Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Kam na Silvestra? Ten v Aqualandu přinese cirkus i laserovou show

Komerční sdělení   11:30aktualizováno  11:30 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Největší akvapark v Česku Aqualand Moravia připravil pro návštěvníky velkolepou oslavu konce roku. Silvestr „na hlavu postavený“ propojí netradiční prostor s výstupy umělců z uskupení Cirkus trochu jinak. Silvestrovská noc vyvrcholí laserovou show. Tu navíc bude možné sledovat právě přímo z bazénu.

Kam na Silvestra? Ten v Aqualandu přinese cirkus i laserovou show | foto: Aqualand Moravia

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Oslavy Nového roku jsou v Aqualandu Moravia už tradičně spojené jak s bohatým programem, tak s gastronomickým zážitkem. Podávat se bude tříchodové menu s přípitkem a půlnoční polévkou. To vše je v ceně vstupného. Silvestrovský program začne v 18:30 hodin a skončí ve dvě hodiny ráno následující den a rok.

„K hvězdám večera patří umělci ze skupiny Cirkus trochu jinak, kteří vystupují na řadě akcí v České republice, Německu, Polsku, Slovensku nebo Řecku. Svými představeními bavili návštěvníky festivalu Colours of Ostrava i Pálavského vinobraní. V rámci silvestrovského programu předvedou vedle kabaretních výstupů i vizuální UV performanci Čarování v barvách safíru,“ popisuje ředitel Aqualandu Moravia Petr Pavlacký s tím, že akce je vhodná i pro rodiny s dětmi.

Kam na Silvestra? Ten v Aqualandu přinese cirkus i laserovou show
Kam na Silvestra? Ten v Aqualandu přinese cirkus i laserovou show

Očekávané vystoupení Cirkusu trochu jinak v Aqualandu Moravia bude jedinečné. „Pro silvestrovskou noc jsme si připravili i vystoupení pole dance a jedinečnou choreografii chair dance. Jde o taneční vystoupení na židli, které jinde neuvidíte,“ doplňuje principál Cirkusu trochu jinak Václav Pokorný.

Návštěvníci mohou i na Silvestra zajít do populární wellness zóny Forum Romanum, kde se chystá série saunových a peelingových ceremoniálů. Saunový svět s 24 saunami a procedurami bude pro osoby nad 15 let otevřen až do 22:00 hodin, stejně jako vnitřní tobogány. Součástí zóny je i venkovní bazén Pálava s kouzelným výhledem na Novomlýnské nádrže.

Největší vnitřní bazén akvaparku Neptun včetně unikátního vodního baru, stejně jako největší geotermální venkovní bazén Riviéra jsou návštěvníkům k dispozici po dobu celého programu a umožní tak plně užít si kouzlo termálních lázní a to v netradičním prostředí silvestrovské show. Pro děti i dospělé organizátoři připravili řadu zábavných her a soutěží. Vyvrcholením večera pak bude laserová show v podání Sound Design Laboratory, která už nadchla Mexičany, Japonce, Korejce i Číňany.

Fotogalerie

V prodeji je omezený počet vstupenek, které lze koupit přímo na e-shopu akvaparku. Na výběr je ze dvou variant vstupného a to i vždy v cenově zvýhodněné variantě pro děti – večerní show nebo celodenní vstup do akvaparku včetně večerní show, neboť na silvestrovský den má otevřeno běžně již od 10 hodin ráno.

S dress codem si lidé hlavu lámat nemusejí. Smoking a večerní róbu mohou nechat doma, stačí si vzít plavky nebo bikiny. Rovněž je možné využít možnosti ubytování v přilehlém hotelu, avšak zde zejména akvapark doporučuje brzkou rezervaci ubytování. Více informací o možnostech a programu silvestrovského dne i noci lze nalézt přímo na webových stránkách akvaparku nebo přímo zde.

Jak takový silvestr v plavkách vypadá, si můžete prohlédnout ve videu z loňské akce, kdy návštěvníci společně s Aqualandem Moravia vykročili do dalšího roku již podruhé.


Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Nebojte se agenturního zaměstnávání

Nebojte se agenturního zaměstnávání, u správných agentur dostanete stejné...

Personální agentury již nepomáhají lidem jen při hledání zaměstnání. S vývojem trhu práce a také s rostoucími nároky na...

Gymnázium Dr. Karla Polesného ve Znojmě nabízí dvojjazyčné studium

Otevírá příští rok kromě tradiční čtyřleté a osmileté formy studia také již...

Gymnázium Dr. Karla Polesného ve Znojmě otevírá příští rok kromě tradiční čtyřleté a osmileté formy studia také již...

Chcete mezi nejlepší v republice? Studujte na gymnáziu Moravský Krumlov

Chcete mezi nejlepší v republice? Studujte na gymnáziu Moravský Krumlov

Úspěchy v republikových kolech olympiád a soutěží, první místo v ČR v rámci Studentské odborné činnosti, nejlepší...

Najdete na iDNES.cz