Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Karafy na vodu od Veolia Voda podpoří projekt Člověk v tísni v Etiopii

Komerční sdělení   15:00aktualizováno  15:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Veolia Voda ČR odeslala 21. prosince 2010 na účet společnosti Člověk v tísni celkem 200 tisíc Kč. Jde o výtěžek z prodeje karaf na vodu. Projekt "Voda pro Afriku" odstartoval na začátku prosince. Karafy na vodu ze série s africkým motivem měly u lidí velký úspěch.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Karafy na vodu od Veolia Voda na podporu vodních projektů | foto: VEOLIA VODA Česká republika, a.s.

Společnost Veolia Voda Česká republika připravila mimořádné karafy na vodu s africkým motivem. V rámci projektu "Voda pro Afriku" věnuje Veolia Voda výtěžek z prodeje těchto karaf společnosti Člověk v tísni, která finance použije na vodní projekty, mj. i na opravy a budování nových studní pro školy v Etiopii.

Karafy na vodu ze série s africkým motivem slavily velký úspěch

Karaft

Karaft

"Karafy na vodu ze série s africkým motivem měly u lidí velký úspěch, velmi nás to potěšilo," řekla Marcela Dvořáková, výkonná ředitelka komunikace a marketingu Veolia Voda pro Českou republiku.

"Před Vánocemi jsme odeslali prvních 200 tisíc korun a chceme v tomto charitativním prodeji pokračovat i v roce 2011," dodala Dvořáková.

Veolia Voda plánuje prodávat karafy na vodu až do konce března 2011. Poté bude na konto Člověk v tísni zaslán další peněžní dar. Informace o dalším prodeji karaf najdete na www.kohoutkova.cz

"Člověk v tísni bude z finančního daru společnosti Veolia Voda, za kterým stojí karafy na vodu, stavět a opravovat vodní zdroje pro školy v Etiopii. První aktivitou bude oprava studny u školy v Tulle, která zajistí vodu pro přibližně 400 žáků. U školy není zdroj vody, děti si vodu na pití nosí z domova, ale nemají žádnou vodu na mytí rukou. Ve škole se proto šíří průjmová onemocnění a děti bývají velmi často nemocné. Poté budeme pokračovat v budování dalších zdrojů pitné vody ve školách," sdělila Michaela Burdová ze společnosti Člověk v tísni. 

Finanční dar na podporu vodních projektů v Etiopii

Veolia Voda spustila projekt Voda pro Afriku 1. prosince 2010, aby podpořila vodní projekty v Etiopii, které tam realizuje společnost Člověk v tísni. Křišťálové karafy na vodu navrhli designéři Jiří Pelc a Daniel Piršč. Projekt bude pokračovat do konce března 2011.

Člověk v tísni, o. p. s.

Obecně prospěšná společnost Člověk v tísni vznikla jako humanitární organizace s cílem pomáhat v krizových oblastech a podporovat dodržování lidských práv ve světě.

Za dobu své existence dopravila stovky zásilek s přímou humanitární pomocí a realizovala rozvojové projekty v různých zemích Evropy, Asie i Afriky, konkrétními projekty podpořila disidenty, nezávislé novináře, obhájce lidských práv či představitele demokratické opozice ve více než 37 zemích světa.

Vedle krizové pomoci a rozvojové spolupráce uskutečňuje rozsáhlé projekty také v České republice.

Veolia Voda - nejen karafy na vodu

VEOLIA VODA Česká republika, a.s. poskytuje služby čtyřem milionům obyvatel z 1 050 měst a obcí a zajišťuje vodní hospodářství pro více než 40 průmyslových podniků.

Společnost zaměstnává 5 500 osob. Veolia Voda Česká republika provozuje 11 329 vodovodních sítí a 11 702 km stokových sítí. K tomu zajišťuje provoz 168 úpraven vody a 435 čistíren odpadních vod.

www.veoliavoda.cz

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Češi mají rekordní zájem o české výrobky

Češi mají rekordní zájem o české výrobky

Velká spotřebitelská soutěž „Střihněte si 3× Škodu Fabia a sto tisíc dalších skvělých cen“, kterou organizoval Státní...

Připravte se na jaro: detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Připravte se na jaro:  Detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Jarní měsíce bývají zaměřené na očistu organismu, ať už je důvodem snaha shodit přebytečná kila nebo se jen cítit...

Bojíte se smát? Na rovnátka není nikdy pozdě

Bojíte se smát? Na rovnátka není nikdy pozdě

Získejte krásný úsměv, o kterém jste vždy snili! Rovné zuby vám nejen zvýší sebevědomí, ale můžete se také vyhnout...

Zastanou práci rtěnky, tvářenky i očních stínů. Multifunkční přípravky se vyplat...

Zastanou práci rtěnky, tvářenky i očních stínů. Multifunkční přípravky se vyplat...

Arome.cz Multifunkční produkty mají hned několik výhod. Nestane se vám, že budete v duhovém rozjasňovači a oranžové rtěnce vypada...

Najdete na iDNES.cz