Každému interiéru dáváme jedinečného ducha, aby se v něm dobře žilo

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Každý by si přál bydlet ve svém, útulném bytě, který by měl jedinečný charakter, návštěvy by jej obdivovaly, ale hlavně – cítil se doma jako ryba ve vodě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Snažíme se, abychom každému našemu interiéru daly jedinečného ducha a aby se v něm dobře žilo | foto: La Design

Realita ubije hodně dobrých úmyslů a snů. Většina z nás po koupi bytu nemá tu sílu a fantazii byt dotáhnout do konce, navíc platí, co nedoděláte do půl roku po nastěhování, to jako by usnulo a člověk si rychle zvykne na to, že mu ze stropu visí žárovky nebo že snídá na bedně od banánů.

A teď si dejte kávu nebo oblíbený čaj a představte si, že přijde někdo z venku, někdo, kdo váš prostor uvidí poprvé, bude mít odstup, energii a zkušenosti, aby se do toho pustil… A to je úkol pro nás.

Zařizování interiéru je radost, pojďme ji spolu sdílet

Pomůžeme Vám se zařízením celého bytu, domu, chaty nebo i jedné místnosti. Poradíme vám jak sladit barvy a dáme tipy na ověřené dodavatele. Rádi se pustíme do celkové rekonstrukce domu, návrhu kuchyňské linky nebo spolu zařídíme dětský pokoj. Naším úkolem je vytvořit interiér, který bude mít ducha, kde se budete cítit ve své kůži.

Spolupráce s designérkami atelieru La Design

A jak to u nás funguje? Naše práce je založena na osobním vztahu s klienty, proto dáváme přednost tomu, setkat se osobně. Přijďte k nám na kafe a uvidíte, co pro vás můžeme udělat. Naladíme se na sebe a když přijdou první nápady, třeba zjistíte, že s námi chcete spolupracovat. Nebojte se, v našem útulném atelieru na Malé Straně strávíte určitě pěkné chvíle při snění a plánování Vašeho nového bydlení.

Kolik to stojí naše služby?

Přijďte s projektem a domluvíme se. Nemáme ceník, který je omezený na vzorce v tabulce. Podle vašich potřeb a možností najdeme to správné řešení. Chceme, abychom mohli své služby nabídnout každému, kdo touží po pěkném bydlení. Neznamená to, že pracujeme zadarmo. Ale když nám řeknete, kolik chcete do svého interiéru investovat, přizpůsobíme tomu své služby. Vytížený manažer u nás najde plnou péči – ušetří čas a my se postaráme o všechno včetně úklidu před stěhováním. Mamince na mateřské, která chce zařídit pokoj pro dítě s omezeným rozpočtem, nabídneme osobní konzultaci. Správná cena je taková, která je v pořádku pro nás i pro vás. To vymyslíme...

Snažíme se, abychom každému našemu interiéru dali jedinečného ducha a aby se v

Interiér moderního střešního apartmánu, Praha

Projekt od A do Z

Připravíme půdorys s rozmístěním nábytku. Schválenou variantu zpracujeme ve 3D a připravíme si barevně – materiálová schémata. Pak si schválíme finální variantu a je na nás zajistit řemeslníky, objednat nábytek a zařídit to, že vše klapne. Ale nepředstavujte si, že to bude strastiplný proces, plný zodpovědných a možná nudných rozhodnutí. To tedy opravdu nebude. Hodně se nasmějeme a pak si třeba při "kolaudaci“ dáme i lahev šampaňského. 

Budete se na prezentace těšit, protože po vás toho zase tolik chtít nebudeme – většina společné práce probíhá na schůzkách a domácí úkoly nebývají nikterak náročné. Ale ten pocit potom. Designéři odejdou, ale vy zůstanete doma a budete si užívat nový, váš osobní, pohodlný domov. Při cestě z práce se budete těšit na nové věci a kolaudace s přáteli bude najednou milá událost, na které budete moct ukázat své vysněné bydlení.

Poradenství

Možná potřebujete jen poradit. Zavolejte nám a domluvíme si konkrétní termín.

Naše realizace

Od roku 2008 jsme pro své klienty s nadšením navrhli více než 100 bytových interiérů a přes 50 komerčních projektů.

