Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kavitace a lymfodrenážní masáže. Formování postavy v příjemném prostředí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Která z vás by netoužila po štíhlé a pevné postavě? Těch, kterým příroda dala do vínku celoživotní štíhlost, je jako šafránu. My ostatní celý život bojujeme s nadbytečnými kily, odříkáme si a pravidelně "mordujeme" tělo v posilovnách. Nyní na řadu přichází kavitace a lymfodrenážní masáže.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Studio LINEA | foto: Studio LINEA

Právě pro ty, kteří bojují s nadbytečnými kily, je tu Studio LINEA, v níž se již mnoho let zaměřují na úpravu postavy pomocí příjemných a bezbolestných metod. A jaké metody to jsou? Odpověď je jednoduchá - kavitace (bezbolestné liposukce) a lymfodrenážní masáže nebo-li lymfodrenáže. 

Oáza klidu a pohody

Pohled na Studio LINEA z Ječné

Útulné Studio LINEA, kde se provádějí kavitace a lymfodrenážní masáže a které je klienty přezdíváno také jako oáza klidu a pohody, najdeme přímo v centru Prahy, na dosah od stanice metra C - I.P.Pavlova, v suterénu solidního měšťanského domu.

Tady už mnoho let pečují o dívky a ženy snad všech věkových kategorií i profesí: úřednice, prodavačky, maminky na mateřské dovolené, dámy v penzi i studentky. Za přijatelné ceny zde uléhají do lymfodrenážních přístrojů, lehátko kavitačního ultrazvukového přístroje či masérské dámy z širokého okolí.

Nejen ty mladé a štíhlé. Ty přicházejí bojovat a předcházet celulitidě, fenoménu doby při sedavém zaměstnání. Přicházejí ale také ty, kterým narostlo bříško, ztučněla stehna nebo narostl zadeček. Pro ty máme připravenu celou sadu ošetření, která se skládá z vlastní bezbolestné a naprosto nerizikové kavitace ultrazvukovým přístrojem, zábalu z mořských řas a nezbytné lymfodrenážní masáže.

Studio LINEA

Co přesně se skrývá pod pojmem kavitace?

Za pojmem kavitace se skrývá proces postupného "odtavování" jedné vrstvy tukových buněk za druhou na problematických partiích (bříška, stehen, zadečku).

kavitace tuků ultrazvukem

kavitace tuků ultrazvukem

Tato část procedury trvá asi 30 minut. Následuje zábal z mořských řas a nezbytné lymfodrenážní masáže (45 min.), která podporují "odplavení" tuků do jater, kde se tuky štěpí. Jejich zbytky spolu s toxiny vyčůráte.

Bříško, stehna a zadeček postupně mizí, jak dokazují rozdíly mezi vstupním a konečným přeměřením. Nezbytnou podmínkou úspěchu je však dodržování pitného režimu a alespoň trochu osobní disciplíny.

Lymfodrenážní masáže jsou i skvělým relaxem

Naprostá většina klientek k nám dlouhodobě chodí na příjemnou a zároveň relaxační sadu přístrojových lymfodrenáží. Při nich se vleže, postupným nafukováním komor tzv. "kalhot" předchází nebo léčí nevzhledná celulitida. Ta pronásleduje nejvíce dámy se sedavým povoláním a nedostatkem pohybu.

lymfodrenáž s parafinem

lymfodrenáž s parafinem

V kombinaci se zábalem z mořských řas dosahujeme vynikajících a měřitelných výsledků. Lymfodrenážní masáže mají za následek, že se tělo zpevní, vyhladí a zbaví toxinů, které jsou často příčinou otoků, pocitů únavy, bolestí hlavy i např. neplodnosti.

Lymfodrenážní masáže s kosmetikou

Výhodou je, že ve Studiu LINEA najdete více služeb najednou. Současně při lymfodrenáži Vám mohou provést hloubkové čistění pleti ultrazvukem.

lymfodrenáž s kosmetikou

lymfodrenáž s kosmetikou

Lymfodrenážní masáže spolu s kosmetikou vyhledávají ženy stále častěji. Vždyť se tím ušetří cenných 45 minut, které pak využijete ve svůj prospěch. Odcházíte zeštíhlená, odpočatá, detoxikovaná a ještě ke všemu s krásně ošetřenou pletí.

Klasické masáže, manuální lymfodrenážní masáže a kosmetika

lampa

Těm z vás, které trápí bolesti zad poskytnou ve Studio LINEA klasickou masáž šíje a zad nebo manuální lymfodrenážní masáže částí těla (obličeje, rukou nohou) nebo celého těla. Stále vyhledávanější je i kosmetická masáž obličeje, krku a dekoltu.

Klientela Studia LINEA není bohatá. Ani to není zapotřebí. Vždyť cenovou hladinu služeb studio cíleně drží tak nízko, aby si je mohla dovolit každá z vás. A ještě doušek na konec: ve Studiu LINEA bývá často veselo. Zakládají si totiž na tom, že prospívají nejen tělu, ale často i bolavé duši.

Další informace o Studiu Linea i na  najdete zde.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Sluneční dioptrické brýle. Chytrá vychytávka na jaro a léto

Sluneční dioptrické brýle – to je chytrá vychytávka na jaro a léto

Nosíte brýle a nevíte, co a jak na sluníčku? Nechte nás hádat. Nosíte jen čiré dioptrické a na sluneční jste...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Češi mají rekordní zájem o české výrobky

Češi mají rekordní zájem o české výrobky

Velká spotřebitelská soutěž „Střihněte si 3× Škodu Fabia a sto tisíc dalších skvělých cen“, kterou organizoval Státní...

Zastanou práci rtěnky, tvářenky i očních stínů. Multifunkční přípravky se vyplat...

Zastanou práci rtěnky, tvářenky i očních stínů. Multifunkční přípravky se vyplat...

Arome.cz Multifunkční produkty mají hned několik výhod. Nestane se vám, že budete v duhovém rozjasňovači a oranžové rtěnce vypada...

Najdete na iDNES.cz