Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Kam na rybaření v jižních Čechách? Zkuste rekreační zařízení Štědronín

Komerční sdělení   1:00aktualizováno  1:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Chcete zažít perfektní rybaření? Jste začátečník nebo profesionál? Pro obě tyto skupiny nabízí výborné podmínky rekreační zařízení Štědronín firmy Počta, které se nachází na samém břehu Orlické přehrady.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jihočeský kraj je jistě nejznámější oblastí k rybaření | foto: Zdeněk Počta

Jihočeský kraj je jistě nejznámější oblastí k rybaření. Kraj plný řek, rybníků, ale i přehrad. A právě na břehu jedné z nich, Orlické, se nachází rekreační zařízení Štědronín.

Vodní nádrž Orlík je součástí Vltavské kaskády v jižních a středních Čechách a je v řetězu vltavských přehrad největší, nejvyšší a nejmohutnější. Byla vybudována v letech 1954-1961 a přehradila tok řeky Vltavy u Solenice na Příbramsku.

Převážná část přehradní nádrže se nachází ale na území jižních Čech. Přehrada nese jméno zámku Orlík, který kdysi vystupoval na skále nad hlubokým údolím Vltavy a dnes se nachází jen pár metrů nad hladinou přehradního jezera.

Jihočeský kraj je jistě nejznámější oblastí k rybaření

Ubytovat se v rekreačním zařízení Štědronín můžete od rozmrznutí přehrady až po její opětovné zamrznutí. Z několika druhů ubytování, které zdejší středisko nabízí, jsou pro rybaření nejvhodnější chatky v těsné blízkosti vody. Jestliže dáváte přednost stanování, v areálu je vyhrazené místo pro stany a jsou zde i přípojky pro karavany.

Rekreační zařízení se může pyšnit ochotným personálem, který vám již před vaším příjezdem zajistí rybářské povolenky a také vám v případě potřeby zapůjčí i loďky. Pokud byste zrovna neměli na rybaření štěstí, můžete využít i další možnosti, které rekreační zařízení Štědronín nabízí.

Například můžete poznat řeku ze sedla horského kola, které si zde můžete vypůjčit, můžete si zaplavat ve zdejším venkovním bazéně, využít některé z hřišť nebo si zahrát stolní tenis. Za nepříznivého počasí se můžete schovat do místního baru nebo si zahrát na kytary u vnitřního krbu nebo u několika ohnišť v areálu.

Štědronín - perfektní rybaření na břehu Orlické přehrady

Ať už jste milovník rybaření nebo ne a tato nabídka Vás zaujala, není nic jednoduššího, než si vyhledat webové stránky www.pocta.cz, kde je k dispozici on-line rezervační systém, který vám zajistí pohodlný způsob provedení vaší rezervace a naleznete zde i další kontaktní údaje na rekreační zařízení Štědronín a rozsáhlou fotogalerii. A nám nezbývá než vám popřát: Petrův zdar!

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Alitalia byla v lednu nejdochvilnější letecká společnost na světě

Alitalia: v lednu nejdochvilnější letecká společnost na světě

Italská letecká společnost Alitalia se v roce 2017 umístila na třetím místě v Evropě a na šestém místě mezi hlavními...

Užijte si prodloužený víkend v Tropical Islands

Užijte si prodloužený víkend v Tropical Islands

Toužíte po exotické dovolené, ale stačí vám k odpočinku třeba jen pár dní a nechce se vám za dovolenou pro celou rodinu...

Alitalia: zimní síť 2017 - 2018

Létejte s Alitalia z Letiště Václava Havla Praha

Díky své skvělé síti poskytuje Alitalia kompletní pokrytí Itálie a nabízí přímé lety do hlavních evropských měst,...

Najdete na iDNES.cz