Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kardio-Line představuje rychlé a zábavné hubnutí. Vyzkoušejte fitvibe

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kardio-Line na veletrhu představí dvě světové novinky pro hubnutí a tvarování postavy. Dále vás zve na prezentaci dalších unikátních přístrojů a vybavení pro oblasti lázeňství, rehabilitace a welness.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kardio - Line, spol. s r. o. - dlouhodobé zkušenosti jako dodavatele v oblastech interního lékařství, rehabilitace, lázeňství | foto: Kardio - Line, spol. s r. o.

Rychlé a zábavné hubnutí - fitvibe

Kardio-Line spol. s r.o. uvádí na český trh již 17. rokem světové novinky a trendy v oblastech fitness, wellness, rehabilitace a lázeňství. Tento rok přináší na trh dvě celosvětové novinky, které se staly hitem na mezinárodním veletrhu FIBO 2010 pro hubnutí a tvarování postavy.

Rychlé tvarování postavy - fitvibe vibrační činky

"Prospěch pro uživatele vibračních činek je jasný: prokazatelně rychlejší prorýsování svalů."

Kardio - Line, spol. s r. o. - cvičeníHlavní výhody činek fitvibe spočívají v jejich účinnosti, mobilitě a tréninkovém systému na DVD. Účinnost tvarování postavy je až o 50 % vyšší než u cvičení s klasickými činkami.

Snadná přenositelnost činek umožňuje cvičení téměř kdekoliv. Odpověď na otázku jak cvičit dává tréninkové video, které bylo vytvořeno trenérem německých celebrit Arno Schmittem. Samotné cvičební sestavy jsou zaměřeny na co nejintenzivnější procvičení problémových partií a kvalitní tvarování postavy.

Díky těmto vlastnostem si činky oblíbili samotní uživatelé i světový trenéři. Trenéři zařazují cvičení s činkami do osobních tréninků a skupinových lekcí a uživatelé mohu trénovat kdekoliv a přitom je hubnutí a tvarování postavy zábavné a efektivní.

I přesto, že činky od fitvibe byly vyvinuty nedávno, okamžitě si našly své místo v mnoha úspěšných světových welness a fitness centrech. Také domácí cvičení se díky nim stalo zábavou a v západoevropských kancelářích se stali hitem pro odreagování v průběhu pracovního dne.

Zábavné hubnutí - fitvibe full motion

"S konceptem full motion lze dosáhnout velice rychlých výsledků v hubnutí a to zábavnou formou." 

Kardio - Line, spol. s r. o. - sportovní přístrojeVibrační plošiny jsou považovány za jeden z nejrychlejších způsobů pro zhubnutí a tvarování postavy. Aby cvičení na plošině bylo zábavější a nestalo se jen rutinním cvičením, vytvořil fitvibe nový kocept vibračního tréninku. Tento koncept je kombinací nových vibračních činek a vibračních plošin fitvibe s vestavěným trenérem.

Díky tomuto spojení vznikl opravdový celotělový vibrační trénink, který je ještě účinnější a zábavnější. Nové vestavěné programy FULL MOTION jsou koncipovány na procvičení všech partií najednou, což je nejvyšší možná intenzita a totální útok na tukové zásoby a s tím spojené hubnutí.

Činky a plošiny fitvibe již nyní naleznete v nejlepších fitness a welness centrech v ČR. Ptejte se na fitvibe i ve Vašem centru.

Další produkty pro welness, rehabilitaci, lázeňství a kosmetická studia

  • vyhřívaná masážní, terapeutická a relaxační lehátka
  • celotělové vířivky nejvyšší kvality - Hydroxeury®
  • zábalové vany Thermo-SPA a Lady-Spa


Těšíme se na vaši návštěvu na našem stánku v rámci Wellness Balnea 2010.

Kontaktní údaje:

Kardio - Line, spol. s r. o. - logoKardio-Line spol. s r.o.
Antonínská 5
602 00 Brno

tel: +420 541 214 456

www.kardioline.cz

kardioline@kardioline.cz

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jarní výzva OnaDnes: Do prázdnin s novou postavou

Jarní výzva OnaDnes: Do prázdnin s novou postavou

Vykročte do jara s novou výzvou, dosáhněte vysněné postavy. Společně s Cambridge Weight Plan vám s tím pomůžeme. Nedaří...

Otevření lázeňské sezony v duchu oslav teplické kyselky. Již 465 let

Lázně Teplice nad Bečvou léčí již 465 let

Jedny z nejstarších moravských lázní, Lázně Teplice nad Bečvou, zahájí 12. května svoji 465. sezónu. Na návštěvníky...

Češi mají rekordní zájem o české výrobky

Češi mají rekordní zájem o české výrobky

Velká spotřebitelská soutěž „Střihněte si 3× Škodu Fabia a sto tisíc dalších skvělých cen“, kterou organizoval Státní...

Pomocníci pro čištění pleti: Sonický přístroj i obyčejný kartáček

Pomocníci pro čištění pleti: Sonický přístroj i obyčejný kartáček

Arome.cz Do postele byste se s make-upem neodvážily, pleť poctivě drhnete gelem i peelingem, a tvář máte přesto plnou "nedokonalo...

Najdete na iDNES.cz