Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kariéra? Naučte se anglicky, jazykové pobyty a kurzy vám pomohou

Komerční sdělení   15:00aktualizováno  15:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jste mladí, ambiciózní a toužíte po kariéře ve velké mezinárodní společnosti? Jak jste na tom s angličtinou? Není nic lepšího, jak se jazyk naučit, než jazykové pobyty nebo jazykové kurzy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jazykové pobyty v zahraničí jsou efektivnější | foto: EF Education First s.r.o.

Nastartovat mezinárodní kariéru, a mnohdy i kariéru u lokální společnosti působící na globálním trhu, bez jazyků, zvláště pak bez angličtiny, dnes nelze. Bohužel, v dnešní době je konkurence na pracovním trhu natolik tvrdá, že angličtina "středně pokročilá" je často opravdu málo.

Jazykové kurzy s EF Education First vám pomohou. Přestože podle zkušeností patří jazyková vybavenost Čechů k těm lepším, zdaleka naše znalosti neodpovídají úrovni některých evropských zemí (např. země Skandinávie).

Upřímně, kdyby vám školní angličtina náhodou stačila při sestavování životopisu či psaní motivačního dopisu v AJ, bude stačit ke zvládnutí telefonického interview, náročného výběrového řízení formou Assessment Centre nebo při finálním pohovoru s top managery pocházejícími z různých koutů světa? Asi ne. Jazykové kurzy v zahraničí jsou optimálním řešením.

Jazykové pobyty a jazykové kurzy s EF, které vám pomohou uspět

Logo

Pokud máte dostatečnou kvalifikaci, osobní motivaci a odpovídající profil, který daná společnost hledá, byla by škoda, kdybyste neuspěli kvůli nedostatečné znalosti jazyka. Zajistěte si přes nás jazykové kurzy.

Nejste-li expert v oboru vyžadující vysokou a specifickou kvalifikaci, s Vaší jazykovou (ne)znalostí se nikdo "párat" nebude. Naučit se pracovat s interními počítačovými softwary a zvyknout si na firemní kulturu je otázkou několika měsíců. Ale za jak dlouho se s jazykem dostanete na úroveň "advanced" nebo "fluen"? Jazykové kurzy s EF vám garantují pokrok.

Jazykové pobyty v zahraničí jsou efektivnější

Mnoho lidí volí pravidelné jazykové kurzy, ať už soukromě nebo formou čerpáním benefitů ve svém zaměstnání, ale frekvence jedenkrát, pokud jste ti šťastnější a odhodlanější dvakrát, týdně je dostačující možná (ani ne) na udržení stávající úrovně.

Přemýšleli jste někdy o učení se jazyka trochu jiným způsobem? Společnost EF Education First zastává názor, že nejlepší a nejefektivnější způsob, jak se jazyk naučit, je v přirozeném prostředí. Studium v zahraničí vám umožní učit se jazyk co nejintenzivněji a nejrychleji. Jazykové kurzy u EF Vás jazykem provedou zcela bezbolestným a zábavným způsobem. Zkuste tedy jazykové pobyty s EF.

Pokud už víte, že Vás čeká výběrové řízení v angličtině na pozici, o kterou vážně stojíte, a necítíte se silní v kranflecích, není nic jednoduššího než využít jazykové pobyty, odjet na pár týdnů a angličtinu oprášit a vypilovat.

Pokud ještě studujete, máte více času a na svou budoucí kariéru se teprve připravujete, ať už formou maturity, zápočtu, zkoušky nebo i pracovního pohovoru, využijte studium v zahraničí na celé prázdniny. Jazykové kurzy s EF si užijete.

Naučte se v zahraničí jazyk - jazykové pobyty s EF

Specialitou EF je neuvěřitelný národnostní mix na jejich školách. Na těch největších najdete studenty z více než šedesáti zemí světa. Po lekcích strávených s profesionálními lektory můžete podnikat nabízené aktivity s novými přáteli z celého světa. Jazykové pobyty vám okruh vašich přátel rozšíří. A nejenže si zvýšíte portfolio kamarádů na Facebooku, ale díky komunikaci s nimi si zvyknete na tzv. International English.

Popravdě, i když půjdete na pohovor do firmy, jejíž matka pochází z USA nebo Velké Británie, pravděpodobně vás u pohovoru bude vyslýchat HR specialista z Francie, liniový manažer z Německa, ředitel oddělení z Japonska a možná Vás nechají popovídat i s potenciálním kolegou Italem.

V dnešním globalizovaném světě se častěji setkáte s angličtinou nerodilých mluvčí. Proč si nevycvičit ucho i na ni a získat tak další konkurenční výhodu v podobě zkušenosti z mezinárodního prostředí? Jazykové pobyty a jazykové kurzy vám k tomu pomohou.

Ruce

Pokud chcete nastartovat úspěšnou kariéru nebo "nakopnout" tu stávající, musíte umět dělat správná rozhodnutí. Buďte efektivní, nebojte se inovací. Opusťte stereotyp "klasické jazykové kurzy", naučte se jazyk v zahraničí.

Jestli jste to ještě neudělali, udělejte něco pro sebe právě teď! Jazykové pobyty od EF vám nabízí jazykové kurzy šité na míru.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Ceny ve studentské architektonické soutěži Central Group byly rozdány. Vyhlášení výsledků proběhlo v Centru...

Najdete na iDNES.cz