Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Káva GAVIOTA. Stačí jednou ochutnat a zamilujete si ji navždy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Káva GAVIOTA espresso nejvyšší kvality a široká škála kávovarů špičkových technologií. To nabízí společnost PPG TRADING. Dále také poskytuje komplexní služby pro gastro i office. Individuální přístup k zákazníkům je tu samozřejmostí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

www.kavagaviota.cz | foto: PPG Trading s.r.o.

Pohoda nad hrnkem kávy. Kolik z nás si odpočinek v průběhu pracovního dne či posezení s přáteli spojuje právě s exotickým nápojem, kterým bezesporu káva je. A pávem žádáme tu nejlepší kvalitu a výjimečnou chuť, na kterou se nezapomíná. Káva GAVIOTA přesně splňuje požadavky zákazníků.

Přesvědčitse můžete ve firemní kavárně Gaviota Cafe Lounge, Brumlovka, Praha 4 - Michle. Na šálek kávy a čerstvě pečený croissant tu hned tak nezapomenete.  A můžete si odsud balenou čerstvě praženou kávu odnést. Stejně tak z mnoha dalších kaváren a restaurací v České republice, kde kávu GAVIOTA prodávají.

GAVIOTA espresso je volba, které nikdy nebudete litovat

PPG Trading s.r.o. - sáčky

GAVIOTA espresso je vždy čerstvá káva jemné vyvážené chuti bez stopy kyselosti, ovocného aroma s velmi bohatou smetanovou pěnou. Přípravě a kvalitě kávy GAVIOTA espresso je věnována maximální péče.

Společnost PPG TRADING, která ji na trh uvedla, nakupuje zelená kávová zrna nejlepších odrůd z nejznámějších produkčních oblastí Jižní Ameriky. Kvalitu jakosti suroviny vždy přísně kontroluje, také  formou degustací, a tím zaručuje stabilní chuťovou kvalitu, kterou káva GAVIOTA má. A se značkou GAVIOTA máte bonus navíc. Káva je vždy čerstvě pražená!

Káva GAVIOTA a kávovar patří k sobě

Společnosti PPG TRADING se podařilo propojit pod značkou GAVIOTA nejenom kávu jako nápoj, ale i ingredience a celou její přípravu. Spojení kávy se  špičkovou technologií kávovarů světových značek Jura a Saeco zaručuje kávu výjimečné chuti.

Na internetových stránkách společnosti najdete přehledně seřazenou celou nabídku druhů káv a kávovarů. Stačí si v klidu domova na počítači zadat www.kavagaviota.cz a můžete vybírat. Součástí stránek je i e-shop. Profesionálně vyškolený tým vám odborně poradí, jaký typ kávovaru je pro vaše potřeby nejvhodnější, aby splňoval potřebnou kapacitu.

PPG Trading s.r.o. - kávovar

Samozřejmostí je odborné poradenství a servis. V případě gastro a office segmentu pracovníci zdarma proškolí váš personál, aby s technologií uměl pracovat, a dokázal tak připravit lahodnou kávu nejvyšší kvality.

Za úspěchem společnosti PPG TRADING stojí vášeň ke kávě celé rodiny. Jedná se o rodinnou firmu,  která navazuje na ryze českého výrobce, Balírny obchodu Praha s dlouholetou tradicí pražení kávy, založenou na osvědčené receptuře.

A právě tradice a vášeň ke kávě celé rodiny a všech spolupracovníků umožňuje přinášet spotřebitelům kávu výjimečné chuti. Ochutnejte a potvrdíte, že káva GAVIOTA se nesnaží měnit chuť svých zákazníků, naopak se přizpůsobuje české chuti.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Představujeme vám křemičité částice a kvantové tečky Diag NanoTM a magnetické částice Absolute MagTM od výrobce...

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko dále prohlubují strategické partnerství uzavřené v roce 2015. Při příležitosti olympiády v Pchjočchangu...

Najdete na iDNES.cz