Snažíme se, abychom každému našemu interiéru daly jedinečného ducha a aby se v

Interiér bytu v Praze

Naše české penziony svůj vztah k designu teprve hledají

Jsme interiérové designérky a jsme dost pracovně postižené. Všude na dovolené se rozhlížíme, chytáme ve vzduchu inspiraci, hodnotíme, jak to kde vypadá. A došly jsme k závěru, že naše hotely a penziony by potřebovaly trochu pomoct. Málokde najdete tolik vyplýtvaného potenciálu. 

Nově zrekonstruované hotely si pořizují standardizovaný nábytek z bukového laminátu, doplní jej zlatými lampičkami a celkový dojem umocní už jen záclony a polyesterové závěsy. Říkáte si, že je to kvůli malému rozpočtu? Nenechte se mýlit, tento typ nábytku také něco stojí a často by se se stejným rozpočtem dalo čarovat.

Máme zkušenosti se zařízením více než šedesáti apartmánů krátkodobého pronájmu, rády bychom své nápady a zkušenosti rozšířily. Také bychom chtěli trochu povzbudit české majitele, kteří se bojí investic do designu a neví jak na to a pomoci tak trochu zlidštit ubytovací kapacity u nás.  A proto…

Hledáme ideálního klienta!

Jste vlastníkem hotelu, penzionu, restaurace? Nebojíte se trochu odvázat a pořídit si jedinečný design svého podniku? Hledáme osvícené majitele těchto zařízení, kteří nám dají prostor pro realizaci originálních nápadů – to je podmínka a svěří interiér svého podniku do rukou designérek. Můžeme vám slíbit, že interiér bude atraktivní pro klienty, že s námi neutratíte více, než bude schválený rozpočet a že se stanete mezi svými konkurenty viditelnými.

Snažíme se, abychom každému našemu interiéru daly jedinečného ducha a aby se v

Moderní střešní apartmán, Praha

Jak se rozhoduje klient při výběru hotelu?

Klienti vyhledávají často ubytování na různých internetových stránkách, kde nabízí své služby většina ubytovacích zařízení v kraji. Porovnávají ceny a vybírají si podle fotek, kde by se mohli na své dovolené nebo víkendu cítit dobře. Nízká cena je lákavá, ale pokud nemá hotel pěkný interiér, často vyhraje konkurence, která má o něco vyšší sazby. Interiér musí být příjemný, zvoucí a dobře nafocený. Realizace takového interiéru nemusí být drahá záležitost. Rozhodují dobré nápady, zkušenosti a kontakty.

Snažíme se, abychom každému našemu interiéru daly jedinečného ducha a aby se v

Kontakt:

Atelier: Šeříková 4, Praha Malá Strana, 150 00

Email: ladka.kolarova@ladesign.cz

Telefon: 602 621 500

Těšíme se na vás! Pro domluvení schůzky prosím kontaktujte Laďku.
 

Autor:

Nejčtenější

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Nejedna žena před Vánocemi přemýšlí, čím by potěšila svůj mužský protějšek. Přeci jenom – rozzářené mužské oči u...

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi si na internetu se svými údaji počínají neopatrně, zjistili odborníci z Kaspersky Lab. Navíc skoro třetina rodičů...

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Firma POKLOPSYSTEM s.r.o. přináší dobrou zprávu pro řidiče. V letošní zimě nemusí nikde být výmoly a propadlé nebo...

Jak na nejlepší řízky

Jak na nejlepší řízky

Štědrý den je den, kdy vrcholí všechny přípravy vánočních svátků. Dárky jsou koupené, zabalené, výzdoba je hotová,...

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Sledování televize je pro většinu Čechů jedním z hlavních způsobů relaxace, a o Vánocích to platí dvojnásob. Jak...

Další z rubriky

Posuvné dveře do stavebního pouzdra

Posuvné dveře do stavebního pouzdra

V MAND CZ víme o dveřích vše. Nabízíme dveře klasické, moderní, celodřevěné, vchodové, bezpečnostní, kliky na dveře… a...

Chcete prodat byt? Přizvěte si odborníky

Chcete prodat byt? Přizvěte si odborníky

Chcete prodat byt a vyhnout se realitní kanceláři? Nemusí to být dobrý nápad, zvlášť pokud nejste obchodník, právník,...

Osm pravidel pro výběr zdravotní matrace

Matrace Magniflex nabízejí variantu zdravého spánku pro každého

Výběr zdravotní matrace je rozhodnutí, kterému je třeba věnovat pozornost. V posteli člověk stráví téměř třetinu svého...

Najdete na iDNES.cz