Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Kde peníze pomáhají? Obraťte se na společnost ACM Money

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jistě i vás již potkala v průběhu života situace, při které jste potřebovali více peněz, než bylo aktuálně k dispozici. V takových situacích se obvykle obracíme na finanční subjekty, které slibují více, než nakonec chtějí splnit.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kde peníze pomáhají! | foto: ACM Money Česká republika

Jen málokterá po vás nechce potvrzení příjmu a dokonce ani poplatky předem.  Ovšem pak je tu produkt Mojepůjčka.cz. Pokud přijdete s jakýmkoliv problémem, můžete si být jisti, že půjčku od 100.000,- Kč do 3.000.000,- Kč, vyřídí naši poradci během několika minut, hotovostní zálohu vám nabídnou v okamžiku podpisu smlouvy a osobně s vámi projdou celou smlouvu i veškeré poplatky. Jako záruka vám postačí nemovitost. Ať již vlastní nebo třeba v majetku vašeho ručitele.

Že se není čeho bát, dokazuje příběh manželů Jany K. a Petra K. z Prahy. Před rokem jsme se s manželkou rozhodli opustit Prahu a na důchod se přestěhovat na naši chalupu. Náš pražský byt jsme přenechali našemu synovi a jeho rodině.  Chalupu jsme zrekonstruovali z našetřených peněz. Zdálo se, že nás čeká krásný podzim života. Bohužel, jak už to chodí, idylka netrvala dlouho. Manželku postihla mozková mrtvice a takřka nemůže na nohy.

Jejím společníkem se, alespoň prozatím stalo kolečkové křeslo. Patro naší chalupy se pro stalo nedosažitelným. Svou manželku mám rád, jsme spolu přes 30 let a tak jsem nechal zpracovat projekt na bezbariérovou úpravu naší chalupy a také jsem se porozhlédl po autě, do kterého by nebyl problém složit invalidní vozík.

S projektem jsem pak zkoušel obcházet banky a žádal jsem je o půjčku. I když jsem byl schopen jim ručit naší chalupou, byl jsem pro ně jen nezajímavý chlápek v důchodovém věku a dočkal jsem se všude jen nezájmu a odmítnutí.  Nejsem zvyklý prohrávat a nemohl jsem to vzdát, už kvůli manželce ne. 

Oslovil jsem tedy i nebankovní instituce a mezi nimi i společnost ACM Money Česká republika, a. s. V podstatě jsem se pro ně rozhodl ještě dříve, než jsem prostudoval smlouvu. Jejich přístup k našemu problému byl opravdu velice lidský. S jejich poradcem jsem prošel veškeré možnosti a díky výhodným podmínkám jsem se rozhodl úvěr rozšířit i o peníze na zakoupení nového vozu.

Hodně nám pomohla i záloha, kterou nám ACM Money vyplatila hned po podpisu smlouvy.

Neváhejte ani vy

Ať už máte jakýkoliv problém, odborníci ACM Money Česká republika, a. s. vám nabídnou nejvýhodnější řešení.  Jsme tu totiž pro vás – více než 50 profesionálních certifikovaných poradců, kteří působí na celém území České republiky, vám dokážou, že krédo společnosti ACM Money Česká republika, a. s. - „Minimum starostí, maximum péče!“ pro nás nejsou jen prázdná slova.

Problém s bezbariérovým bydlením řešily i rodiny lidí, s nimiž moje manželka chodí na rehabilitaci. Na základě vlastní zkušenosti jsem jim společnost ACM Money Česká republika, a. s. doporučil. I jim nabídli stejnou úrokovou sazbu, jako nabízejí banky, tedy od 11,88 % p.a., a také jim se dostalo odborného poradenství. ACM Money Česká republika, a. s. je tu opravdu pro ty, kteří pomoc potřebují.

Neposuzují své klienty jen podle tabulek, posuzují je jako lidi a jako k lidem se k nim také chovají. Za jejich pomoc i přístup jim patří náš dík.

Společnost ACM Money, největší poskytovatel nebankovních úvěrů ručených nemovitostí v ČR.

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Jaká je situace na trhu s půjčkami pro domácnosti?

bezvamoney.cz

Finanční situace domácností se neustále vyvíjí v závislosti na tom, jak funguje česká ekonomika. Zrovna tak se mění...

Uvažujete o realizaci kovaného plotu? Máme 5 jeho hlavních předností

Uvažujete o realizaci kovaného plotu? Zde je 5 jeho hlavních předností

K modernímu bydlení ve vile či jakémkoli jiném typu rodinného domu patří stylový a funkční exteriér. Jeho základem by...

Společnost BIOGEN Praha nabízí také CRISPR produkty

Společnost BIOGEN Praha nabízí také CRISPR produkty

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete mimo jiné i CRISPR produkty od výrobce Creative Diagnostic.

Najdete na iDNES.cz