti MONT-KOVO a reference najdete na www.montkovo.cz.

Autor:
Témata: Hulín

Nejčtenější

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Podlehněte kráse českých stříbrných šperků, které dobyly Japonsko

Kapky rosy na kvítcích třešňových stromů připomíná náhrdelník Pearl Blossom.

„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života,“ řekla Coco Chanel....

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí.

Co není výnosné dnes, může být výnosné zítra. Tuto strategii bezezbytku využívají některé fondy.

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Další z rubriky

Češi fandí místním podnikatelům. Investovali do nich už stovky milionů

O speciální pivo, skladované v sudech po whisky, je zájem i v Japonsku, kam...

Za peníze ze svých dluhopisů už společnost Česká Whisky postavila v Třebíči stylový whisky bar. Lidé si sami mohou...

PRECO GROUP: Rezidence Mélange nabídne kvalitní bydlení v centru dění

PRECO GROUP: Rezidence Mélange nabídne kvalitní bydlení v centru dění.

Developerská společnost PRECO GROUP představuje nový rezidenční projekt se zaměřením na vysokou kvalitu bydlení....

Mohou být investice a výnosy garantované? Ano, mohou

Mohou být investice a výnosy garantované? Ano, mohou.

Finančním produktem, který v posledních měsících zaznamenává zvýšený zájem klientů, je investiční životní pojištění.

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.