Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kavitace a lymfodrenážní masáže. Formování postavy v příjemném prostředí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Která z vás by netoužila po štíhlé a pevné postavě? Těch, kterým příroda dala do vínku celoživotní štíhlost, je jako šafránu. My ostatní celý život bojujeme s nadbytečnými kily, odříkáme si a pravidelně "mordujeme" tělo v posilovnách. Nyní na řadu přichází kavitace a lymfodrenážní masáže.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Studio LINEA | foto: Studio LINEA

Právě pro ty, kteří bojují s nadbytečnými kily, je tu Studio LINEA, v níž se již mnoho let zaměřují na úpravu postavy pomocí příjemných a bezbolestných metod. A jaké metody to jsou? Odpověď je jednoduchá - kavitace (bezbolestné liposukce) a lymfodrenážní masáže nebo-li lymfodrenáže. 

Oáza klidu a pohody

Pohled na Studio LINEA z Ječné

Útulné Studio LINEA, kde se provádějí kavitace a lymfodrenážní masáže a které je klienty přezdíváno také jako oáza klidu a pohody, najdeme přímo v centru Prahy, na dosah od stanice metra C - I.P.Pavlova, v suterénu solidního měšťanského domu.

Tady už mnoho let pečují o dívky a ženy snad všech věkových kategorií i profesí: úřednice, prodavačky, maminky na mateřské dovolené, dámy v penzi i studentky. Za přijatelné ceny zde uléhají do lymfodrenážních přístrojů, lehátko kavitačního ultrazvukového přístroje či masérské dámy z širokého okolí.

Nejen ty mladé a štíhlé. Ty přicházejí bojovat a předcházet celulitidě, fenoménu doby při sedavém zaměstnání. Přicházejí ale také ty, kterým narostlo bříško, ztučněla stehna nebo narostl zadeček. Pro ty máme připravenu celou sadu ošetření, která se skládá z vlastní bezbolestné a naprosto nerizikové kavitace ultrazvukovým přístrojem, zábalu z mořských řas a nezbytné lymfodrenážní masáže.

Studio LINEA

Co přesně se skrývá pod pojmem kavitace?

Za pojmem kavitace se skrývá proces postupného "odtavování" jedné vrstvy tukových buněk za druhou na problematických partiích (bříška, stehen, zadečku).

kavitace tuků ultrazvukem

kavitace tuků ultrazvukem

Tato část procedury trvá asi 30 minut. Následuje zábal z mořských řas a nezbytné lymfodrenážní masáže (45 min.), která podporují "odplavení" tuků do jater, kde se tuky štěpí. Jejich zbytky spolu s toxiny vyčůráte.

Bříško, stehna a zadeček postupně mizí, jak dokazují rozdíly mezi vstupním a konečným přeměřením. Nezbytnou podmínkou úspěchu je však dodržování pitného režimu a alespoň trochu osobní disciplíny.

Lymfodrenážní masáže jsou i skvělým relaxem

Naprostá většina klientek k nám dlouhodobě chodí na příjemnou a zároveň relaxační sadu přístrojových lymfodrenáží. Při nich se vleže, postupným nafukováním komor tzv. "kalhot" předchází nebo léčí nevzhledná celulitida. Ta pronásleduje nejvíce dámy se sedavým povoláním a nedostatkem pohybu.

lymfodrenáž s parafinem

lymfodrenáž s parafinem

V kombinaci se zábalem z mořských řas dosahujeme vynikajících a měřitelných výsledků. Lymfodrenážní masáže mají za následek, že se tělo zpevní, vyhladí a zbaví toxinů, které jsou často příčinou otoků, pocitů únavy, bolestí hlavy i např. neplodnosti.

Lymfodrenážní masáže s kosmetikou

Výhodou je, že ve Studiu LINEA najdete více služeb najednou. Současně při lymfodrenáži Vám mohou provést hloubkové čistění pleti ultrazvukem.

lymfodrenáž s kosmetikou

lymfodrenáž s kosmetikou

Lymfodrenážní masáže spolu s kosmetikou vyhledávají ženy stále častěji. Vždyť se tím ušetří cenných 45 minut, které pak využijete ve svůj prospěch. Odcházíte zeštíhlená, odpočatá, detoxikovaná a ještě ke všemu s krásně ošetřenou pletí.

Klasické masáže, manuální lymfodrenážní masáže a kosmetika

lampa

Těm z vás, které trápí bolesti zad poskytnou ve Studio LINEA klasickou masáž šíje a zad nebo manuální lymfodrenážní masáže částí těla (obličeje, rukou nohou) nebo celého těla. Stále vyhledávanější je i kosmetická masáž obličeje, krku a dekoltu.

Klientela Studia LINEA není bohatá. Ani to není zapotřebí. Vždyť cenovou hladinu služeb studio cíleně drží tak nízko, aby si je mohla dovolit každá z vás. A ještě doušek na konec: ve Studiu LINEA bývá často veselo. Zakládají si totiž na tom, že prospívají nejen tělu, ale často i bolavé duši.

Další informace o Studiu Linea i na  najdete zde.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Originálním dárkem jsou adrenalinové a letní zážitky

Originálním dárkem jsou adrenalinové a letní zážitky

Věnujte úžasný dárek, na který se jen tak nezapomene! Komu uděláte radost? Adrenalinové nebo letní zážitky můžete...

Velký den v životě každé ženy

Velký den v životě každé ženy

Možná manželství už nemá tu váhu jako kdysi, svatební den však stále zůstává výjimečnou událostí, která spojí dva...

Nový život bez kil navíc

Ke konci programu Cambridge Weight Plan se účastnice sešly při focení s...

Přihlásily se do výzvy s programem Cambridge Weight Plan a začaly nový život. Tři odvážné ženy díky podpoře výživových...

Najdete na iDNES.cz