Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kam na Silvestra? Ten v Aqualandu přinese cirkus i laserovou show

Komerční sdělení   11:30aktualizováno  11:30 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Největší akvapark v Česku Aqualand Moravia připravil pro návštěvníky velkolepou oslavu konce roku. Silvestr „na hlavu postavený“ propojí netradiční prostor s výstupy umělců z uskupení Cirkus trochu jinak. Silvestrovská noc vyvrcholí laserovou show. Tu navíc bude možné sledovat právě přímo z bazénu.

Kam na Silvestra? Ten v Aqualandu přinese cirkus i laserovou show | foto: Aqualand Moravia

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Oslavy Nového roku jsou v Aqualandu Moravia už tradičně spojené jak s bohatým programem, tak s gastronomickým zážitkem. Podávat se bude tříchodové menu s přípitkem a půlnoční polévkou. To vše je v ceně vstupného. Silvestrovský program začne v 18:30 hodin a skončí ve dvě hodiny ráno následující den a rok.

„K hvězdám večera patří umělci ze skupiny Cirkus trochu jinak, kteří vystupují na řadě akcí v České republice, Německu, Polsku, Slovensku nebo Řecku. Svými představeními bavili návštěvníky festivalu Colours of Ostrava i Pálavského vinobraní. V rámci silvestrovského programu předvedou vedle kabaretních výstupů i vizuální UV performanci Čarování v barvách safíru,“ popisuje ředitel Aqualandu Moravia Petr Pavlacký s tím, že akce je vhodná i pro rodiny s dětmi.

Kam na Silvestra? Ten v Aqualandu přinese cirkus i laserovou show
Kam na Silvestra? Ten v Aqualandu přinese cirkus i laserovou show

Očekávané vystoupení Cirkusu trochu jinak v Aqualandu Moravia bude jedinečné. „Pro silvestrovskou noc jsme si připravili i vystoupení pole dance a jedinečnou choreografii chair dance. Jde o taneční vystoupení na židli, které jinde neuvidíte,“ doplňuje principál Cirkusu trochu jinak Václav Pokorný.

Návštěvníci mohou i na Silvestra zajít do populární wellness zóny Forum Romanum, kde se chystá série saunových a peelingových ceremoniálů. Saunový svět s 24 saunami a procedurami bude pro osoby nad 15 let otevřen až do 22:00 hodin, stejně jako vnitřní tobogány. Součástí zóny je i venkovní bazén Pálava s kouzelným výhledem na Novomlýnské nádrže.

Největší vnitřní bazén akvaparku Neptun včetně unikátního vodního baru, stejně jako největší geotermální venkovní bazén Riviéra jsou návštěvníkům k dispozici po dobu celého programu a umožní tak plně užít si kouzlo termálních lázní a to v netradičním prostředí silvestrovské show. Pro děti i dospělé organizátoři připravili řadu zábavných her a soutěží. Vyvrcholením večera pak bude laserová show v podání Sound Design Laboratory, která už nadchla Mexičany, Japonce, Korejce i Číňany.

Fotogalerie

V prodeji je omezený počet vstupenek, které lze koupit přímo na e-shopu akvaparku. Na výběr je ze dvou variant vstupného a to i vždy v cenově zvýhodněné variantě pro děti – večerní show nebo celodenní vstup do akvaparku včetně večerní show, neboť na silvestrovský den má otevřeno běžně již od 10 hodin ráno.

S dress codem si lidé hlavu lámat nemusejí. Smoking a večerní róbu mohou nechat doma, stačí si vzít plavky nebo bikiny. Rovněž je možné využít možnosti ubytování v přilehlém hotelu, avšak zde zejména akvapark doporučuje brzkou rezervaci ubytování. Více informací o možnostech a programu silvestrovského dne i noci lze nalézt přímo na webových stránkách akvaparku nebo přímo zde.

Jak takový silvestr v plavkách vypadá, si můžete prohlédnout ve videu z loňské akce, kdy návštěvníci společně s Aqualandem Moravia vykročili do dalšího roku již podruhé.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Zbavte se každodenního nošení brýlí a kontaktních čoček i vy

Zbavte se každodenního nošení brýlí a kontaktních čoček i vy!

Dle statistik dnes prakticky každý druhý Čech potřebuje brýle nebo kontaktní čočky. Díky moderním metodám laserových...

Vracíme se do doby, kdy uzení bývalo potěšením

Kaiser Company

Léta uniformního komunistického jídla vystřídaly porevoluční šmejdy a konečně se nám na stůl dostává něco dobrýho....

I pohřbení domácího zvířete do země má svá úskalí

Krematorium zvířat Brno

Doba, kdy po smrti domácího mazlíčka jeho majitelé zvolili pohřeb do země, či variantu kafilérie, již pomalu vzala za...

Najdete na iDNES.cz