Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Každodenní úklid kanceláří a budov: pracujte v čistém prostředí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Čistota je nade vše, a to nejen doma, ale především na pracovišti. Svěřte úklid administrativních budov, komerčních objektů, bank, obchodních center, sportovišť či škol specializované firmě a budete mít o práci méně.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Každodenní úklid kanceláří a budov: Pracujte v čistém prostředí | foto: Úklid16 s.r.o.

Vysoce profesionální a pečlivý úklid administrativních budov a kanceláří nabízí společnost Úklid16 s.r.o., která je tu pro vás již více než 14 let a nabízí vysokou kvalitu za rozumné ceny.

Za svou dobu působnosti nasbírala bohaté zkušenosti v oblasti úklidu bytových domů, administrativních budov, komerčních objektů, bank, škol, zdravotnických zařízení, údržby zeleně a úklidu chodníků. Samozřejmostí je maximální důraz na kvalitu provedených prací.

V rámci úklidových služeb pro administrativní budovy nabízí společnost Úklid16.cz pravidelné i jednorázové úklidy, výškové práce - mytí oken, úklid garáží včetně strojního čištění, úklid chodníků i údržbu zeleně. Každodenní úklid kancelářských prostor od zametání, vytírání a luxování, až po doplňování hygienických potřeb provádějí proškolení a zkušení zaměstnanci.

Své profesionální úklidové služby společnost Úklid16.cz nabízí nejen administrativním budovám, ale také SVJ a BD bytových domů.

Precizní úklid 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Každodenní úklid kanceláří a budov: Pracujte v čistém prostředí

Každodenní úklid kanceláří a budov: Pracujte v čistém prostředí

Kvalifikovaní zaměstnanci Úklid16.cz jsou flexibilní a ke každému z klientů mají individuální přístup. Jsou také ochotni vám okamžitě vyhovět i v mimořádných či havarijních situacích. Vaše spokojenost je spolu s kvalitou poskytovaných služeb vždy na prvním místě.

Jejich služeb můžete využít 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Vždy se můžete spolehnout na jejich pečlivost, spolehlivost a slušné profesionální vystupování. Tým pracovníků společnosti Úklid16.cz je vybaven profesionální úklidovou technikou, která uklízí rychleji a efektivněji.

Péče o zeleň na vašem pracovišti

Provádějí také kompletní údržbu zeleně, sekají trávu a shrabávají listí, které následně odvážejí. Prořezávají keře i stromy, zbavují vaše rostliny plevele, doplňují mulčovací kůru a květiny. Trávník také chemicky ošetřují. Celoročně se vám mohou starat i o chodník včetně odklízení sněhu a posypu pro větší bezpečnost procházejících chodců.

Spravovaný objekt má vždy na starost provozní technik, který zabezpečí fungující a spolehlivý úklid. Prováděné úklidové služby také společnost Úklid 16 pravidelně kontroluje pro vaši naprostou spokojenost.

V současné době má společnost Úklid16.cz v péči více než 240 objektů po Praze, uklízí přibližně 17 600 m² denně. Více informací o společnosti Úklid16 s.r.o. najdete na www.uklid16.cz.

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Proč je kurzové sázení tolik populární?

Proč je kurzové sázení tolik populární?

Popularita kurzových sázek byla vysoká v minulosti, a poslední údaje naznačují, že neklesá. Kromě pravidelných sázkařů...

TOP HOTEL Praha má pro vaše akce japonskou inspiraci

Zahrada

Toužíte po originálním venkovním prostředí, ve kterém budou vaše pracovní i soukromé akce nezapomenutelným zážitkem?...

TOP HOTEL Praha nabízí vše od ubytování až po prostory pro vaše akce

TOP Kongresová hala

Na Praze 4 najdete pouhých osm kilometrů jižně od centra města, avšak s výbornou dopravní dostupností, čtyřhvězdičkový...

Najdete na iDNES.cz