Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kde si výhodně pořídit nový dokončený byt v Praze?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Léto je pro hledání nového bydlení ideální. Důvod? Největší český rezidenční developer Central Group totiž až do konce srpna nabízí ke všem dokončeným bytům bonus ve výši až 400 tisíc korun. Celkem je možné vybírat z téměř stovky bytů všech dispozic hned v šesti pražských lokalitách.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kde si výhodně pořídit nový dokončený byt v Praze? | foto: Central Group

Vršovice jako výhodná investice

Jedním z aktuálně dokončených projektů, který je doslova ušit na míru mladé generaci a investorům, je vršovická Petrohradská. Převažují zde totiž dokončené a efektivně řešené jednopokojové a dvoupokojové byty s balkony či předzahrádkami. 

Ten, kdo potřebuje rychle bydlet nebo byt co nejdříve pronajmout, zde nemusí ztrácet čas. Central Group zde totiž nabízí zvýhodněné balíčky interiérového vybavení na míru. Dům citlivě navazuje na původní zástavbu činžáků a umožňuje tak vychutnat si atmosféru starých Vršovic z pohodlí moderního a stylového domu. Všechny byty jsou zde vybaveny řízeným větráním s rekuperací.

Vršovice

Oblíbená lokalita u metra Zličín

Dlouhodobě nejprodávanější bytová lokalita v hlavním městě. To je Metropole na pražském Zličíně. Jeden z nejrozsáhlejších bytových projektů, které kdy byly v Praze realizovány, se dočkal poslední etapy. V bezprostřední blízkosti stanice metra B – Zličín a velkého obchodně-zábavního centra Metropole Zličín je nově v nabídce několik posledních čerstvě dokončených bytů. Zájemci si mohou vybírat zejména z menších efektivních dispozic, které jsou rovněž výhodnou investiční příležitostí.

Zličín

Výhledy, které vám vyrazí dech

K luxusnímu bydlení bezesporu patří výhledy. Jestliže tedy toužíte po luxusu s řádným nadhledem, neměli byste minout nabídku exkluzivních bytů v nejvyšších třech podlažích projektu Residence Garden Towers na pražském Žižkově. Všechny prémiové byty mají klimatizaci, předokenní žaluzie, hliníková okna s izolačním trojsklem, luxusní koupelny či prvky chytrého bydlení. 

Z prosluněné zimní zahrady jsou zde nádherné výhledy na celou Prahu včetně Pražského hradu. Maximální bezpečnost zajišťuje nonstop recepce s kamerovým bezpečnostním systémem. Projekt je unikátní také ojedinělými střešními zahradami či vnitřním zeleným atriem.

Žižkov

V klidu a zelení na Smíchově

Mezonet s prostornou střešní terasou, ze které je historické centrum jako na dlani? Hned naproti výhled do přilehlého parku, kam byla kdysi zasazena legendární Mozartova vila? Koho tato představa láká, může se o kombinaci luxusu, prostoru a jedinečné lokality přesvědčit v Rezidenci Na Bertramce.

Bertramka

V další výjimečné části Smíchova jsou v nabídce poslední 4 byty s terasami v Rezidenci Park Nikolajka. Poskytují okouzlující výhledy na Prahu i upravený sousední park. Jsou dokončeny v luxusním prémiovém standardu.

Nikolajka

Do konce srpna všechny dokončené byty s bonusem

Jestliže uzavřete smlouvu do 31. srpna, získáte poukázky na vybavení v hodnotě 100 až 400 tisíc korun, a to v závislosti na dispozici a standardu provedení konkrétního bytu. Poukázku lze využít například na novou kuchyňskou linku, vestavné skříně nebo další nadstandardní vybavení. Navíc se můžete ihned nastěhovat nebo byt rychle a výhodně pronajmout.

Více informací naleznete www.central-group.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nový král levných telefonů je tady! Na trhu je Honor 7S

Nový král levných telefonů je tady! Na trhu je Honor 7S

Značka smartphonů Honor na náš trh uvedla trhák střední třídy. Honor 7S je v současnosti nejmenším Honor modelem vůbec...

Deset důvodů, proč jsou datovky lepší než maily a dopis

Deset důvodů, proč jsou datovky lepší než maily a dopis

Jen málokdo z nás si libuje v komunikaci se státní správou. Úředníci bývají často přehlceni a na jejich odpověď se...

S O2 TV se přechodu na DVB-T2 bát nemusíte.

S O2 TV se přechodu na DVB-T2 bát nemusíte.

Těšit se můžete i na větší množství sportu.

Kdo ovládne finále? Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

Francie vs. Chorvatsko

Je tady netrpělivě očekávaný vrchol! Kdo ovládne finále MS 2018? Vstupte do největší komunity sázkařů a vyzvedněte si...

Top nápady, díky kterým vytvoříte perfektní kancelář

Top nápady, díky kterým vytvoříte perfektní kancelář

V práci trávíme minimálně třetinu života. Právě proto byste měli klást důraz na to, abyste se v práci cítili co...

Další z rubriky

Snahy firem o udržitelnost začínají u jejich vlastních zaměstnanců

Snahy firem o udržitelnost začínají u jejich vlastních zaměstnanců

Aby se firemní cíle v oblasti udržitelnosti a sociální odpovědnosti staly realitou, musí společnosti zapojit do svých...

Nový král levných telefonů je tady! Na trhu je Honor 7S

Nový král levných telefonů je tady! Na trhu je Honor 7S

Značka smartphonů Honor na náš trh uvedla trhák střední třídy. Honor 7S je v současnosti nejmenším Honor modelem vůbec...

Sakura mezi šestnácti nejlepšími stavbami světa

Sakura mezi šestnácti nejlepšími stavbami světa

Rezidence Sakura skupiny T.E se probojovala mezi 16 nejlepších staveb světa v kategorii Residential – Future Project...

Najdete na iDNES.cz