Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Kancelářská inkoustovka s tříletou zárukou

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ještě nedávno měli zájemci o kancelářskou tiskárnu jasno: o technologii nemá cenu diskutovat. Do kanceláře patří laserová tiskárna, protože její konstruktéři jednak počítali s vyšší zátěží, kterou kancelářský provoz přináší, tiskne rychle a za rozumné náklady a navíc je v textech možné používat základní kancelářskou pomůcku: zvýrazňovače.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kancelářská inkoustovka s tříletou zárukou | foto: CANON CZ s.r.o.

Jenže situace se mění a o inkoustu už má smysl uvažovat i do kanceláře. Výhodou může být například jednoduché ovládání a kompaktní rozměry. Co dnešní kancelářské inkoustové multifunkce nabízejí, si můžeme ilustrovat na řadě MAXIFY, kterou loni uvedl Canon a za kterou získal ocenění Red Dot Design Award za produktový design. 

S podporou cloudu

Základem je oboustranný tisk rychlostí 15 stran za minutu při barevném tisku a 23 stránek černobíle, oboustranné skenování, zásobník pro tisk s kapacitou 500 listů papíru a podavač skenovaných dokumentů s kapacitou 50 listů. U rychlosti tisku je zajímavé, že uživatelé vnímají citlivěji rychlost vytištění první stánky (které řada MAXIFY zvládá za pouhých sedm sekund) než absolutní rychlost tisku.

Připojení do firemní sítě, ať kabelem nebo prostřednictvím Wi-Fi je v této kategorii nezbytností; zajímavá je ale podpora přímého bezdrátového tisku z tabletů nebo chytrých telefonů a rozsáhlá podpora cloudů. Pro správce firemních sítí je ukládání dat do cloudu potenciálním rizikem; v malých podnicích ale naopak může jít o standardní nástroj pro spolupráci a sdílení dokumentů. Právě skenování do DropBoxu (a také do Evernote, OneDrive nebo Disk Google) a tisk přímo z cloudů má MAXIFY vestavěné, takže jej stačí jednou nastavit a pak už jen používat.

Kancelářská inkoustovka s tříletou zárukou

Odolný inkoust

Výrazná změna proběhla i v oblasti inkoustů. Díky novým inkoustům s technologií Dual Resistant High Density (DRHD) jsou výsledné dokumenty ostré jako břitva: s pozoruhodně černým textem a živými barvami grafiky. Výstupy se tak mohou pochlubit kvalitou, která je nezbytná právě pro firemní dokumenty. Navíc jsou inkousty odolné vůči zvýrazňovačům…

K dispozici jsou inkoustové kazety velikosti XL; černá náplň dovoluje potisknout až 2500 listů, barevné v průměru 1500. Díky nákupu vícenásobných balení je možné snížit tiskové náklady až o 15 procent bez jakéhokoli dopadu na kvalitu tištěných dokumentů. K dalším provozním úsporám vede i velmi nízká spotřeba energie: ve vypnutém stavu to je 0,3 W, za týden je to při běžném používání pouhých 0,3 kWh.

A tříletá záruka

CANON CZ s.r.o.

CANON CZ s.r.o.

Až do 31. srpna 2015 je možné využít speciální akce, při níž pouhá registrace stačí na získání tříleté záruky. Podle konkrétního modelu tiskárny to navíc může být nejen samotné prodloužení, ale také vylepšení záručních služeb. Další informace jsou k dispozici na www.canon.cz/promozaruka.

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Finále Plzeň: jediný festival domácí audiovizuální tvorby

Karel Dobrý ve snímku Hastrman

Filmová přehlídka Finále Plzeň oslaví na jaře své jednatřicáté narozeniny. Od 19. do 24. dubna 2018 nabídne to nejlepší...

Další z rubriky

Inkoustové tiskárny jsou zase in. Nabízejí mnoho výhod

Inkoustové tiskárny jsou zase IN. Nabízejí mnoho výhod

Také řešíte otázku, jestli jsou dnes lepší laserové nebo inkoustové tiskárny? Kterou si pořídit? Zažité modely, které...

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Kanceláře budoucnosti se neobejdou bez výkonné multifunkční tiskárny s maximálním zabezpečením. Společnost HP Inc.,...

Optických vláken je v Československu už 4x více než dálnic

Optických vláken je v Československu už 4x více než dálnic.

Internet už dnes každý bereme jako samozřejmost. Ten nejspolehlivější a nejrychlejší funguje díky sítím optických...

Najdete na iDNES.cz